Jak dosáhnout plochého bříška

Od: Datum: 06.06.13 16:46 odpovědí: 5 změna: 07.06.13 10:55
Dobrý den, už dlouho se snažím mít ploché břicho. Dokonce mám na břichu vidět svaly, ale pořád ho mám hrozně vystouplé. Myslím, že vím proč tomu tak je-občas se přejím. A tak se vás chci zeptat: když se nebudu přejídat, budu každý den posilovat břicho a pohyb budu mIt 4krát týdně, za jak dlouho budu mít ploché břicho? Děkuju :)
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.06.13 16:50

Nepřehánějte! Nesledujte každý hrbolek na těle!

Ohodnoceno: 1x

Od: palana*
Datum: 06.06.13 16:51
Ale já mám břicho opravdu velké, víte
Od: wamp®
Datum: 06.06.13 17:18

Babkazov:*palec*Famózní *palec*Tazatelka evidentně nepochopila *zed*

doplněno 06.06.13 17:55:

Myslím,že toto bude pto tebe ta správná cesta *hej*Skvělé *hej*http://odtucnit.cz/jak-zhubnout-bricho/

doplněno 06.06.13 17:55:

Myslím,že toto bude pto tebe ta správná cesta *hej*Skvělé *hej*http://odtucnit.cz/jak-zhubnout-bricho/

Ohodnoceno: 0x

Datum: 06.06.13 17:21

Obcas se prejist neni moc velky problem. Dulezite je vydat co nejvice energie, aby telo spalovalo co nejvice tuky. Takze pohyb, pravidelna strava a zase pohyb. Cvicenim dosahnes svalu, ale tuk na brise porad bude.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 07.06.13 10:55

Tazatelka píše, že jsou jí vidět svaly na řiše, jen má břicho vystouplé. Možná, že když se naučí nosit trávicí systém po kapsách, nebude mít tyto problémy, které ji trápí. :D

Ohodnoceno: 0x

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.