Mestruace vs nalady

Od: Datum: 03.05.13 21:39 odpovědí: 9 změna: 09.05.13 07:59

ahojky.mam problem. vzdy,kdyz sem to mela dostat,tak vse bylo ok.vzdy super nalada,jak pred tak i pri ni.ale posledni dobou je to se mnou katastrofa.porad jen stekam.vse me nasere. a pak to odnasi mladej.jenze prave on je ta pricina,ze mi neco rekne a me se to dotkne a pritom jindy by mi to nevadilo. co se mohlo stat,ze mam takovy stavy?taky me boli i hodne prsa.to sem taky driv nemela

doplněno 03.05.13 22:01:

jinak je mi 22let

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: wamp®
Datum: 03.05.13 21:50

Ahoj.Záleží na věku,můžou to být poblázněné hormony,pokud se blížíte k přechodu,mohla by jste mít premenopauzu...

doplněno 04.05.13 12:51:

Už to mám,čti:http://www.nasenavody.cz/jak-…vit-premenstruacniho-syndromu

Ohodnoceno: 0x

Datum: 03.05.13 21:55

Hormony, hormony. To je normální. Akorát, že někdo je protivný před, někdo při... *smich* Přítele bych upozornila, že když máte své dny, dotknou se vás i věci, které jindy berete jako vtip nebo neutrální poznámku. Že se za to omlouváte, ale nmůžete si pomoct. Tať ať vám zbytečně nezavdává důvody... :)

Od: beruska91*
Datum: 03.05.13 22:03

navic,sem se dozvedela,ze jede do my kamosky.ale asi chlapec zapomnel,ze si holky rikaji vetsinou vse

Od: askmenow*
Datum: 03.05.13 22:48

Tak to by se váš, řekla bych, dotklo nezávisle na tom, v jakém stádiu periody jste...

Ohodnoceno: 2x

Datum: 03.05.13 22:51

ale to uz je prave dlouhodobe.tak tri mesice.ne-li dyl.ta spatna nalada pred.ale kdyz to mam,tak je nalada dobra

Datum: 07.05.13 23:36

Dobry den.Berete nejake hormony,antikoncepci?Muze to byt z toho,zrovna tak z rozhazenych hormonu i bez leku.Venujte sobe trochu pozornosti a kupte si nejake vitaminy,ktere podpori hormonalni vyrovnanost ,take Déčko.ono nen na skodu i nejake bylinky,udelat si takovou zdravotni kuru.Co bych jeste urcite doporucila,nechat si vysetrit stitnou zlazu a odber krve na kontrolu,hladiny hormonu.Bud gynekolog,nebo endokrinologie.

Datum: 08.05.13 19:12

ano,beru antikoncepci.uz nekolikt let tu samou.a predtim problemy nebyly.piju bylinkove caje kvalitni..a je fakt divny,ze ta zmena.muze to byt,ze sem zhubla?

Datum: 08.05.13 15:55

Studentky, které byly ubytévány v kolejích na Strahově v bloku tuším 10 nebo 11 měly s menstruocí problémy kvůli rušičce, pod kterou ten blok stál.

Rušičku tenkrát vypnout nešlo, tak se to řešilo jejich přestěhováním na jiný blok (místo nich tam dali kluky) aještě zdíi obložili olovem.

To jistě není váž případ (ona rušička už taky nefunguje), uvádím to jako příklad, co všechno může mít vliv.

Ohodnoceno: 2x

Od: honzik75
Datum: 09.05.13 07:59

normálně hormony. Chlapy bývaj ještě horší, když s nima šijou hormony. Pochybuju, že se s tím dá něco dělat. Normálně PMS - premenstruační syndrom. To není Yeti, to fakt existuje. Nemůžete za to. Já už to u mé ženy dobře znám tak si dávám bacha, abych jí co nejméně prudil a snažím se to nějak přežít. I chlapy mají své dny.

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.