Může zato proklatá chlapská ješitnost?

Od: Datum: 21.07.13 22:24 odpovědí: 18 změna: 22.07.13 21:49
Dobrý večer, zajímá mě Váš názor...osobně nevím, co si mám myslet.Při cestě domů jsem se seznámila s příjemným sympošem ...potykali jsme si, vyměnili čísla.Začali jsme si psát, já odjela na týden z města ...chtěl mě zas vidět, rozuměli jsme si a já se v té době rozcházela s ex...takže pro nás oba celkem ideální stav pro začátek nového vztahu.Vzal si i kvůli mě dovolenou. V po, út jsme se jeli koupat a ve středu se ke mě mohl stavit jen na chvíli, ale dorazil...tak 5 min pokecání venku...a ve čtvr dorazil na večeři a víno atd...Od pá do ne se věnoval rodině- myšleno rodičům, je rozvedený, to jsem mu psala minimálně ať neruším...taky jsem čekala až napíše první...to se ozval s otázkou " dnes se nebavíme?".Jinak jsme vypisovali několik sms denně jak mu práce dovolila...V po ,jak byl po práci tak jsme začali psát a přišlo na otázku, co kdo má v plánu ještě...tak napsal, co když se staví na víno a kafe a třeba něco uvaříme...Domluvili jsme se na 20 hod, já byla ráda, cítila jsem se s ním spokojeně, a asi jsem se začala zamilovávat...což on mi psal o týden dřív.Stavoval se ještě za kamarádem, jako skoro každý den.Psal, že už čeká na bus...za pár minut napsal, že ho bolí hlava jak..., že asi nedojede a vystoupí u sebe.Protože má rad studené kafé, uvařila jsem ho dřív...tak jsem "super už máš uvařenou kávu" tak napsal, že se staví tak hodinku.( Vzhledem k tomu, že už jsem ho v út na vod zažila nevrlého, když ho bolela hlava...a jak to bývá nejhorší je unavený, hladový...chlap a ještě nedej bože něco bolí... tak jsem rozmýšlela jestli ho nechat at si jde spočnout než pak poslouchat nemístné výtky, že za to můžu já třeba) Tak jsem odepsala, že jestli se necítí ať si teda odpočine...no a na to nečekaná reakce, jestli to myslím vážně, že teda budeme jen kamarádi a nic víc...je to uražená ješitnost? Aby se semnou rozešel? Když jsme si jinak celkově rozuměli...! Na otázku proč napsal, že nev. A dál, že má málo času, když mi je málo vidět se spolu 2 hodiny..., že to už tak necháme i když jsem mu psala, že jsem se těšila, že mi nevadí, že teď může jen na chvili, že jsem i za to ráda...no ve finále mi napsal:" mrzí mě jestli brečíš, ale prosím už mi nepiš...pak jsem už neodepsala...dnes jsem jej údajně náhodou potkala...máme společného kamaráda, který mi volal ať se stavím...on dorazil, pozdravil...proběhla lehká konverzace ve třech a já pak odešla...mimochodem má mi donést nějaké věci, což jsem se připoměla,tak , že mi je donese. Jinak jsem se připomenout nemohla, ve smutku jsem si smazala číslo...takže je na něm jestli napíše. Nej je, že nemůžu pochopit proč se semnou rozešel? Ješitnost? Z jeho strany jen 2 týdení úlet? Jiná baba? Setkání tam jen náhoda? Těžko...byl u toho jak mi ten společný kamarád volal, že mám dojít...Vážně konec? Kamarádka mi nasadila brouka do hlavy, že to není konec, že se sám ozve, že jen uražená ješitnost... kéž by...měla jsem pocit, že by to mohlo být na vážno...
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: hop®
Datum: 21.07.13 22:39

Nevím přesně, celý Váš sloh jsem jen přelétl očima, možná to bude něco o ješitnosti - většinou muž je lovec a příliš snadná kořist ho nebaví...

Podle mne v tom "jiná" nebude, asi by se choval ke "každé" stejně...

Ohodnoceno: 0x

Datum: 21.07.13 22:40

Dobrý večer. Spíš mi to přijde tak, že nestojí o bližší vztah s Vámi, ale opravdu jen o to kamarádství. Možná je nevěděl, jak Vám to má říct, nechtěl Vás ranit. Prostě nemá zájem o nic víc, to by se snažil jinak...Takhle se mu nejspíš ulevilo. Proč nemá do vztahu s Vámi chuť, to by Vám mohl říci jen on sám.

Od: laik
Datum: 21.07.13 23:06
Proboha, kolik vam obema je? To je jak si cist pribeh nejakych dvou patnactiletych pubertaku *ee*

Datum: 21.07.13 23:14

LAIK, možná docela dost, abychom věděli, co je empatie a zkusili poradit - proto zde také možná máme registraci a určitá hodnocení. A pokud to číst nechceš, tak to nečti, a pokud Ti vadí odpovědi, tak neztrácej čas s jejich odsuzováním a zbytečnými komentáři, jistě najdeš jinou činnost, kterou budeš lidstvu prospěšnější a užitečnější, hezký den...

Ohodnoceno: 4x

Od: laik
Datum: 21.07.13 23:40

Otazku jsem cetl, protoze jsem si myslel, ze bude o muzske jesitnosti. Misto toho ctu pribeh 2 lidi, kteri by uz meli vek na to si vse mezi sebou otevrene vyrikat a misto toho jsou inteligenci nekde na urovni tech zminovanych patnactiletych (on slibil, ze prijede, neprijel, nevolal, poslala jsem SMS, urazil se, kamaradka rikala, postavali jsme pred barakem, popit a neco snist, v pondeli, v utery, ve stredu, ... *ee*)

Spise nez muzska jesitnost je tohle otazka o celkove nevyspelosti. Jestli jeho nebo obou, to uz detailne zkoumat nebudu, protoze se mi nechce cist ten pribeh podrobne podruhe.

Od: neviiim
Datum: 22.07.13 00:02
Ješitnost... ve zkratce- chtěl přijet, ale začala jej bolet hlava.Návrh, že zůstane doma byl z jeho hlavy, když jsem mu to nakonec odsouhlasila,ať si odpočine a nejezdí...napsal konec vztahu... přece zvládne přijet a vydrží, že ho bolí hlava.
Laik omlouvám se, nezobrazilo se , že děkuji ...to ostatní bylo určeno pro Hop
Datum: 22.07.13 20:39

Já vidím problém v tom "odsouhlasení". Přece když někomu není dobře, popřeju mu, aby mu bylo brzy líp (nebudu jej přemlouvat, aby někam jezdil).

Jako kdyby to na něj působilo dojmem, že jste moc majetnická, přestože zatím o žádný vztah nejde. (Ale mohu se plést, na dálku do toho tak dobře nevidím.)

doplněno 22.07.13 21:25:

___ Nezlobte se, ale já v té větě "Super, mohl si dát vědět hned, už máš zalitou kávu" cítím nátlak ...

Datum: 22.07.13 20:57
Když budu skoro citovat: nevim ted presnou formulaci- Bolí m hlava jak prase,přemýšlím, že zůstanu doma. Super, mohl si dát vědět hned, už máš zalitou kávu( rád ji studenou). Tak já přijedu na hodinu teda. Radši zůstaň doma a odpočiň si , když ti není dobře.( vim jak umí být protivný, když ho bolí hlava...chlap no). Myslíš to vážně? Tak vystupuju a budeme jen kamarádi, nic vic... Odůvodnění rozchodu nejprv já nevím a pak, že má malo času a když mi je málo ať se uvidíme 1-2 hod zrovna... věděl, že ho mám ráda, že s ním ráda trávím každou možnou chvili...
Už je to jedno, je to za mnou a život jde dál...
Datum: 22.07.13 21:01

No...Kdyby to bylo jedno a bylo to za Vámi, pak byste to zde neřešila a nechtěla si o tomto zde povídat... Máte pravdu, život jde dál, ale člověk na sebe nesmí někdy moc spěchat. Přeji Vám abyste našla toho, kdo si Vás bude vážit a bude mu na Vás více záležet...Ale ona i ženy mají svoji ješitnost, že?

doplněno 22.07.13 21:32:

opr. - ony..

Datum: 22.07.13 21:36
Jak jsem psala...občas je splín, když jsem zrovna sama a nevím už co bych ještě dělala...to cítím tu zvláštní prázdnotu co po něm zůstala, ale z nejhoršího jsem venku...už je to týden. Jo ješitná trochu jsem...to nepopírám, vše je jednou po prvé i kopačky..., ale vše zlé je pro něco dobré...další zkušenost a aspoň budu mít na starý kolena nač vzpomínat :).Děkuji...uvidí se , jestli se takový vubec narodil.
Datum: 22.07.13 21:49
My to super oba používali ve smyslu zklamání- škoda , to nechápal jako nátlak. Proto chtél dojet, poznal, že mě to mrzí.Ale asi jsem měla být sobec a chtít ať dojede ne být empatická a napsat ať si odpočine...

Datum: 21.07.13 23:45
Laik : A tobě je kolik? Asi příliš vyzrálý nejsi dle tvého komentu. Víš ,lépe se vždy radí druhým než sobě samému...obzvlášť co se vztahů týče! Taky proto je to poradna!
Datum: 21.07.13 23:22
Ono první co mě napadlo bylo, že to je jen zámínka..., že by to třeba napsal i kdybych reagovala jinak...ať dojde aspoň na tu hodinku...nebo řekl osobně. Ale mate mě, že psal, že si chtěl přijet popovídat, dát víno , kafe a něco uvařit a mě to bylo málo proto jen kamarádi. V tu středu přijel na 5 min jen aby mě aspoň viděl,když nevyšlo být spolu dýl psal zprávy... A dnes setkání u kamaráda...náhodné nebylo...věděl, že tam budu...Proto mi kamarádka nasadila brouka do hlavy s ješitnosti...a že to vezme zpět... No jedno vím jistě, že čím dýl chlapi znám ...a víc( není jich málo :) ) tím více je nechápu. Každopádně děkuji za názory.
Datum: 22.07.13 00:12
Ještě znova...zlobí mě net a špatně se to zobrazuje...pomíchaně, hůř se mi v tom orientuje...takže abych neurazila-Hop patří můj dík...Laik ...platí co jsem psala a ještě dodatek...spíš máš sám problém s ješitností
Datum: 22.07.13 00:27

Zobrazuje se to podle místních pravidel, je to v pořádku, na řazení odpovědí si zvykneš a brzo jej pochopíš!

Jo a díky za díky ;), stejně nemáš zač, jen jsem řekl svůj názor, přeji Ti, ať Ti to hlavně dobře dopadne! *slunce*

Od: peneee
Datum: 22.07.13 17:22
Sice sama chlapům prostě nerozumím, ale souhlasím, že jde pravděpodobně o "lovce" ...vlatně nevyzrálého jedince, který ještě zcela neví co chce a koho chce...musí zjistit sám, že představa vysněné ,ideální, úžasné, dokonalé slečny je jen fikce...i ta nej by mu nebyla dost dobrá, tak si s ním nelam hlavu, nestojí za to :). A ta uražená ješitnost je také možnost...ovšem to zjistíš později :).
Od: mirka1
Datum: 22.07.13 17:51

Je to magor, vykašli se na něj, to aby si se před ním něco bála říct. Kdyby měl zájem, tak by se choval jinak.

Datum: 22.07.13 18:10
Daří se mi zapomenout, jen občas mám splín...to k tomu patří.Ono s tímhle typem jsem se setkala po prvé...buď jsme si rovnou řekli, že budem kamarádi milenci nebo čistě úlet...a když vztah...dávat košem byla moje doména...Teď se mi líbila představa vztahu...a narazím na lovce... :D zákon schválnosti...

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.