Posměch okolí vs vypadám dětsky

Od: Datum: 29.05.13 17:53 odpovědí: 13 změna: 05.06.13 17:03

Zdravím, mám problém se svou postavou. Měřím 162 cm a vážím 48 kg. Myslím, že jsem normálně štíhlá, normálně výškově. Jenže oproti mým vrstevnicím vypadám dětsky. Pořád se mi smějou, že nejsem pořádná ženská krev a mlíko, a ty holky co mají třeba lehkou nadváhu, za mnou pořád chodí a rýpají stylem Ty jsi nemocná chudinko, nikdy nebudeš mít pořádnou prdel. U kluků to neni tak častý, ale taky mě čas od času nějakej urazí. Každej den si čtu na seznamu zprávy, a novinky. To mi ubírá na sebevědomí ještě víc. Pořád jen články o tom, jak má bejt ženská krev a mlíko, že se nikomu nelíbí hubený holky. Fuj, ty si kost a kůže kluci chtěj za něco chytit, pořád poslouchám. Hlavně teda od holek.Já nevím co s tím,trápí mě to. Mamka byla hodně hubená celý život, až ted, po její padesátce je obézní. Máme to tak v rodině, takže budu asi do 40 takhle štíhlá, a pak hodně naberu (mamka je opravdu hodně silná, ale zas vyšší než já). Miluju jí a vždycky mi říká, at ty keci neposlouchám že plnoštíhlé holky mi jen závidí že můžu jíst co chci a nemusím ani mít moc pohybu. A taky říká, že když mi je teprve 16 hodně se mi ještě postava zženští, že budu mít taky větší boky a prsa. Já nevím, co s tím. Chtěla bych ale začít cvičit at si zpevním postavu. Za každý váš názor budu moc vděčná, zajímá mě, co si o tomhle tématu lidi myslí. A taky bych se teda chtěla zeptat na pár cviků, jak si aspon trošičku zvětšit zadeček, nikdy jsem nesportovala (nemám dobrou fyzičku,ačkoliv jsem naprosto zdravá a hubená) a tudíž nevim jak to v posilce chodí. Tak vám předem děkuju a za nějaký rady jak cvičit pro zvětšení toho zadečku vám budu moc vděčná, když nemůžu přibrat přirozeně jídlem.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: askmenow*
Datum: 29.05.13 18:09

Se cvičením ti neporadím, alew poradím ti s tvým problémem - vůbec se netrap, naopak myslím, že tvá postava má spoustu výhod. Klukům se líbí holky krev a mlíko i holky hodně hubené, z toho si nic nedělej. Každý má naprosto jiný vkus. Navíc když tě nějaký kluk bude mt vážně rád, přehlédne i tvé případné fyzické nedostatky. Ale rozhodně nemyslím, že postava, kterou popisuješ, je nedostatek. Jinak na řeči holek nedej, spíš ti trošku závidí, že ti bude slušet mnohem více moderního oblečení, které je často střiže na štíhlé postavy s úzkými boky a malými prsy. Znám to - já jsem typická holka krev a mlíko, možná mám pár cm na víc v oblasti břicha, ale žádná tragédie, ale oblečení se mi schání mnohem mnohem mnohem hůře, než kamarádce, která má velmi podobnou postavu, jako ty, té sedne skoro všechno. Já tu nedopnu knoflíčky přes prsa, tu mi nesluší pouzdrové šaty, tu mi z těhle džínů leze špíček... Měj se ráda, jsi jistě velmi hezká holka. Na řeči ostatních holek nedej, bude to spíše závist, neý co jiného.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 29.05.13 18:18

až ti bude 50 let,budeš vypadat na 40 a holky co se ti smějou, na těch 50 vypadat určitě budou a možná i na víc , to vůbec neřeš,ale sportovat klidně můžeš ;)

Datum: 29.05.13 18:21

Zdravím. Eli, maminka má naprostou pravdu, dej na ní a ne na to, co Ti říkají ostatní holky. Každá chce být štíhlá a ne každému je to dáno bez úsilí. Kdybys byla oplácaná a ostatní štíhlé tak, jako Ty, pak by do Tebe zase rýpaly, že jsi tlustá. Jsi hodně mladá, postava se Ti může změnit v těhotenství a budeš mít třeba zase mindrák z toho, jak přebytečná kilča shazovat. Ženské chtějí cvičením zadeček shodit, Ty chceš opak...Na zpevnění zadečku se mrkni na typy třeba sem:

http://www.sportuj.com/view.p…adecek&cisloclanku=2011010032

Měj se ráda taková, jaká jsi a na hloupé řeči holek nedbej. Nech je v klidu závidět...

Datum: 30.05.13 16:52

Elinko, z holek mluví závist. Koukej, jak krásná je Nicol Kidman. Bez prsou, bez zadku, bez boků. Schválně, poklikej, pohledej si její fotky. Paráda, že?!;)

Ohodnoceno: 0x

Datum: 01.06.13 06:00

pockej jak se ti to bude hodit ve 30 az ty tvoje vrstevnice budou vypadat priserne a rozkydle :) Osobne jsem zamlada vypadal vzdycky o 5 let mladsi nez vrstevnici a ted mi tahne na 40 a vypadam na cca 25-28... no neni to skvele? je to skvele :D A kdybych se oholil, tak mi snad ani tvy rodice nic nereknou, kdybych te vzal ven. A nekteri byvali spoluzaci maji uz polovicni ples :D Jo a neni nic vic sexy nez mala dupka v uzkych dzinach takze tak :)

Od: elisme10
Datum: 01.06.13 13:01

Nepíšeš kolik ti je, ale me je 16 a nejsem sice obézní, ale shodit 3 kila by neuskodilo :). A jediné co me po tomhle příspevku do napadlo, že ti opravdu zívidím :) ( myslim to v dobrém) já sním čokoládu a druhý den mám plus půl kila. Uzívej si jak můžes svouštíhlost a věř, že až příjdeš do veku, kde holky chtejí mít 35 kg i s postelí, tak budes jedine ráda. Ty holky ti fakt jen závidí. Když si uvedomím kolik holek ve tríde počítá každou kalorii, tak by ti taky jen závideli. Vůbec je neres, bud ráda ( co já bych za to dala :)) Ano až prijde ten vek (14-16) postava se zmení. :)

Od: beruskapetra*
Datum: 01.06.13 14:41

prosím tě já mám 152 cm a 43 kg a jsem s váhou spokojená a s výškou niic nenadělám. Je mi 28 let. rozhodně se nepřejídej... víš jak by jsi vypadala 162 cm a 65 kg... hrozně... bud ráda že máš takovou postavu... líp se tloustne než hubne... a s přibývajícími lety budeš vážit tak jako tak víc...;)

Od: 123456*
Datum: 01.06.13 18:11

Tak tu tvojí postavu ti závidim kočko ;) myslím si že si tak akorát..co bych za tvojí postavu dala a z těch keců si nic nedělej. Jázase každý den poslouchám že jsem tlustá :((

Od: zabu
Datum: 01.06.13 23:48

Mám spolužáka, kterému ještě ve 28 letech nechtěli nalít pivo. Můj syn je na tom podobně. Udělejte z toho přednost. Dá se s tím zažít docela dost srandy.

Od: kokyno*
Datum: 05.06.13 13:57

Vůbec to neřeš, ty špekounky ti jenom závidí, že jsi pěkně štíhlá. Jo, to je teď taková móda tvrdit, že "holka má být krev a mlíko", ale jak říkám, je to jenom móda, a také se to bere jako politicky korektní, že prý je to boj proti anorexii, což je hloupost, anorexie má jiné příčiny.

Některým chlapům se líbí štíhlé holky, jiným hubené, jiným "holky krev a mlíko" (které mají prsa, pas a boky... nikoli ty dnešní soudky s pivním pupkem*smich*), setkala jsem se i s chlapem, kterému se hrozně líbilo, když si holka lehne na záda a propadne se jí břicho a tím vylezou kyčelní kosti, což je sakra politicky nekorektní vkus*smich*. Nikdo na světě se nemůže líbit všem, takže je hloupost argumentovat tím, že "chlapům se to ne/líbí", jako kdyby všichni muži světa měli stejný vkus.

Holkám prostě odpovídej, že jsi ráda, že nejsi taková rozkydlá prasnice jako ony, a a přidej něco na téma sádelnatý škopek, rozkydlá stehna, pupek jak v sedmém měsíci atd., ony ti dají pokoj a půjdou plakat na záchod.

Problémem je fyzička, kterou by měl mít každý člověk dobrou, a měla by to být priorita - jak vypadá postava, to je vedlejší. Spíš než posilovnu bych zkusila nějaký zábavný sport, třeba kolečkové brusle (ty jsou hodně přes ten zadek;)) a nějaké míčové hry, prostě spíš nějaké aktivity, než chodit do posilovny a cvičit na stroji.

Každý by měl být schopen ujít 40 km s báglem, ve kterém má jídlo na celou tuhle cestu plus věci na přespání, toť můj názor.

Datum: 05.06.13 17:03

to jsem ja :) kycelni kosti musi vylezat i ve stoje + mala prsa a lapam po dechu :)

Datum: 05.06.13 14:05

já bych to neřešil.. to je takový posměch navzájem.. ideální je se držet nějak mezi... ale otázka je co je mezi :D... jinak nemyslím si že by špeky byly nějak v kurzu.. aspon o tom nic nevím..

Datum: 05.06.13 15:32

Ahoj "elizabetko"

co s prominutím "blbneš"! - Tvoje postava je v dnešní době spíše dar! - jak bys chtěla v 16-ti letech vypadat?

Jsi pořád ve vývinu, a postava se Ti bude nejméně do 20-ti let ještě měnit. Spíše si dej bacha, abys pak nemusela řešit, jak zhubnout - to je mnohem namáhavější a mnohdy i beznadějné .

Nejsem sice tlustá, ale vždy jsem byla plnoštíhlá (a jak říkáš "udělaná" ) - ale vždycky jsem snila o elegantní a štíhlounké postavě, které sluší každé šaty - pokud si vybere správné a umí je nosit - spíše se soustřeď na toto! Zdravím. Marcela.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.