Kamarádka mě neustále kopíruje

Od: Datum: 07.04.13 18:38 odpovědí: 7 změna: 05.05.13 12:01

Dobrý den, už je to nějaká doba, co jsem si všimla, že mě jedna z mých nejlepších kamarádek kopíruje. Nejenom oblečením, ale dalšími 100 věcmi. Obarvím si vlasy na tmavě hnědou, za 2 dny mi řekne, že si je taky bude barvit na tmavší. Sčešu si ofinu a pěšinku doprostřed, za týden to má taky tak. Řeknu, že si koupím růžovou barvu bot Vans, za měsíc řekne, že si taky koupí růžovou, tu stejnou barvu, když ještě před měsícem tvrdila, že si koupí červené nebo fialové. Dám si jako úvodní fotku na facebooku značku Vans, další den má na úvodce co? Boty Vans. Když jsem na ask.fm odpověděla Tally Weijl na otázku, jaký je můj oblíbený obchod, řekla to samé, když se ji někdo ptal, a to tam byla všehovšudy 5x, a skoro nic si tam nekoupila, ani tam nechce jít, když jsme na nákupech. O na chlup podobných statusen na fb ani nemluvě a takhle bych tady byla do rána. Nevím, jak ji říct, že mi to už opravdu vadí. Co byste dělali vy?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 07.04.13 19:05
avatar

Řekla bych jí, že mi to vadí. Na rovinu. A hlavně se zeptala, proč to dělá? Nemá vlastní názor? Závidí? To ti musí říct ona. ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: maccount*
Datum: 07.04.13 19:52

Určitě je dobré si s ní promluvit. Jste nejlepší kamarádi a ona tě opravdu obdivuje. Je opravdu špatné někoho očima napodobovat. Ona tě hodně obdivuje. Promluv si s ní a narovinu si to vyřidte řekni ji to příjemně.

P.S. Hlavně se nepohádejte!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 07.04.13 19:53
avatar

Asi nemá svůj názor, není vyhraněná a vám závidí, jste pro ni vzor a chce být jako vy, anebo vás chce naštvat. Rozhodně bych to s ní probrala, řekla jí, co mi vadí. Pokud vám to vadí hodněa ona senezmění, zvážila bych, zda taková kamarádka je vůbec pro mě vhodnou kamarádkou*stop*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: jooginka
Datum: 07.04.13 21:43

Vím, že to pro tebe nebude útěcha, ale přesně takovou já mám sousedku, důchodkyni. Jamile si vezmu bílou bundu, druhý den ji má také, pokud si vezmu černou, má ji též. Rovněž kabelku, boty atd.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: j2002m*
Datum: 08.04.13 20:58

Já bych to brala joko kompliment! Evidentně se jí líbí tvůj styl. Pokud ti to vadí hodně promluv si s ní o tom.:)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: kralikodlak*
Datum: 02.05.13 16:42

Zkus toho využít. Třeba ji řekni, na jaké číslo účtu si ukládáš peníze a ona ti tam bude ukládat i ty svoje *frajer*

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 05.05.13 12:01
Treba je v tom laska. Urcite s ni o tom promluvit ale opatrne je to kamaradka!
Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.