Jak léčit dolní končetiny

Od: Datum: 04.08.13 20:03 odpovědí: 5 změna: 05.08.13 11:29

prosím o radu,jak ošetřovat dolní končetiny.Po odtékání vody a tvoření hlubokých krvavých skvrn, na radu lékaře pouze sprchuji vodou ,kde dochází k odlupování staré kůže a poté potírám vepřovým sádlem,vznikají hlubší jizvy.Prosím máte někdo jiné zkušenosti a můžete se podělit o radu.Toto vše již trvá několik měsíců

děkuji za každou radu


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 04.08.13 20:08
avatar

Zkuste se zeptat taky tady

http://www.dedekkorenar.cz/uvod.html

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 04.08.13 20:17
avatar

Znáte příčinu problémů? Máte cukrovku, problémy se srdcem, jiné zdravotní problémy? Kolik máte roků? Musíte vyřešit příčinu a problémy s nohama (důsledek) zmizí sám. Řešit pouze důsledek (nohy) je zbytečná ztráta času.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: tarasov*
Datum: 04.08.13 20:56

ano mám cukr 7,beru climepirit,je mi 57 roků,při odběru krve celem v pořádku.Byla jsem silně zavodněná a dostala furon.Voda si razila cestu nohama.Již velké zlepšení s vodou,puchýřky ubývají.

Datum: 05.08.13 11:28
avatar
S tim furonem bych byl opatrný. Odvodňuje tělo a spolu s tim se ztrácí minerály, pak jsou na řadě klouby - osteoporoza . Vzniká vždy při léčení vysokého tlaku jako vedlejší účinek léků. Zaměřte se na jídelníček- omezit bílkoviny, tuky a přidat vlákninu. Nesolit , sůl zadržuje vodu v těle. Taky je důležitý pohyb, svaly spotrebovavaji přebytečný glykogen z krve. Jíst méně a často.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.08.13 11:29
avatar

Diabetická noha, to je nesmírně obtížná otázka a ještě obtížnější odpověď. Diabetická noha, to je tragedie. Bez přehánění! *plac*Lituji vás.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.