Jaký kroužek je pro mě dobrý?

Od: Datum: 06.07.13 22:08 odpovědí: 9 změna: 09.07.13 21:54

Ahoj, měřím 155 cm a vážím 68kg! Je to hrozný... Ráda jezdím na bruslích a na kole... Ale bydlím na vesnici tak je sportovat opravdu těžké... Chtěla bych aby jste mi poradili nějaký kroužek na školní rok, ve kterém by nebyli jen hubené kozy ale i nějaké tlusté děti jako jsem já... Vážně moc chci zhubnout, vůli mám! Ale jak? Prosím poraďte nějaký kroužek pro tlusté děti při kterém se zhubne... Denně jím 3x, piju ale málo :(. Běhání mě nebaví. Sladkosti nejím... Nic nesolím ani nesladím... Děkuji za odpověď... :))

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: ben®
Datum: 06.07.13 22:50

Dobrý den, musí to být něco spojené s pohybem - např. taneční kroužek nebo chodit do Sokola.

Zdravím!

Ohodnoceno: 0x

Od: wamp®
Datum: 07.07.13 08:23
Zcela jiste aerobni cviceni.Ted mne napadlo,prihlas se na Zumbu,je skvela,nejen,ze te bude bavit,ale dost se po ni hubneA s tvym jidelnickem zcela jiste bude cosi v neporadku,jinak to neni mozne!Napis nam,co bastis,treba se nekam posuneme

Od: tahnusna*
Datum: 07.07.13 10:24

No tak zrovna včera jsem nesnídala... Vstávám hodně pozdě jelikož jsou prázdniny. Hned jsem jela s dědou bruslit (každý den to bohužel nejde :( ) Když jsem se vrátila domů měla jsem jednu vinnou klobádu s bramborami ve šlupce (2,5 brambory) Potom jsem se jela s tátou projet na kole. Když jsem se vrátila dělali jsme jenohubky a já jich snědla 5 :D a to bylo všechno co jsem včera snědla... Pila jsem celkem dost :D.

Od: askmenow*
Datum: 07.07.13 15:00

Stravuješ se špatně - jíš málo a málokrát. Měla bys jíst mnohem víckrát denně - 5x. Ani porce se mi nezdají dostatečné. Nemluvíš o žádné zelenině... prostě všechno špatně.

Datum: 07.07.13 15:05

Souhlasím - to jídlo je bída - jak skladba, tak i množství. Tady by se asi mělo začít. K tomu dostatečně pít a vše doplnit pohybem. Ale ani ten pohyb není tak důležitý jako správná strava.

Od: tahnusna*
Datum: 07.07.13 16:33

Včera jsem si zeleninu teda nedala, ale zapomněla jsem napsat že jsem si dala ke snídani nektarinku. Hodně jím ovoce...

Dneska jsem snědla ještě pár nektarinek a jahod. k obědu jsem měla Guláš a 3 houskové knedlíky...

Od: askmenow*
Datum: 07.07.13 17:16

Ovoce je fajn, ale později odpoledně už taky není ideální - kvůli tomu, že má hodně cukru.

Rozhodně přestaň tady obhajovat svůj jídelníček a prostě nám věř, že je špatný, nevyvážený, nedostatečný.

Netvrdím, že je to všespásný pořad, ale pro úplný začátek, než si o správném stravování začneš číst, si třeba na internetu pusť pár dílů Jste to, co jíte. Uvidíš, že velmi často ti lidé, co potřebovali hubnout, museli jíst mnohem víckrát denně a mnohem větší objem jídle, než jedli do té doby. Někdy s tím měli i problém, kolik toho bylo. Ale byly to potraviny spráné, jídlo pravidelné atd.

Datum: 07.07.13 15:07

Jíst minimálně 5 x denně,do toho pít,a cvičit.Kolo,brusle,plavání,zumba,čistě matematicky,vydat víc energie než přijmout.Ale nejprve ze pozastavit nad otázkou zda váha nemá něco do činění se zdravím.např štítná žláza a pod.

doplněno 07.07.13 15:08:

hlavně ryby,zelenina,nízkotučné jogurty atd. zkusit se mrknout na stránky STOBu a vyjet si tabulku s energitickými hodnotami potravin.

Od: staisi*
Datum: 09.07.13 21:54

Doporučuji prostudovat stránku www.cviceni-doma.cz :) hodně štěstí!

Kéž bych se tím vydržea řídit i já... *zed*

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.