Silný výtok?

Od: Datum: 29.04.13 18:18 odpovědí: 5 změna: 05.05.13 17:15

Ahoj potřebuju pomoct asi před měsícem jsem měla silný výtok a svědění byla jsme u lékaře a dal mi prášky, teď se to objevilo znovu, nemáte nejakou radu abych zas nemusela na gyndu? četla sem třeba něco s měsíčkovým olejem , nemáte někdo nejaké zkušenosti?:) prosím moc :)

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: wamp®
Datum: 29.04.13 18:26

Ahoj.Na Gynekologii budeš zcela jistě muset zajít,pokud nechceš mít problémy do budoucna,např.i toho rázu,že bys nemusela mít děti!Rozmysli si to dobře,kvasinková infekce je opravdové svinstvo,bylinkami nevyléčíš*hej*

Ohodnoceno: 0x

Od: vandaa
Datum: 05.05.13 17:15

Bylinkami nevylecis?

a co homeopaticka lecba. Mam s tim osobni vybornou zkusenost.

Datum: 29.04.13 18:46

Samoléčbou se spíš ublížíš, hybaj k doktorovi.

Ale na kvasinky platí nejíst sladké (cukr kvasinky podporuje), nepoužívat žádné gely na intimní umývání, vůbec ne ty parfemované, nosit bavlněné spodní kalhotky a nenosit příliš těsné kalhoty.

Od: ron*
Datum: 30.04.13 09:14

Dobrý den.

Zajděte si do lékárny, poradí Vám. Jsou i volně prodejné léky na tyto problémy. Pokud ale potíže budou přetrvávat, návštěvě lékaře se stejně nevyhnete a není to ani rozumné.

Od: vandaa
Datum: 05.05.13 17:13

Dobry den,

mela jsem podobny problem. Byla jsem u jedne homeopatky a pomohla.

Pokud jsi z Prahy, muzu ti dat kontakt.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.