Operace předkusu

Od: Datum: 02.05.13 22:10 odpovědí: 1 změna: 03.05.13 00:16

Mohl by mi prosím někdo poradit? Už od dětství mám komplex ze svých větších předních zubů a hlavně z předkusu, ráda bych podstoupila operaci, uvažuji i o zbroušení zubů, ale mám strach, přece jen jsem mladá na keramické zuby, ale chci se zeptat, nemá někdo zkušenosti s něčím podobným? Opravdu se za sebe stydím a možná bych podstoupila i keramiku, ale mám strach... Prosím, poraď te někdo.. Děkuji!


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 03.05.13 00:16
avatar

Třeba to není zase taková tragédie. Dnes už se dá plno problémů řešit speciálními rovnátky, jen to chce kvalitního zubaře, žádného lempla který jen bude tahat peníze. Chtělo by to asi fotku pro posouzení, těžko jinak radit vhodný postup.

Často se stává, že holky jsou samy k sobě co se týká vzhledu zbytečně kritické, řeší naprosté detaily a snaží se zapadnout za každou cenu do nějakého časopisy definovaného průměru, přitom okolí se třeba může líbit to co považují za svůj nedostatek. Není přece nutné vypadat "tuctově", jsem si jistý, že trochu větší zuby nemůžou být překážkou čemukoliv. U holky je důležité aby nevypadala jako bůček na pochodu, líná, protivná, zamindrákovaná, kuřačka nebo ožrala, trochu větší zuby osobně považuji u holek spíš za zajímavou věc. Takže doporučuji neupínat se na zástupné problémy jako je třeba velikost zubů a řešit spíš ty zásadní.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.