Poslat holce její portrét nebo ne?

Od: Datum: 26.05.13 20:21 odpovědí: 9 změna: 28.05.13 09:49

Ahoj je mi 18 potřeboval bych poradit. Strašně rád maluji/kreslím ať už je to temperami, olej./suchými pastely, uhlem, tužkou, pastelky, na papír, plátno ať to jsou postavy, zátiší, krajiny ... No a tak když kreslím postavy tak krelsím z fotek buď z naší rodiny, z časopisů ... No, ale jednou holka co se mi líbí přidala na FB úžasnou fotku a já ji nakreslil tužkou (vystínoval jsem ji) + použil pár pastelek na oživení :). No a poté mě napadlo, že bych ji to mohl poslat :) Myslíte si že ji to potěší nebo si spíše řekne že nejsem normální že si ji kreslím a bude si o mě myslet to nejhorší. Je to holka s kterou se normálně bavím je povahovmě milá .. a jednoduše řečeno se mi líbí tak by mě zajímalo co jsi myslíte vy (hladně holky). Potěšilo by vás to kdyby vám vám někdo poslal takovou kresbu (vel. A3) nebo naopak?

Děkuji za odpovědi :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: mowla*
Datum: 26.05.13 20:25

Určitě jí kresbu pošli - získáš body... ;) Člověk, který ´něco´ umí, je vždycky zajímavější, než ňouma, co jen kecá... ;)

Ohodnoceno: 2x
 
Od: tywilen
Datum: 26.05.13 20:45

Být tebou, tak jí to klidně zkusím poslat, párkrát jsem to udělala a vždycky jsem měla jenom kladné ohlasy :) A mě osobně by to taky potěšilo :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.05.13 20:50
avatar

Ahoj. Vůbec neváhejte a pošlete jí Váš výtvor. Za prvé jí určitě potěší to, že jste si ji všiml a za druhé určitě ocení, že Vám stála zato, abyste nakreslil právě ji. U mne by tedy takový chlapec zabodoval zcela jistě. Mám ráda lidi, kteří něco umí, jsou podnikaví a jsou tvůrčí...A nestydí se to ukázat druhým...Držím palce, dát kresbu do šuplíku by byla věčná škoda! Takže s chutí do toho, není důvod, proč by si měla myslet o Vás to nejhorší...

Ohodnoceno: 1x
 
Od: pepr®
Datum: 26.05.13 20:52
avatar

Souhlasím s kolegy.

A ještě; proč poslat? Pokud se s ní vídáš na živo, proč jí to nepředat osobně?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.05.13 14:36
avatar

A proč neposlat? :) Takový dopis/balík nebo v jaké formě by to došlo, udělá taky ohromnou radost (samozřejmě s podpisem, žádné anonymy, aby si pak nezačala myslet, že jí to poslal někdo jiný, to by nebylo moc efektivní ;) ), zvlášť když máte dost blbý den! :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.05.13 15:05
avatar

Jsem holka, i když už trochu odrostlejší.:D A mohu říct, že pokud se Ti obrázek povedl, udělalo by mi to ohromnou radost. Možná bych si ho nechala i zarámovat a pověsila na zeď.

Vypovídá to o Tobě, že nejsi jen tak obyčejný kluk, který sedí v hospodě nad pivem a cigaretou, ale že jsi šikovný, máš určitý talent a zajímavého koníčka.

Portrét neposílej, navrhni jí schůzku a tam jí ho předej osobně. Když přidáš 1 růži, už nemusíš ani nic říkat, jistě pochopí sama.

Je to moc hezké vyznání, bohužel, málokterá dívka se něčeho podobného dočká. Jaga.

Ohodnoceno: 3x
 
Od: ron*
Datum: 27.05.13 20:05

Já bych měla OBROVSKOU radost! *hej*Je to originální dárek od srdce. Je to romantika.*pusa*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.05.13 09:15
avatar

To je super! Teda já bych byla nadšená! Určitě ji portrét pošli.

doplněno 28.05.13 09:17:

..teď čtu co píše babajaga..opravdu bude lepší ho předat osobně, držím palce :)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: myse®
Datum: 28.05.13 09:49
avatar

určitě pošli!

bude mít radost.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.