Odpaneni prstama

Od: Datum: 25.07.13 10:20 odpovědí: 5 změna: 19.04.14 08:17

ahoj, chci se zeptat, muj kluk me prstil a pak sem si dalsi den vsimla krve na riflich. je mozne ze me odpanil?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 25.07.13 10:37
Ano je to mozne
Ohodnoceno: 1x

Od: fiabn
Datum: 19.04.14 08:17
ahoj,neco podobne se mi stalo..proste kluk me prstil a pak jsem sla na zachod a na kalhotkach jsem mela mensi skvrnku od krve ..(myslim si ze odpanit prstama se neda uplne jak kdyz u pohlavniho styku tim myslim ze ji mas jenom protrhlou nebo te taky mohl skrabnou ...
Ohodnoceno: 0x

Datum: 25.07.13 14:32
Na panenství se dá dívat z více pohledů.
Třeba fyzické odpanění, teda tvůj případ, je mechanické poškození nebo odstranění panenské blány, ať už klasickým zřejmě nejčastějším způsobem, nebo prsty, nástrojem či pomůckou.
Z jiného pohledu se může žena považovat za pannu, pokud neměla klasický pohlavní styk, i když třeba při sportu nebo masturbaci už blána vzala za své...
Doporučil bych odbornou literaturu a použít okřídlenou větu slavného muže odpočívajícího v mauzoleu pod Kremelskou zdí.
Učit se, učit se, učit se!
Provozování sexuálních radovánek by mělo být podmíněné aspoň základními znalostmi o vlastním těle!
Vědět, že to máme nejen na čůrání, to je hrozně málo!
doplněno 25.07.13 14:47: K odpanění klidně mohlo dojít, při poškození blány většinou nějaká ta kapka krve vyteče.
Pokud to byly třeba jen dva prstíčky a jezinka měla ostříhané nehty, tak pošla blána. Pokud ne, a ruka se rvala dovnitř neurvale, mohlo se poškodit něco jiného.
To už ale musíš vědět ty.
Ohodnoceno: 6x

Od: tere71*
Datum: 29.07.13 15:26

Je to možné, nicméně spíš si myslím, že tě spíš škrábnul nebo tak, protože mě se to stává i ted a to už dlouho pana nejsem..

Ohodnoceno: 1x

Datum: 29.07.13 21:31

máš to už za sebou přišlo to tak najednou *smich*

Ohodnoceno: 0x

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.