Sportovní podprsenka na běžné nošení?

Od: Datum: 27.07.13 22:58 odpovědí: 8 změna: 29.07.13 08:23

Ahoj holky, ženy,

chtěla bych se zeptat, zda nosíte raději kosticové podprsenky nebo sportovní i na běžné nošení. Kolem to začíná být in, nosit jen sportovní, protože jsou pohodlné a vyhovují hlavně ženám po plastické operaci prsou.

A zajímalo mě, protože nemám zkušenosti s těmito podprsenkami a nemám žádné dobré kamarádky, kterých bych se zeptala - vystupují přes sportovní podprsenku bradavky, nebo lze nosit i krásně uplá trička?

Děkuji mnohokrát!

:)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.07.13 00:36

Sportovní podprsenku nosím i pod upnutá trička - bradavky vidět nejsou. Na druhou stranu, je lepší to vyzkoušet. Každá z nás má jiná prsa.

doplněno 28.07.13 00:38:

http://www.emimino.cz/diskuse…osit-misto-podprsenky-149248/

Tady o tom něco píší - asi to má každá opravdu jinak.

Ohodnoceno: 3x

Od: prasatkoporky
Datum: 28.07.13 10:09

My tady s chlapama na dílně jednoznačně jsme za, když ženy nenosí podprsenky!*srdce**cert*

bradavky jsou IN!

Ohodnoceno: 0x

Od: mouse2
Datum: 28.07.13 10:59

S tím jako slušná žena nemohu souhlasit, bradavky in nejsou, všichni se posmívají, jen co vidí ženu, která má vystouplé bradavky.

Od: axus®
Datum: 28.07.13 12:06

To neni posmech, ale usmev, pac se hned zlepsi nalada.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 28.07.13 12:13

No co clovek to nazor, ale ja souhlasim s nazorem, ze vystouple bradavky jsou pro muze znacne pozitivni a velmi pritezlive. Tedy u zen.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 28.07.13 15:21

Tady jde o to, že slušná žena si podobné "pokoukání" nechává pro toho svého.

Datum: 28.07.13 15:18

Zkuste si pořídit nějakou ze silnější látku - nebo alespoň vpředu zesílenou. Na bradavky se také prodávají nálepky.

doplněno 28.07.13 15:18:

*látky

Od: ivik®
Datum: 29.07.13 08:23

Koukám, že odpověděli hlavně muži, tak vám napíšu svoji zkušenost.Mám dost velké poprsí,75 G-H a to je něco, sehnat podprdu v našich obchodech.Takže jsem se zaměřila na značku Anita, jsou hodně drahé, tak kolem 1200,-Kč, ale opravdu jsou kvalitní, z bavlny, pevné a střih právě jako sportovní.Jinak sportovní jsou od značky Freya, ale taky drahé.Zadejte si na netu "sport. podprsenky a vyjede vám přehled jiné než sportovní nenosím, krajky jsou krásné, ale dřou a škrábou..A ty bradavky? To jsem si koupila takové silikonové kytičky, to se vloži do podprdy a skoro nic vidět není, prodávají to v lepších prodejnách prádla nebo lze obj. na netu.

Ohodnoceno: 2x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.