Asi mám kýlu

Od: Datum: 28.05.13 08:59 odpovědí: 3 změna: 28.05.13 09:12

Ahoj. Mám problém s bolestem břicha. Asi před 2 dny jsme ve škole tahali kontejnery. Při tahání těch kontejnerů sem nic necítila,ale jak jsem přišla domů začalo mě strašně bolet na levé straně břicha směrem dolu až k pánvi. Bolest k večeru byla až nesnesitelná (jako by mi někdo bodal kudlu do břicha) Našim jsem to neřekla, protože už spali a tak sem si šla taky lehnout, když jsem se ráno probudila bylo to o dost lepší, ale jak jsem šla znovu do školy bolí to zas! sice míň jak večer, ale bolí..Nemůžu mít třeba kýlu? a jestli ano jak se kýla lečí? musím s tím jit k doktorovi? Bojím se že to je něco horšího třeba něco s vaječníkem . Prosím pomozte :/

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 28.05.13 09:02

Můžeš mít jen natáhlý sval, nebo strhlý pupek. Kýla se léčí operativně.

Ohodnoceno: 0x

Od: ron*
Datum: 28.05.13 09:03

Ahoj. Každou bolest břicha by měl posoudit lékař, od PC nikdo nedokáže poradit. Takže situaci nepodceňuj, svěř se rodičům a zajdi co nejdříve k lékaři.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 28.05.13 09:12

Jestli máte kýlu nebo ne, to vám řekne lékař. Asi byste k němu měla zajít.

Ale to co popisujete, taky může být bolest namoženého břišního svalu. Pohmožděné svaly nebo šlachy nebolí hned. Bolest přichází až později a hodně silně.

Ohodnoceno: 1x

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.