Coca-Cola bez bublinek

Od: Datum: 05.08.13 21:41 odpovědí: 11 změna: 08.08.13 09:30

Můžete poradit, která Coca-Cola je bez bublinek? Musí jít o pravou Coca-Colu, ne její varianty a náhražky.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: asdf*
Datum: 05.08.13 21:59

nejsem si jistý ale myslim že pravá Coca-cola bez bublinek neni ale nevim to jistě :(

Ohodnoceno: 0x

Od: gg
Datum: 05.08.13 22:11

Většinou se doporučuje v malých doušcích při zvracení, ale nevím, kterou koupit.

Datum: 05.08.13 22:13

Musí to být pravá Coca, černá s červeno-bílým nápisem. Žádnou Light, žádnou Pepsi. Pravá Coca se bez bublinek nevyrábí, a bublinky při zvracení až tak nevadí. Osobně vyzkoušeno.

Možno pít při kocovině, bolestech žaludku, břicha, průjmu a jiných zažívacích obtížích.

doplněno 06.08.13 14:24:

A zapomněla jsem důležitou informaci - Coca musí být hodně zchlazená. Klidně z mrazáku.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 07.08.13 21:52

Při zvracení bych se na Colu vykašlala, zabere normální černý čaj, který osolíte a hodně vychladíte.

Užívat po lžičkách. (Nepřesolit, výsledná chuť by měla připomínat minerálku!)

Datum: 05.08.13 22:04

Zatřepat, otevřít, zavřít, zatřepat, otevřít, zavřít... Hodněkrát opakovat a máte pravou coca colu bez bublinek.

Ohodnoceno: 5x

Datum: 07.08.13 19:07

Zatřepat - otevřít - polít se :-D

Datum: 08.08.13 09:30

@praivo: To musíš s citem, ne třepat ale otvírat, pak polití nehrozí...

Od: pepr®
Datum: 05.08.13 22:17

Pokud to má být originál Coca-Cola, tak žádná takovou jsem nikdy neviděl.

Ani oficiální stránky se o tomto druhu nápoje nezmiňují.

...

A co si takovou vyrobit? Zahrkat, vypustit CO2, zahrkat, vypustit CO2 ...

Případně nechat do druhého dne láhev otevřenou. Kysličník vyprchá sám.

Ovšem chuť pak v obou případech dostane pěkně na prdel :D

Datum: 06.08.13 00:34

Lékař mi kdysi předepsal kolu na nějaké žaludeční potíže - měla jsem ji ale před užíváním nechávat odstát asi půl dne ve sklenici - právě aby vyprchaly bublinky.

Ohodnoceno: 2x

Od: xixi*
Datum: 06.08.13 06:45
Prava cola bez bublin neni. Na zaludek fakt zabira, kdyz colu zbavite bublin sam a pak po lzickach pit. Staci nechat par hodiin stat, nebo rucne michat a bublinky vyprchaji. Me osobne tedy pomaha, ale musim ji mit ledovou.

Datum: 06.08.13 09:36

Mně doktorka poradila odlít trochu koly do kelímku a dát do mrazáku. Nechat mírně namrznout, jakoby na tříšť a tu pak po lžičkách podávat. Bublinky tam už žádné nebyly a hlavně v tak malém množství už ani nevadily. Syn měl často žaludeční potíže a tohle bylo bezvadný, že vždy zvracení zastavilo.

Ohodnoceno: 2x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.