Kudrnaté vlasy - jak to dělají?

Od: Datum: 31.05.13 18:59 odpovědí: 5 změna: 01.06.13 11:45

http://www.hairfinder.com/celebs/shakira3.jpg hodně holek co vidím nosí takové vlasy ale spíš ještě větší kudrlinky vypadá to krásně ale vůbec nechápu jak toho docílí, poradte prosím

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: kokodyl
Datum: 31.05.13 20:52

z čistě vykoupaných vlasů uplést velmi tenké copánky a nechat uschnout potom rozčesat nic těžkého

Ohodnoceno: 0x

Od: flip
Datum: 31.05.13 21:59

Tak to rozhodně ne, to ze sebe slečna udělá pudla... :) Buď bych to nerozčesávala, nebo bych spíš řekla, že je to nějaká trvalá apod.. Podobného efektu, ale moc asi nic moc výdrž by šlo docílit pomalým sušením s promačkáváním vlasů.. Zkuste :)

Datum: 31.05.13 23:02

Já jsem podobného efektu dosahovala malými, slabě utaženými copánky (přes noc), které jsem potom rozčesala. Každé vlasy ale reagují trochu jinak.

Ohodnoceno: 1x

Od: elda2609*
Datum: 01.06.13 10:35

Já mám horzně kudrnatý vlasy od malička. Mám hrozně nekvalitní žehličku a když si je jenom trošku vyžehlim tak mi vznikne něco podobného. Tak pokud máš žehličku zkus si dát přez noc asi 6 copánků to by mělo stačit ráno to rozpusť, učesej a skus to trochu vyžehli mělo by ti takové něco vyjít :)

Datum: 01.06.13 11:45

Nene, copánky ne. Jsou to natáčky, namotávané od poloviny délky vlasů ke konci a pak směrem k hlavě. Po sundání natáček žádný hřeben, jen prsty upravit a nalakovat každý pramen.*jasne*

Ohodnoceno: 1x

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.