Líbí se mi, líbím se mu?

Od: Datum: 11.07.13 10:11 odpovědí: 4 změna: 11.07.13 19:46

Dobrý den,potřebovala bych poradit.Znám jednoho kluka,kterej se mi už dlouho líbí.Vždycky,když se vidíme pozdraví a pořád na mě kouká,ale to je tak všechno.Holky říkají,že sem blbá,protože vždycky když na mě dlouho kouká,já se otočim.Nedávno jsem na na fb psala on mi docela rychle odepisoval a bylo to v pohodě,ale potom odešel a ani se nerozloučil.Od tý doby jsem ho na fb neviděla.Poslední dobou se mnou chtějí chodit i fakt hezký kluci,ale já jsem pořád zamilovaná do toho svýho.Už nevim co mam dělat,na jednu stranu na mě vždycky dlouho kouká,ale...Kdyby se mnou chodit chtěl,tak přece něco udělá,ne?Ke všemu dal like všem fotkám jedný zmalovaný holce,která je o rok starší a to tam má asi 10 fotek.Mám mu znovu napsat?Já tam svoje fotky nemam,jako profilovka je kreslená postavička malý holčičky.Nebo je to blbý a mam to nechat plavat.Děkuju.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 11.07.13 10:25

Zdravím. To, že někdo na někoho kouká, vůbec nic neznamená. Neposlouchejte co říkají holky. Někdo je prostě nesmělý a třeba neví jak do toho..A třeba také opravdu ájem nemá. Ale to se můžete dozvědět jen od něho.Nevnucujte se mu, mohl by mít pocit, že ho uháníte. Ale na druhou stranu - trošku popostrčit, abyste věděla, jak si stojíte, to ano. Pokud jste do něho zamilovaná, je jen na Vás, zda to necháte být, či se pokusíte získat ho. Kluci rádi holky loví, ale v dnešní době mají čím dál větší problémy s komunikací a naváánít známosti. Proto se i zdečasto ptají - jak jí to mám říct, co mám dělat, aby si mne všimla atd...Ono po fb je to jednodušší, než z očí do očí. Zajděte spolu na zmrzlinu, nebo na procházku a budete moudřejší...

Ohodnoceno: 2x

Od: bonie*
Datum: 11.07.13 10:30

říká se, že když mužskej fakt chce... tak ho nic nezastaví...

Jsou prázdniny, léto, rozhlédla bych se kolem ;)

Ohodnoceno: 0x

Datum: 11.07.13 19:43

Nelíbíš. Kdyby o tebe měl zájem, už by dávno něco udělal.

Datum: 11.07.13 19:46

A můžeš doplnit kolik je Tobě a tomu chlapci let? Myslím že to pak ostatní rádci pochopí.

(úplně se divím že jsem se bez fcb mohl seznámit i oženit.asi jsem měl štěstí...*zed*)

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.