Mám malá prsa!

Od: Datum: 29.07.13 14:35 odpovědí: 15 změna: 30.07.13 19:25

Ahoj ve všech knížkach se píše že asi tak od 9 začnou růst prsa vystupovat bradavky atd:. je mi 10 ( bude pomalu 11 ) a jsem hrozně plochá! vím i máma říká že na takové otázky jsem škvrně ale už 3 měsíce mám i výtok ( před menstruační ) a pořad nic! pradneco a jak... chci je mít větší :( jsem snad nejmín prsatá

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: peneee
Datum: 29.07.13 14:42
Ahoj, neboj dočkáš se. Teprve ti začíná puberta...vše tě teprve čeká a věř, nic ti neuteče :)
Ohodnoceno: 0x

Datum: 29.07.13 15:07

Je ti teprve 10, to chceš mít v tomto věku snad trojky? *zed*

Ohodnoceno: 1x

Od: kociannova
Datum: 29.07.13 15:13

Vůbec nechápu, proč dnešní holčiny chtějí už od - jak vidím - i od 10-ti let vypadat starší, mít velká prsa -a nevím co ještě! - Stáří si ještě užiješ dost (velkých prsů i zadků - až Tě to bude mrzet!) - ale mládí a dětství Ti už nikdo nikdy NEVRÁTÍ! - tak NEBLBNI! - Co je to dnes za generaci!

Ohodnoceno: 2x

Od: tere71*
Datum: 29.07.13 15:24

Prsa rostou každé slečně úplně jinak. Já upřímně od 12-ti vypadám pořád stejně :D (už 6 let), ale spolužačka je zase taková pohublá narozdíl ode mě a dorostla mě až po patnácti, takže jediná rada ač nepříjemnáá :( - Vydrž..

Od: kormoran
Datum: 29.07.13 17:03

musíš brát v potaz to, že jsi ještě dítě ať chceš nebo ne, a tělo se ti vyvíjí teprv...takže to chce čas. Jinak mám kamarádku, která má 28 ještě nemá děti a má přírodní čtverky...a není to nic extra. A chlapům je jedno jaká ma ženská prsa...ony ji totiž při těhotenství narostou o něco málo...takže buď v klidu a spíše se obávej velkých prsou na které budeš těžko shánět podprdu, budou tě bolet záda, a v takových parnech ti bude extra těžko...

takže buď ráda a užívej dětství! a prsa neřeš...

Datum: 29.07.13 17:20

Zvrácenost dnešní doby. Holky odkojené proporčně nerealistickou bárbínou a kecama ostatních holek, co si vycpávají podprsenky ponožkama, aby ve dvanácti zmalované jako šlapky a cool oháklé ulovily vysněnéh borce, se diví, jaktože nevypadají v deseti, jedenácti jako pravá sexbomba z debilních teen filmů.

Marjapano, na prsa máš ještě dva tři roky čas. Věř tomu, že tahat se s nimi, špatně si je někde přimáčknout nebo vybírat správnou podprsenku není žádná velká slast. Holky, co mají ve dvanácti kozy, budou mít po třiceti škaredé věšáky a bolavá záda.

Ohodnoceno: 5x

Datum: 29.07.13 17:35

A já mám rádši hubený ženy co mají menší a pěkně tvarovaný prsa než nějaký monster cec**. *ua*

Datum: 30.07.13 00:13

Mně začala prsa růst brzy, asi nejdřív z celé třídy - ale moc nenarostla (s bídou 2). Holky, kterým začala růst později je pak měly většinou o dost větší. :) Takže na konečnou velikost to nemá žádný vliv.

Jinak by prsa měla být hlavně přiměřená k postavě. Pokud je dívka/ žena drobnější nebo hodně štíhlá, příliš velká prsa nevypadají dobře a navíc neúměrně zatěžují páteř.

doplněno 30.07.13 00:22:

Buď si jistá, že kdybys v tomto věku měla velká prsa, vadilo by ti to mnohem více. Spolužačka měla ve 12 letech šestky, a dávali jí to pěkně "sežrat" - jak kluci, tak i holky (bohužel). *bzum*

Datum: 30.07.13 15:53

Nesouhlas. Příliš velká prsa vypadají dobře vždy. Ze zdravotního hlediska ovšem chápu, že to může být problém.

Datum: 30.07.13 16:48

Také nesouhlas:) Znám dost mužů, kterým se velká prsa nelíbí, ba je přímo odpuzují.

doplněno 30.07.13 17:50:

To se pletete:) Nemusím se na nic ptát, stačí s kamarádem potkat ve městě ženu s vytahanými pětkami (protože velká prsa nikdy nebudou pevná, natož ve zralejším věku). A pak se stačí dívat na kamarádovi reakce, mimiku apod:).

A když se při sledování filmu jiný kamarád (při scéně s taktéž velmi vyspělou paní) otřese odporem, tak nevím, nevím, jestli je to nahrané:). V tomto případě neplatí "podle sebe soudím tebe", co chlap, to názor.

Ovšem jsou samozřejmě i takoví, kteří jsou z melounů nadšení.

Od: axus®
Datum: 30.07.13 17:42

Toz to je tak.

Kdyz se chlapa zepta holka s velkyma prsama, zda se mu velka prsa libi, rekne ji, ze ano. A lhat nebude.

Kdyz se ho na to same zepta holka s malyma prsama, tak samozrejme rekne, ze se mu velka nelibi, ze mala jsou lepsi. A lhat bude.

No a pak si takove holky mysli, ze existuji chlapi, kterym se nelibi holky s velkyma prsama, ba je dokonce odpuzuji.*nevi*;)

Datum: 30.07.13 19:25

Na střední jsem měla spolužačku, která měla krásnou, štíhlou postavu... Nebylo to ale pořádně vidět, protože měla obrovská prsa, která jí zakrývala i pas. Chudák se s tím hodně natrápila - dobře to nevypadalo a měla velké problémy s páteří. Potom si je nechala zmenšit.

Od: michael*
Datum: 30.07.13 15:08

Z toho si nic nedělej.Mě je přes šedesát a stále nemám žádné.A vůbec mě to nevadilo.Horší je být bez mozku

Datum: 30.07.13 15:23

Ahoj. To je věc, kterou neovlivníš. Všechno chce svůj čas. Buď ráda, že jsi zdravá. Velikost se Ti změní, dočkáš se. Zdraví máš jen jedno. Tak si s tím nelam hlavu, není to nejdůležitější věc na světě.

Datum: 30.07.13 15:53

No jo, jsi škvrně. K čemu potřebuješ prsa?

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.