Oholila jsem se mamčinou žiletkou

Od: Datum: 14.07.13 18:58 odpovědí: 8 změna: 15.07.13 12:57
Ahojky
Mám na vás jednu otázku.
Dneska jsem si chtěla oholit podpaží a omylem jsem si vzala mamčinu žiletku. Máme je rozdělený a vždycky si beru tu svojí, ale dneska jsem to prostě zvorala. Myslíte si, že to nevadí? Kdyby to bylo u někoho nehygienickýho, tak by to asi fakt hodně vadilo. Ale myslite, že když je to od mojí mamky, taky to nevadí? Jestli se potom chloupky nemůžou nějak zanitit nevo jestli se nemůže podráždit kůže, když si je půjčujeme. No ale bylo to jednom jednou. No možná víckrát, protože když jsem byla mladší, tak jsem se holila tajně.
Ps: A ještě jeden dotaz. Jak často se holíte vy? Mamka mě nutí se holit jenom jednou týdně. Já ale nesnesu zarostlý podpaží ani trochu. Vůbec se mi to nelíbí navíc když se všechny spolužačky holí každý den. A taky mám hodně citlivou pokožku a ty chloupky mě strašně koušou a dělají se mi od nich pupínky.
Díky moc za všechny vaše názory
Ája

Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: wamp®
Datum: 14.07.13 19:06
avatar
Ahoj,anonymko Ájo:-DMyslim,ze se Ti nic nestane,nebój:-DCo se tyce holeni,ja se kupr.holim 2x tydne,uplne to postaci.A pak,je to individualni,nekomu rostou pomaleji a nekomu rychleji...
Ohodnoceno: 2x
 
Od: anonymka1*
Datum: 14.07.13 19:14
Díky za pomoc, párkrát už se mi podařilo mamku přesvědčit, abych se oholila 2krát tydně. Chloupky mi rostou poměrně rychle, ale i přesto, že mám hnědé oči a tudíž černé vlasy, chloupky jsou takové světlé a průsvitné, takže i když jsou několikátý den po oholení, tak nejsou tolik vidět.
Datum: 14.07.13 19:08
avatar

Ahoj. Z toho, že jsi použila mamčinu žiletku, se Ti nic nestane, neboj se. Zvlášť, když jsi to neudělala poprvé. ;) A každý se holí tak, jak mu to vyhovuje a jak potřebuje. Někdo zarůstá rychleji, tak se holí častěji. Sedni si s mamkou a popovídejte si o tom. Že Ti prostě jednou za týden toto nevyhovuje. Myslím si, že není potřeba z tohoto dělat žádnou vědu. O hygienu každý dbá dle svého uvážení přece...

Ohodnoceno: 2x
 
Od: tere71*
Datum: 14.07.13 19:58

Možna sem čuně ale stejny žiletky doma používáme tři ženský a v klidu.. :D A jak často se holit záleží určitě jen na tobě aby ti bylo pohodlně. Ikdyž holit se každý den je přehnaný záleží pouze na tobě.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 14.07.13 20:17
avatar

Hepatitida typu.. snad B? může být přenášena mimo jiné sdílením holicích potřeb.

Ale jinak asi není důvod to řešit.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.07.13 11:07
avatar

Nemohu říct, jak často si máš holit podpaží. Mně tam nikdy nic nevyrostlo. Stejně, jako mé mamce a babičce. je to taková příjemná anomálie, nemusím se holit a pořád jsem tam upravená. I když na základce se mi holky s drny v podpaží smály, dneska vidím, že je to plus. V té době dospívání jsem byla takový pitomec a tolik jsem se chtěla podobat ostatním, že jsem si ta svá hladká podpaží holila, v doměmí, že mi tam taky něco vyroste. Naštěstí nevyrostlo - příroda je moudrá. :D Ta maminčina žiletka zaručeně nevadí. Myslím, že horší by bylo půjčovat si v rodině zubní kartáček. Jaga.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: tarantel*
Datum: 15.07.13 12:33

Zdravím, z maminčiny žiletky se Ti samozřejmě nic nestane. Zarazilo mě ale to, že máš povoleno se holit pouze jednou týdně. Podle mě je to osobní věc každého jak často a kde se holí a nikdo by Ti to neměl omezovat (vůbec nechápu důvod). O tom bych si s maminkou na Tvém místě rozumně promluvila.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.07.13 12:57
avatar

No já si taky myslím, že to jedno použití omylem vadit nebude. Jinak ale obecná zásada zní, že holení se nepůjčuje. (A je to dobrá zásada. Taky se nemá půjčovat plnicí pero a tenisová rakete, ale plnicí pero už používá jen málo lidí a ti ať si ho hlídají sami.) Takže: co se stalo, je již zahráno a nic se neděje, pro příště si dát pozor.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.