Piercing v pupíku

Od: Datum: 25.07.13 22:23 odpovědí: 2 změna: 27.07.13 22:25

Chtěla jsem se zeptat jestli někdo z vás nemá nějaký zkušenosti s piercingem v pupíku bolí to? Slyšela jsem že se to dá i umrtvit je to pravda?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 25.07.13 23:15

Dobrý den, tady si to přečtěte a pak se rozhodněte. Já bych volil toho lékaře. Zdravím!

http://krasna.nova.cz/clanek/…a-boli-piercing-v-pupiku.html

Ohodnoceno: 0x

Od: kika30
Datum: 27.07.13 22:25

Nechala jsem si udelat piercing do pupíku přesně před rokem. Bolest se dá snést, není to tak hrozné. Ale určitě si vezmi doprovod! Já při cestě zpět omdlela!:-D Nevím, čím to bylo. Nebyla jsem z toho nějak zvlášť vystresovaná, ani sednout jsem si po zákroku nepotřebovala. Ale když jsem šla pak po chodníku, tak zatmění před očima, šumění v uších, několikrát jsem odpočívala, ale pak jsem se stejně sesunula na chodník. Ještěže byl po ruce přítel. Takže někoho s sebou! A MUSÍŠ přísně dodržet hygienu toho piercingu. Minimálně 3x denně proplachovat dírku převařenou slanou vodou (vrtěním piercingu v dírce) a ŽÁDNÉ koupání (přehrada, bazén) do naprostého zahojení. Což trvá asi 2-3 týdny. Já jsem to nedodržela i tu hygienu jsem spíš nedělala než dělala, a co se dělo pak... Strupy, hnis, krev ... Sliznice kolem piercingu se mi při pohybu tou náušnicí obracela naruby, kolikrát se mi z toho dělalo na zvracení, když jsem si to ošetřovala. Hnus. Podráždila jsem si to bolestivě pokaždé když jsem si chtěla jen zavázat boty! Někdy v zimě šel piercing pryč, už jsem na to neměla nervy. Teď mám nad pupíkem tmavý flíček, jizvičku, která už nikdy nezmizí:( Tím vším jsem ti chtěla říct, že bolest při zákroku jen naprosté nic oproti tomu, čím si můžeš procházet pak, když nebudeš opravdu důsledně dodržovat hygienu. Je to starost a zodpovědnost:( PS: I když se ti to všechno krásně zahojí, tak až budeš mít těhotenské bříško, tak dírka po piercingu se ti protáhne do stran a nepěknou jizvu budeš mít stejně - viděno na vlastní oči u mé kamarádky:(

Ohodnoceno: 0x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.