Kde hledat práci?

Od: Datum: 23.05.13 16:31 odpovědí: 6 změna: 25.06.13 11:03

Nemáte někdo radu kde si hlledat práci? Hledám na praci.cz ale nic.S pracákem nepočitám.že by něco našel. Mám častečný invalidní důchod děti půjdou od září jedno do školy druhý do školky takže je ráno musím odvést a pak pro ně zase jít.S manželem kvůli jeho práci počítat nemůžu.Takže jít na zkrácený úvaek ale tak aby mě to vyhovovalo nic neni. Když jsou to uklizečky but raní hdiny nebo večerní. A navíc budu muset dojíždět. Takže pokut by někdo poradil kde na ktrých stránkách hledat práci pro invalidy budu ráda.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 23.05.13 16:43
avatar

Zkuste projít tyto stránky:

http://jooble.cz/search-pr%C3%A1ce-cz/kw-pro-invalidn%C3%AD-d%C5%AFchodce

http://www.nabidky-prace.cz/poradna/invalidni-duchod

doplněno 23.05.13 16:50:

Jen ještě upozornění (opakování je matka moudrosti)...Hlavně si dejte pozor na různé nabídky práce z domova, kde chtějí platit předem jakékoliv vstupní poplatky!

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 23.05.13 21:02

děkuji. Ano ano jak píšete davat si pozor na nabídky kde se plati dopředu. Kdyby člověk věděl že může podnikat ale to je taky ryziko abych pak neplatila jen zdravotní a soc. a nc nevidělala.

Datum: 23.05.13 22:17
avatar

Dobrý večer, Růženko, práce se dnes nehledá snadno nikomu, a má-li člověk malé děti, nebo nějaký zdravotní problém, je to ještě těžší.

Nemám (ani mí známí) příliš dobré zkušenosti s pracovními portály jako Práce.cz, Jobs.cz apod. Jde o komerční portály, kde si uchazeči sice mohou zadat životopis zdarma, ale portál poskytne osobní údaje potenciálním zaměstnavatelům, kteří za tuto službu platí.

Zkuste si zadat životopis +inzerát na portálu MPSV, který spadá pod MPSV, a kde je to zdarma i pro zaměstnavatele.

Další inzerát doporučuji do Annonce (pro Vás jako uchazeče opět zdarma). Vlastní inzeráty mají tu výhodu, že v nich můžete uvést vše, co potřebujete, např. zkrácený úvazek, apod. (Zaměstnavatel, který Vám na takový inzerát odpoví, už bude s určitým omezením počítat.)

Ale hlavně se obrňte trpělivostí, a inzeráty zadávejte opakovaně. Do jednoho vydání Annonce klidně můžete zadat několik inzerátů na různé druhy práce - tím zvýšíte šanci, že se Vám někdo ozve.

Pomoci by mohla také inzerce v regionálním tisku, ale ta už by nebyla zdarma.

Držím Vám palce!

___ Odkazy (vedou přímo do sekcí pro zadání inzerátu):

Annonce (pokud se zde navíc zaregistrujete, můžete si inzeráty dále spravovat, ukládat vyhledávání v různých rubrikách apod.)

Portál MPSV (i zde se můžete zaregistrovat, nechávat si posílat reakce na e-mail apod.)

A ještě jednou Portál MPSV, tentokrát vyhledávání volných míst

doplněno 24.05.13 19:35:

Není zač.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 24.05.13 08:18

Děkuji za vyčerpavajicí odpověď. Už jste mě několikrát odepisovala a vždy perfektně.Teda kde berete takové vědomosti to koukám.Ale to neni otázka jen se divím. Samozdřejmě jsem ráda že mě radite právě vy. Ještě jednou moc moc děkuji.

Od: zdenkanova
Datum: 24.06.13 23:25

Zdravím, já mám trošku jiný problém, ačkoli se to do tohohle tématu vlastně také trochu hodí. Jde o to, že též sháním práci a momentálně se mi ozvali z firmy 1Way Company, což by mělo být nějaké callcentrum (co vím, tak přijímají na několik pozic, takže proto píši, že se to do tohoto tématu hodí), ale jde mi o to, že jsem o žádné jiné firmě v minulosti neslyšela, tak jestli někdo z vás neví, o co se jedná, abych nějak nenaletěla.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 25.06.13 11:03
avatar

Bohužel zkušenost. Po padesátce po vás sni pes neštěkne, s částečným ID velmi složitě, s malým děckem ještě hůř. Mám docela dost známých různého věku a vzdělání co jsou víc jak rok bez práce a jen vyhazují peníze za papír ´výpis z registru trestů, ověření vzdělání a poštovné, někdo papíry na vyžádání aspoň vrací (TR platí 3 měsíce) můžete ho poslat v další žádosti. Odpovíte na stovky nabídek, nadpoloviční většina vám ani nenapíš, pár vám oznámí, že místo bylo obsazené a tak 5 ze 100 vás pozve na výběrové řízení kde už ví, koho vezmou. Nemáte-li známé. nemáte práci. Doba je zlá a bude hůř.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.