Uzka vagina

Od: Datum: 29.05.13 09:12 odpovědí: 5 změna: 16.06.13 09:28
Dobrý denj, je mi 17 let a mám problém s poševním vchodem. Jsem tam dole strašně úzká, i ten nejmenší tampon je pro mě hotové peklo. Zkoušela jsem také prsty a jeden prst je moje maximum, a to ještě v bolestech. Mám přítele a chtěli bysme spolu začít sexuálně žít, ale kvůli tomuhle je to bohužel naprosto nemožné. Četla jsem na internetu něco o nastřižení hráze, které se provádí při porodu, nebo když je tam dole žena hodně úzká. Chtěla bych se zeptat na bližší informace k tomuto zákroku. Předem děkuji
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 29.05.13 09:20

Dobrý den,

podle mého byste měla nejprve vše prodiskutovat s vaším gynekologem. Ten vám po patřičném vyšetření poradí, co a jak. Navíc k němu asi budeme muset jít posléze kvůli antikoncepci.

Jestliže vám nevyhovují ani ty nejmenší tampony, můžete vyzkoušet vložky.

Možná by také nebylo od věci koupit lubrikační gel. Pokud není poševní sliznice zvlhčená, je jasné, že to bolí. Lubrikační gel můžete právě použít i na zavádění těch tamponů, a posléze třeba i na zavádění prstu do vaginy.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 29.05.13 09:30
avatar

Dobrý den. Zde na takovýto dotaz odpovídá porodní asistentka, mrkněte:

http://www.livedoctor.cz/home/detail?id=7011

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.05.13 10:39
avatar

Nastřižení hráze opravdu, ale opravdu nechcete ;)

Schovejte si po ruce nějaký lubrikant a až k "tomu" dojde, svěřte se příteli se svými obavami, aby nebyl moc hrr. A pak uvidíte, jednou, dvakrát, párkrát.. jaký bude výsledek.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 29.05.13 10:53
avatar

uvolnit se , dlouha predehra , lubrigacni gel a ona se roztahne , neboj si prece jen jeste panna

Ohodnoceno: 0x
 
Od: zena
Datum: 16.06.13 09:28

Gynekolog mi kdysi radil následující: povolovat si poševní vchod nejprve sama (případně fakt trpělivý partner) zavedením jednoho prstu (zpočátku alespoň kousku) a pomalu s ním kroužit jakoby do tvaru U či O a uvolnit se, uvolnit se, uvolnit se. Později zavádět prsty dva (až to s jedním nebude tak problematické) a opět pohybovat prsty ... atd. chce to tzv. trénink a hlavně uvolnění, zbavit se strachu, najít si klid a čas na sebe. Když by ani to nepomáhalo, pak je možné "protrhnutí panenské blány" drobným gynekologickým zákrokem, ten nebolí (někdy totiž bývá blanka opravdu dost tuhá). Nastřižení hráze si nech až k případnému porodu (ani tam však není vždy nutné)! Zbav se strachu, stresu z toho že to nejde, ono se to poddá. Chce to jen cvik!

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.