Problémy se vzhledem

Od: Datum: 29.06.13 21:37 odpovědí: 5 změna: 30.06.13 02:09

Ahoj, předem se omlouvám za takovou (ne)důležitou diskuzi, i když pro mě už odmalička celkem dost ubíjející věc, spousta probrečených nocí, prosím jestli mi chcete něco odpovědět, tak neříkejte, že vzhled není důležitý, že je důležitý co je uvnitř, ano, ale myslím že v dnešní době je vzhled na prvním místě.. Mluvím tu o tom jak vypadám, už na gymnáziu mi děti říkali že vypadám jak gozila, stydím se vůbec někam jít. Neříkám že jsem nějak moc hnusná, mám prioritnější věci než je vzhled...Stejně bych se ale chtěla zeptat jestli je možné nějak vylepšit vzhled, Např.. nějaké líčení, a tipy na to jak vypadat aspoň trošku lépe, nesmějte se prosím, děkuji

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.06.13 21:53

Za mě jen, že máš ideální čas na změnu, aby jsi v září ukázalu tu pozitivní proměnu

Ohodnoceno: 0x

Datum: 29.06.13 22:04

Ahoj. Zkuste proměnu viz. odkaz. Stačí nahrát své foto a můžete zkoušet různé účesy i líčení...Vyzkoušejte si, co Vám bude slušet a co Vás změní k dobrému..Když najdete svůj styl virtuálně, v reále nebude problém proměnu uskutečnit...

http://promense.kafe.cz/

Od: vlasatec*
Datum: 29.06.13 22:06
Spíš jde o to co ze sebe člověk vyzařuje. Pokud má ale zničené sebevědomí tak toho moc nevyzáří . Důležité je se líbit sama sobě pak to půjde o moc líp.
To jestli vypadáš jako gozila, nebo co by s tím šlo dělat bez fotky těžko posoudime...

Datum: 29.06.13 22:15

no nejsi první , ani poslední. Můžeš si nad tím lámat hlavu a ubíjet se tím nebo nad tím mávnout rukou a vzít to tak jak je , víš raději budu škaredy ale uspěšný a mít 2 opravdové přátele než být krásný bez úspěchu a kolem sebe 50 falešných kamarádů ... ;) Ten kdo je opravdový kamarád tě bere takovou jaká jsi ne taková jaký by jsi mohla být.

doplněno 29.06.13 22:16:

zkus navštívit nějaký sálon "krásy" nebo jak se to říká. Myslím že dokáže odborník poradit a hlavně musí tě vidět těžko radit někomu koho jsem nikdy neviděl ohledně vzhledu.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 30.06.13 02:09

Dodej foto, porovnám ho s obrázkem skutečné godzily :) Holky bývají na svůj vzhled hodně přísné, zbytečně ho řeší. Občas stačí nějaká nevinná, rádoby vtipná poznámka o jejich vzhledu a hned je z toho trauma - úplně zbytečně. Zkus popsat, v jakém směru si nepřipadáš hezká. Jsi nějak extrémně tlustá? Poslední dobou jsem žádnou vyloženě škaredou holku neviděl, naopak si myslím, že některé mimo takový ten univerzální ideál jsou mnohdy zajímavější.

Btw. jako člověk s maturitou bys nemusela dělat tak zásadní hrubky.

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.