Mražená pizza z lednice

Od: Datum: 09.07.13 14:11 odpovědí: 9 změna: 09.07.13 18:24

včera jsem si koupil mraženou pizzu ale nechal jsem ji jen v ledničce kde je +6 stupnů a né v mražáku můžu ji dneska normálně ohřát v mikrovlnce? děkuji za rady

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 09.07.13 14:13

No, zřejmě to není správný technologický postup dle návodu, ale za ten den se s tou pizzou určitě nic nestalo. Maximálně to poznáte na konzistenci těsta, a dávejte pozor na dobu ohřevu. Já raději dělám pizzu v troubě (i tu kupovanou).

Ohodnoceno: 0x

Od: hopik
Datum: 09.07.13 14:16

nebo ji mám radši už vyhodit?

Datum: 09.07.13 14:40

Zkažená rozhodně NENÍ.

Datum: 09.07.13 14:19

Nic ji nebude, klidně ji snez.

Od: hopik
Datum: 09.07.13 14:20

akorat nebude možná už tak dobra (myslím těsto)

Datum: 09.07.13 14:29

Mražená pizza skutečně není dobrá, ale na tom nic nezmění to, jestli ji pečete hned, nebo poté, co strávila den v ledničce.

Prostě řečeno - nepoznáte rozdíl, je úplně jedno, jestli pizzu rozmrazíte těsně před pečením, nebo ji necháte den v ledničce. Ale na dobrou pizzu bych šel do pizzerie, kde ji umí a mají slušnou pec. To mražený kolo v krabici má s pizzou společný jen název.

Datum: 09.07.13 14:28

Bude spotřebně v pořádku, ale bude se v mikrovlnce ohřejvat extrémně blbě. Než se udělá, tak se celá rozpustí.

V troubě se upeče normálně, akorát trochu rychlejš než zmražená.

Datum: 09.07.13 16:28
Pizze nic nebude, ale ty mražený pizzy nestojí za nic, běžte si radči do pizzerie.

Datum: 09.07.13 18:24

Proč se ptáte? Ohřejte, okoštujte a buď snězte nebo vyhoďte. ;) Správně se má zmražená pizza šoupnout na šprinclíky, bez plechu, do trouby rozehřáté na nějakých 220´C, na pár minut, z hlavy to nevím. Nějakých 8, 10 minut? Do mikrovlnky jen ohřát, protože to těsto je syrové a v troubě se musí upéci.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.