Dárek pro učitelku - máte radu?

Od: Datum: 17.06.13 17:01 odpovědí: 5 změna: 20.06.13 06:51

Ahoj, prosím vás o radu. Moje třídní učitelka bude mít narozeniny a já nevím, co jí koupit. Chtěla bych aby to bylo něco osobního, ona mi hodně pomáhá s mojí těžkou životní situací. Vždy se jí můžu svěřit, můžu si s ní kdykoliv popovídat, chtěla bych s ejí za to nějak odvděčit. Nemáte prosím jěkaý nápad?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 17.06.13 19:48

Ahoj! Třeba jí kup nějakou sošku, vázu, velkou květinu, prstýnek, náramek, řetízek, kosmetický balíček.. :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.06.13 08:45
avatar

Podle toho co má ráda, čemu se věnuje. Chodí ráda do divadla? Tak lístek na nějaký super muzikál. Ráda pije víno, tak šup sem s nějakým kvalitním vínkem. Má ráda sladké? Co takhle nějakou kvalitní 70% čokoládu z Jižní Ameriky. Má ráda zahradničení, tak třeba nějakou květinu v květičáči, kterou si přesadí na zahradu. Už mě nenapadají další zájmy, prostě musíš to vybrat podle její osobnosti. A být tebou, kdyby mi ta učitelka tak pomohla, tak bych jí napsala nějaké pěkné věnovaní nebo rovnou dopis, to také hodně poteší. Anzionka.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.06.13 10:04
avatar

Já jsem celý život od dětí dostávala sloníky, želvičky, ptáčky, hrníčky, vázičky. Byla toho opravdu spousta. Když jsem odcházela do důchodu, obešla jsem celou školku a každé z dětí si vzalo něco. Vyšlo to na čtyřtřídní školku a ještě zůstalo. Tolik toho bylo :D Ale od od 70. let, kdy jsem dostala dvě nádherné publikace s obrazy Renoira a Gauguina s věnováním, mám dodnes. A stále se k nim vracím. Přesně vím, jaké děti v té třídě byly a jací rodiče se složili na tak krásný dar. ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: lentilkao*
Datum: 19.06.13 10:14

Zkus něco, u čeho si vždycky, když se na to podívá vzpomene na Tebe. Já bych možná volila něco originálního, něco, co můžeš třeba vyrobit - bude to tak úplně od Tebe. Vyrobit se dá spousta věcí a člověk pak vidí, žes do toho dala srdce, čas a práci. Kdyby Vás bylo víc - bylo by hezké třeba koupit obraz nebo tak. Ale v jednom to může vypadat až divně, že jí budeš dávat tak velký dar.

Ale to je jen můj názor. Hodně zdaru! :)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ron*
Datum: 20.06.13 06:51

Ahoj Simono.

Jako vhodný dárek mě napadá kniha, do které vepíšeš věnování a poděkování.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.