Suchy sampon timotei

Od: Datum: 22.04.13 16:55 odpovědí: 5 změna: 23.04.13 08:47
Ahoj chtěla bych si koupit nový suchý šampón a nedávno jsem viděla za 120kc v dm od timotei..? Mate s nim nejdo nejakou zkusenost?jen abych vedela jestl to za ty prachy stoji:D (popripade jaky suchy sampon vyhovuje vam..) :))
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 22.04.13 18:01

Dobrý den, používala jsem tn levný za dvacku, pak jsem si dvakrát koupila SYOSS, moc mi nevyhovoval, byl ve spreji a aplikace mi nevyhovovala, přišlo mi, že nejde z těch vlasů dobře dostat. Určitě je to o zkušenosti, takže z mé strany zkuste to, pokud vám bude vyhovovat více než ten klasický, tak ho používejte, já osobně jsem se vrátila k tomu malému za dvacku, vyhovoval mi víc :)

Ohodnoceno: 0x

Datum: 22.04.13 19:58

Dobrý den, suché šampony ve spreji jsou k ničemu, alespoň dle mých zkušeností. Zabírá jedině klasický práškový*hi*

Ohodnoceno: 1x

Datum: 22.04.13 22:19

No vidíte, a mně zase funguje jen ten ve spreji :D Měla jsem i ten levný malý v prášku, ale ten mi vůbec nešel z vlasů dolů, ať jsem kartáčovala, jak jsem chtěla, ať jsem "sušila" ručníkem, jak jsem chtěla - měla jsem pěšinku pořád nepřirozeně bílou. Pak jsem si koupila sprej, Balea, a ten je taky bílý - ale jde mi z vlasů vyčesat a funguje mnohem líp, než ten v prášku... Možná nejdřív zkuste raději nějaký levnější, abyste viděla, jestli vám bude vyhovat prášek, nebo sprej :)

Od: rosse
Datum: 22.04.13 22:19

Mě vyhovuje od shaumy suchý šampon, mě se vlasy mastí hodně a i když to není uplně ono, tak aspoň nevypadají mastně.

Od: daja*
Datum: 23.04.13 08:47

Mě ten suchý šampon od timoteie taky vyhovuje. Dřív jsem používala klasicky jenom kukuřičný škrob (klasicky Gustin od Dr. Oetkera :) - zasypání u mastných kořínků a vyčesání, ale na hnědých vlasech je to prostě vidět, nechává to takový šedavý povlak. Ten timotei by se měl správně nastříkat ke kořínkům, nechat pohltit mastnotu a pak vyčesat, aby to mělo ten právný efekt, našla jsem to u nich na webu www.timotei.cz. Jinak ze zkušenosti ještě dobře funguje matovací prášek Osis dust it, ale ten stojí přes tři stovky a lze sehnat jen v profi kadeřnických potřebách.

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.