Také jste už někdy zapomněli z někoho mluvit?

Od: Datum: 04.08.13 09:21 odpovědí: 8 změna: 10.08.13 21:42

Nevěděla jsem, jak položit otázku, je to takové lehčí téma na pokec . Pomalu jsem překročila hranici 30 roku věku, jsem vdaná, mám dvě děti, tak už jsem si myslela, že mě to nepotká.. A ono ejhle, na jednom posezení jsem potkala někoho, z koho jsem zapomněla mluvit. Mluvil na mě, ptal se mě, ale já najednou nic nevěděla. Až když byl pryč :-D No a občas ho potkávám, mluví na mě, na děti a já koktám jak idiot, děti se stydí, takže taky nemluví.. Vím, že je to jeho charizmatem, který mě a lidi v jeho dosahu okamžitě rozloží, peprné je na tom to, že je o 10 let mladší :-D Myslela jsem, si, že už se mi v mých letech něco takového nemůže stát, už přeci jen uvažuji racionálně, neužívám tolik empatie jako dřív a ono bum :-D Stává se vám to taky?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.08.13 09:46

Já mám spíš tu zkušenost, že v poslední době někteří lidé často plácnou takovou krávovinu, že jenom zakroutím hlavou a jdu pryč. Alevím, že existují lidé, u nichž opravdu hltáš každé slovo a nejsi schopna se soustředit na vlastní myšlenky.

Ohodnoceno: 0x

Od: dezz®
Datum: 07.08.13 20:57

Ano, někteří lidé zase mluví příliš, jen aby nebylo trapné ticho :-D

Datum: 04.08.13 12:35

Já po přečtení názvu jsem otázku pochopila jinak.Prostě doopravdy zapomněla mluvit.Mám doma manžela,který je prostě "mlčoch" nemluví-doma prostě nepromluví.Říkám,že i z němým bych si popovídala víc.Když po něm něco chci sama se ho musím optat.A když na něj mluvím já tak se často rozčiluje,že chce mít klid.No jsme už v létech...Tak jsem si zvykla mluvit s kamarádkami nebo tady na netu v různých diskuzích.Ale omluvám se,otázka zněla na jiné téma

Od: mlcenlivy
Datum: 04.08.13 12:46

Bylo by pro vás zajímavé zjistit, jestli je mlčoch jen doma nebo i jinde. Ona to taky nemusí být jeho chyba :)

Datum: 04.08.13 13:04

I jinde.Má prostě takovou povahu.Nikdy nebyl "lev salónu" Je to hodný nemluva.

Od: dezz®
Datum: 07.08.13 21:00

Vyměním, mě manžel zase pořád sekýruje nebo mudruje jako mimo a pak remcá, že se pohádáme.. Teď se mi to zas potvrdilo na výletu, jedeme, děti i já jsme v klidu, pozorujeme přírodu, ukazujeme si zajímavé věci po cestě a do toho pořád "ty vole, to auto nejede, proč to tu není značený, já vůbec nevím, kde jsme, koukáš do tý mapy? A proč to auto nejede, když jsi ho dávala do servisu..." A tak pořád dokola, až po půl hodině bouchnu a slíznu si to "No jo, ty se prostě zase chceš hádat." :-D Takže by mi mlčoch bodnul :-D

Od: allesgutte
Datum: 08.08.13 10:56

To jste s ním musela prožít nudný a prázdný život.A máte za to asi muj obdiv.Nedovedu si představit s někým žít a denně s ním být ve styku a vůbe a ním nemluvit a při pokusu o promluvení dostat ještě vynadáno.A to že jste v letech není důvod.Nevím jak jste spolu dlouho ale znova opakuji máte obdiv.

Datum: 10.08.13 21:42

Letos to bude 35 let co jsem vdaná Měla jsem práci ve které jsem se dost vykecala.Teď v důchodu mám koníčky a dost kamarádek.

doplněno 10.08.13 21:44:

Dezz klidně si to vyměnit můžeme,ale myslím,že za chvíli bychom ty své chtěli zase zpátky

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.