Jak se udělat atraktivnější?

Od: Datum: 15.05.13 18:42 odpovědí: 18 změna: 29.06.13 21:52

Zdravím, chtěla jsem na internet položit otázku lidem, kteří budou nezaujatí a odpoví mi na mojí otázku. Jsem mladá, je mi 22 let a rozhodla jsem se radikálně změnit - začla jsem vnitřkem. Začala jsem myslet víc optimisticky, nikoho neurážet, být tolerantnía celkově změnit můj dříve pesimistický pohled na svět. Myslím, že už v tom pár měsíců dál pokračuju a cítím změny :) Mám okolo sebe vše co potřebuji, rodinu, dobré zaměstnání, finanční zajištění.. Ale chtěla bych si najít partnera pro život. A jak jsem začla s tou změnou zevnitř, chtěla bych také i zvenku. Dříve jsem měla hrozné mindráky z toho, jak vypadám.Tak možná i proto mé vztahy nebyli moc vydařené.. některé komplexy mi např. ze střední školy zůstali dodnes, a nemohu se jich zbavit :( mám malá prsa, krátké nohy, skoro neviditelné rty.. prostě přesně opak toho, co chlapi chtěj. Prosím, jen bych chtěla nějakou radu jak se změnit k lepšímu, popřípadě co na svém vzhledu změnit, abych už měla konečně pocit že na někoho dobrýho mám. U sebe v nitru jsem už začla dávno, ted ještě nějaké tipy od mužů nebo tak. Co dnes letí, jak podle vás má správná holka vypadat?:)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: rorys
Datum: 15.05.13 18:49

Foto je nutné.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: klarus51*
Datum: 15.05.13 18:54

Chtěla jsem jen poradit, co je v dnešní době moderní

Datum: 15.05.13 19:02
avatar
Vnejsek nepotreba měnit, zbývá tedy vystupování, myšlení popř ošacení
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.05.13 18:56
avatar

Já bych pokračovala se "změnou zevnitř". Až se dostanete dostatečně daleko, zjistíte, že žádné rady ohledně zevnějšku nepotřebujete.

Módní trendy nejsou tak důležité, jako to, co z Vás vyzařuje.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: klarus51*
Datum: 15.05.13 19:26

nevím, kolik vám je let.. ale v dnešní době je všechno o vzhledu, penězích, málokomu už záleží na povaze :(

Datum: 15.05.13 19:32
avatar

Jo, možná 18-letým puberťákům (snad tu nikoho neurazím). Samozřejmě se ti musí partner líbit, ale také opravdu záleží, jaký je. A pokud na tom někomu nezáleží a jde jen a pouze po vzhledu, tak je prostě povrchní a nevyzrálý.

Dost mých kamarádů a kamrádek má třeba oplácané partnery, nebo mají velký nos, krátké nohy, povislá prsa a tak dále. Koneckonců já taky nejsem ždáná modelka:D Přesto se tyhle páry v mém okolí milují a je to právě kvůli tomu, jací jsou uvnitř.

Takže jsou dvě varianty - buď se moc koukáte na vzhled a právě svou povrchností kluky odrazujete, nebo se pohybujete ve špatné společnosti. Protože pořádného kluka v hloučku nagelovaných pologayů, pro které je nejdůležitější, aby vypadali skvěle - a k tomu potřebují holky s velkýma kozama, aby jim to kámoši záviděli - nenajdeš.

doplněno 15.05.13 19:34:

A není pravda, že dnes na povaze nezáleží. Právě naopak - mezi všemi těmi závistivými a povrchními lidmi na tom záleží hodně. Jen musíš hledat.

Ohodnoceno: 3x
 
Od: vlasatec*
Datum: 15.05.13 20:53
Mě je 25, ale s životním partnerem musíte žít ne se na něj jenom dívat a dávat mu nebo brát peníze. Asi to bude chtít zapracovat v pohledu na svět kolem sebe.
Ohodnoceno: 0x
 
Od: emm
Datum: 26.06.13 07:12

A vy byste stála o někoho, kdo s vámi bude jen proto jak vypadáte?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: vlasatec*
Datum: 15.05.13 19:09
Mě malá prsa ani rty nevadí, spíš mi to je úplně fuk. Skutečně důležité je co jste za člověka.
Ohodnoceno: 3x
 
Od: bonie*
Datum: 15.05.13 19:37

mně kdysi na sobě nezávislepár mužů řeklo - ty jsi krásná, protože víš, že jsi krásná...

Já? C htělo se mi křičet :(

Prsa po tátovi, pihatá, zrzatá, věčně rozčepeřená, zadek velkej...

Po nějakých těch letech, jsem pochopila, že jsem byla krásná právě proto, že jim se mnou bylo dobře. Nic jsem neřešila, nic jsem nezkazila, ráda jsem se smála...

Jsi krásná holka *hej*

Ohodnoceno: 4x
 
Datum: 15.05.13 19:54
avatar

vsak mate krasnou postavu a na tom zacit , sukne sukne , saticky , koupit par peknych modernich trik , prsa bych neresil , i male jsou pekne a ne kazdy chce kozy jako vozy , na vasi postavu celkem adekvatni ... saty delaj cloveka! Jinak nic jineho , jste opravdu pekna!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.05.13 20:03
avatar

Také zdravím. Slečno, já bych řekla, že jste to vzala za správný konec. Pracujete na své povaze a co se vzhledu týče, pak je to jen Váš pocit. Myslíte si, že když se z Vás stane atraktivnější sexbomba, bude o Vás u mužských rvačka? Možná jo, ale otázka je, u jakých? Budete přitahovat možná tipy, které jsou k nepoužití jinak pro život, ale pro flirt- proč ne? Pokud se domníváte, že je v dnešní době vše o vzhledu a o penězích a právě o to chcete usilovat, pak se zamyslete nad svými vlastními prioritami..Povrchních lidí je dost, ale stále více je těch, kterým druhý člověk musí sednout povahou. S kterým se dobře cítí, komu mohou důvěřovat...Vezměte si, kolik je známých osobností, kteří nejsou třeba ani moc pohlední, ale u opačného pohlaví jsou žádaní a vyhledáváni. Proč to tak asi je? Kouzlo osobnosti, charisma...To je to, co by mělo z člověka vyzařovat. Můžete být krásná, atraktivní a stejně můžete být sama. Pokud si připadáte málo přitažlivá, pak to bude spíše otázka Vašeho sebevědomí, než skutečného vzhledu. Na tom bych zapracovala především. Jen můj názor, ale je pravda, že nejsem muž, tak klidně ignorujte. Přeji Vám více spokojenosti sama se sebou a štěstí na muže!

PS: Viděla jste někdy, jak dopadly některé ženy, které si daly "vylepšit" prsa, rty atd.? Namísto aby byly atraktivnější, hrůza a děs! Mějte se ráda taková, jaká jste...

doplněno 15.05.13 20:26:

Děkuji mockrát Wamp...*hi*

Ohodnoceno: 3x
 
Od: wamp®
Datum: 15.05.13 20:14
avatar

"Kapičko."*palec*Tleskám,lépe bych to opravdu nepodala*palec*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 15.05.13 23:35
avatar

Za prvé, člověk by se něměl přetvařovat. Snažit se měnit svoje chování podle nějakých pravidel, která nám nejsou vlastní, to je vždy křečovité a neupřímné. Okolí to vycítí. Z celého příspěvku na mě sálá povrchnost. K tomu plno pravopisných chyb a překlepů - je tak těžké si příspěvek po sobě přečíst, než ho odešlete? Vy nedáte příspěvku ani minutu na kontrolu, ale po ostatních chcete, aby se zamysleli a kvalitně poradili. Co to o Vaší povaze říká? Chcete jen brát, ale nechcete dávat. Ale právě o tom partnerství je. Oba musí něco dát, oba se musí v nečem omezit a přizpůsobit tomu druhému. Kdo chce jen brát, tomu se každý vztah rozpadne. Asi hlavně proto nebudete pro ty "dobré" chlapy atraktivní.

Vzhled podle šablony není důležitý. Naopak, je lepší pokud nebudete stejná jako ostatní holky. Samozřejmě v mezích. Neznám nic odpornějšího než uměle zvětšené rty - co je na tom špatného, když má štíhlá holka užší rty? Stejně tak umělá prsa. Tyhle atributy potřebujete, pokud chcete sbalit povrchního machýrka, který Vám naslibuje hory doly a za pár měsíců ho přestanete bavit a najde si jinou. Musíte si ujasnit, jestli hledáte skutečně "partnera" nebo spíš "sponzora". Pokud chcete partnera, může být dokonalý vzhled spíš na obtíž. Holky, které se snaží za každou cenu vypadat dokonale se totíž moc nehodí pro běžný život - jsou sobecké, často líné, nedokážou řešit nic důležitého, jsou zcela fixované jen na svůj vzhled. Když potom zestárnou, nedá se s nimi vydržet.

Ohodnoceno: 4x
 

 

Od: evelusina*
Datum: 16.05.13 09:32

Vím o čem mluvíš, taky jsem taková, že se trápím svýma nedostatkama, místo toho abych si všímala předností*nevi* a zdaleka nejsme samy.

Nejde to jinak, než se naučit mít ráda sama sebe, ale je to na dlouhou trat. V tom mi pomohl i dárek od našich poukaz na celkovou proměnu vzhledu v salonu Mia.Je fakt, že tím oblečením se moc neřídím, ale účesu a líčení od nich se držím zuby nehty

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 26.06.13 12:58
avatar

myslím že je to o tom co z člověka vyzařuje, sebevědomí -to je to oč tu běží, můžeš mít na sobě perfektní oblečení,boty,nově ostříhaná od kadeřníka ale dokud ,,to" nebude uvnitř nebudeš se cítit dobře. znám to u sebe mám dny kdy si řeknu bože ty seš kočka a jdu si světěm se vztyčenou hlavou klidně v teplákách i v tričku-je mi svěle a sem tam se i nějaký ten pohled od mužů najde :-D ale naopak jsou dny kdy přípravou na odchod strávím hodiny a stejně když se necítím ,,sebevědomě" jdu s hlavou svěšenou. a není to o ničem. je to trochu přitažené ale chtěla jsem tím dát příklad že se všechno odvijí od vnitřku.. neřeš,prsa,rty.. jako my ženy jsme každá jiná tak i muži a jejich vkus je jiný.. takže když už zajdi do obchodu a kup si pro radost třeba šaty nebo tričko ale hlavně s úsměvem ;)

Ohodnoceno: 1x
 
Od: lentilkao*
Datum: 28.06.13 07:40

Vnější krása je o to cennější, oč více skrývá vnitřní krásy.

William Shakespeare

Ohodnoceno: 0x
 
Od: ela0*
Datum: 29.06.13 21:52

Ahoj Kláro! Je mi 15 roků a já sama pozoruji, že kluci ať už v mém věku a víc 15-20+ let letí na slečny, které o sebe hodně,hodně dbají! Můžu vypsat nějaké ty přednosti jako jsou: dlouhé tmavé vlasy, bílé zuby, které nemusí být extra rovné, ale hlavně čisté, perfektní pleť a postava, která by mohla být při nejlepším opálená... atd. Mohla bych pokračovat , ovšem tohle jsou přednosti , které zaujmou hned na pohled *sok*! Sama se o to snažím! Dřív jsem měla s pleťí hodně mooc problemů typu jako akné, černé tečky a jiné neplechy, ale zašla jsem si ke kožní lékařce a už je to mnohem lepší! Nejenže nemusím nosit make-up , ale i to sebevědomí se zlepší *palec*! Pak dále chodím do fitka už dlouhou dobu, jelikož v mém dětství jsem byla kula *hi*, tak to bylo potřeba! Jinak k atraktivní slečně patří samozřejmě i oblečení a měla by si vybrat svůj styl, ve kterém by se cítila pohodlně a byl by k zaujmutí ;)! Dále líčení! Pokud máš pleť bez viditelných problémů tak make-up nosit nemusíš! Bez něj bude Tvé pleti lépe. Vol spíše tvářenky, které Tvé pleti dodá štávu a zdravý, rtěnku, řasenku a oční stíny , které zas zvírazní a "otevřou" tvůj pohled atd... Tohle všechno a víc k tomu patří... Hlavně se ničeho neboj! Buď svá, jelikož originalita nás dělá každou zajimavější a extra zbožím *placni*! No a teď si sepiš co bys na sobě mohla tak zlepšit , změnit a na čem zapracovat , hihi *klik* Hlavně ať seš spokojená! Přeji krásný den *frajer*

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.