Problém seznámit se s ostatními

Od: Datum: 19.04.13 09:00 odpovědí: 2 změna: 19.04.13 09:28
Zdravím mám takovej problém se seznámit s ostatními. Tento tyden se to projevilo asi nejvixe. Jedne holce jsem se zacal libit a tak jsme si zacali psat. Kazdopadne kdyz jsem venku samozrejme i s kamarady tak se s ni bavi snazi se byt vtipni. A to ja prave neumim. Tezko se takhle seznamuji. Radsi bych dal prednost bavit se normalne a né v kazde vete pouzivat ironii a humor ( nerikam nikdy, urcite nekdy rict neco vtipnyho ale ne porad ). Vidim na ni jak chxe abych taky neco rekl, sama mi to psala. Taky mi napsala at jdu s nimi ven zitra i kdyz se s ni moc nebavim ( rad bych ) chce me proste videt. Tahle ,,nemoc" me vzdy trapila, chci to prekonat bohuzel nevim jak, k psychologovi nechci. Jde mi to uz hur i ve skole, prestal jsem se ucit, kdyz si na ni vzpomenu zaboli me v brichu. Mam spatnou naladu. Snad vsichni vi, ze se ji libim. Vi nekdo jak dal? Prosim? Je mi 16 let. Prominte ze pisu bez hacku a carek ale pisu to bohuzel v hodine na mobilu ( coz by me asi nikdy nenapadlo.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: vlasatec*
Datum: 19.04.13 09:06
Ahoj, jsi tichý a ne tolik společenský, na tom není nic špatného. Nejdůležitější je podle mě být hlavně sám sebou. Jsou lidi kteří v kolektivu hodinu mlčí ale když něco řeknou tak to stojí za to. Zkus ji pozvat někam samotnou ať může poznat jaký opravdu jsi.
Ohodnoceno: 0x

Datum: 19.04.13 09:28

Také zdravím. Pokud Vás děvče samo pobízí a povzbuzuje tím, že Vám říká na rovinu, co od Vás očekává, je její zájem o Vás evidentní. Tak odložte ostych a snažte se! Tohle můžete změnit jen Vy sám. Zapracujte na svém sebevědomí, nestraňte se ostatních, připojujte se do komunikace. Nesnažte se být za každou cenu vtipný, chovejte se přirozeně. Přidejte ve škole, nesvádějte vše na to, že máte splín...Nechcete-li pomoc odborníka, snažte se to překonat sám. Více si věřte, snažte se zaujmout své okolí jinak, než vtipem. Hodně záleží na tom, co z člověka vyzařuje, jak působí na ostatní... Se špatnou náladou daleko nedojdete, pozor na to, abyste jí nepřenášel na své okolí. Děvčeti vysvětlete, že jste takový, jaký jste a musí Vás tak i brát. Mít trpělivost, než se "otrkáte".. Toto je jen na Vás, na Vašem přístupu. Jen Vy to můžete ovlivnit a změnit. Líbíte se děvčeti a pokud se i ono líbí Vám, pak se musíte snažit a ne se litovat. Když zalezete do své ulity pokaždé, když se Vám nebude dařit, nikdy se nenaučíte být trochu společenský a upoutat něčí pozornost... Bude Vás to trápit čím dál víc a toho psychologa nakonec třeba ještě vyhledáte i rád...Zamyslete se nad sebou, jste mladý a když se chce, všechno jde...

Ohodnoceno: 3x

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.