Slabá menstruace

Od: Datum: 21.06.13 09:13 odpovědí: 5 změna: 22.06.13 13:31

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat o co se může jednat, mám slabou menstruaci spíše takové špinění minulý měsíc jsem si vzala dvakrát antikoncepci později (víc jak 12 Hod.) ..Takže jsem chtěla pokračovat v braní antikoncepce bez pauzy na menstruaci, ale sotva jsem si vzala dva prášky z nového pláta začala jsem špinit tak jsem je hned přestala jíst a čekala jsem že se mi menstruace normálně spustí a nic..jen pořád špiním dneska už 5tý den.Myslíte že mohu být třeba těhotná? Nebo to je nějaký jiný problém? Děkuji za odpověd.. :))


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 21.06.13 09:19
avatar

Spíš bych řekla, že je tělo tak zmatené z hormonů, že pořádně neví, co má dělat. Měla jste v novém platu pokračovat, takto tělo pravdu jen matete. TeˇVám chybí dva prášky v platu, takže ho můžete vyhodit...

Příště buď dobrat, nebo nezačínat:)

doplněno 21.06.13 12:24:

To bude individuální, menses to zřejmě posune a možná Vám ho na měsíc, dva kapku rozhází. Špinění můž vyvolat i třeba nachlazení, stres - prostě oslabení těla:)

Ohodnoceno: 1x
 
Od: veronica*
Datum: 21.06.13 09:26

Jako jáí byla zvyklá právě jíst prášky dva měsíce v kuse..ale spíše si myslím že to asi bude tím že jsem dvakrát ten prášek vzala později že to tělo to zmátlo asi.. :/ ... Ale děkuji za odpověd :)) ..Ale když jsem z toho plata vzala dva prášky vadí to moc? To se mi spíš změní den menstruace ne? když budu mít o dva méně.Děkuji

Datum: 21.06.13 13:19
avatar

Ach jo. To platíčko nevyhazuj, může se ti hodit později. Nebo si ho strč do peněženky, kdybys někdy zapomněla plátíčko doma atd. Pokud by sis přečetla příbalový leták, je tam napsáno, že při pokračování bez sedmidenní pauzy se MŮŽE objevit špinění. To se objevilo, to každopádně není důvod pro přerušování braní.

Teď dodrž sedmidenní pauzu a najeď na nové plátíčko.

Třeba v mém letáku je napsáno ... a pokračujte v braní tak dlouho, dokud si nepřejete menstruaci. Takže je možné brát z druhého plátíčka třeba týden, nebo dva - poté vysadit a mít 7 denní pauzu s menstruací.

Ano, tím, že jsi přerušila braní po 2 dnech sis rozhodila den, kdy ti bude začínat menstruace. Ale i to se dá upravit. Vždy ale musíš brát AK déle (než 21 dní), nikdy ne méně (byla by ohrožena spolehlivost).

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 21.06.13 14:22
avatar

Kromě toho, co zde již psaly kolegyňky, mne napadá, že své může dělat s organismem i toto vedro. Pokud máte obavy s těhotenstvím, pro jistotu si můžete udělat těhotenský test.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: veronica*
Datum: 22.06.13 13:31

Ta děkuju holky :) ... No ted nešpinim vubec.. prostě nic a v pondělí mám začít brát tak asi budu tento měsíc bez menstruace.Uvidím jak to bude další měsíc... :)

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.