Jak se zachovat k takovému klukovi?

Od: Datum: 17.04.13 22:04 odpovědí: 7 změna: 18.04.13 12:45

Jak byste se chovali k takovému klukovi? Seznámili jsme se před rokem, potkávali jsme se na a party, každou akci si mě vodil za ručičku, jako bychom spolu chodili. Jednou už jsem to nevydržela a zeptala jsem se ho , co to má znamenat. Řekl mi, že chce být kamarád. Mlčel jsem, nevěděla co mám dělat, slzy na kraji. Když v tom mě objal a řekl, že to spou zkusíme.Domluvili jsme si konečně schůzku, probíhala naprosto normálně. Rozloučili jsme se a dál to nepokračovala, až zas na další schůzce. Takhle jsme se párkrát sešli a já jsem se zeptala, co teda. On mi na to odpovedel, ze je to divny, ze bude nejlepsi kdyz budem Ti kamarádi. Vzaala jsme to tak, jak jsem musela. Nic jinýho nezbylo. Ted to probíhá tak, že se potkáváme opět jenom na akcích, po každé akci imi napíše 1 nebo 2 smsky. A tím to končí. Už mě to dál nebaví. Nehledě na to, že se rád rve s ostatními a já se ho pokaždé zastanu a mám z toho problém. M

ám ho ráda, ale bohužel nevím, zda mám přistupovat abych vyhověla jemu a chovala se jako kamarádka. Nebo to ukončila nadobro a přestala si ho všímat? Co byste mi poradili? Děkuji


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: hop®
Datum: 17.04.13 22:41
avatar

Kamarádky se nevoděj za ručičku. Asi Tě využívá, aby se Tebou chlubil před ostatními. Třeba nemám pravdu, ale je to to první, co mne napadlo. Můžeš mu vyhovět, pokud Ti to nebude ubližovat, ale mysli PŘEDEVŠÍM na sebe, pokud se do něj zamiluješ, budeš zbytečně trpět...

doplněno 17.04.13 22:45:

Ládine *placni*

... myslíme to oba stejně!

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.04.13 22:42
avatar

Vyhovět musíš především sama sobě. Najdi si partnera, který bude splňovat tvé představy. Je zbytečné udržovat něco, z čeho máš problémy a rozporuplné pocity.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: daniella*
Datum: 17.04.13 22:49

Nakopnout. Na party se chtěl ukázat, že má holku, jinak se o tebe nezajímá a ještě tě, dá se říct, využil.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: vlasatec*
Datum: 18.04.13 07:48
Když je to podle něj divný tak už sebou nenech orat a jdi o dům dál, kdyby se tě chtěl dotknout tak ucukni. Někdy je lepší se nechat trochu dobývat.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 18.04.13 08:08
avatar

Najděte si jiného. Tento s Vámi chodit nechce a Vy se tak připravujete o příležitost, navázat vztah s někým jiným, pokud ve vás vidí partnery a ne jen kamarády. On potřebuje jen partnerku do společnosti, na ukazování, na chlubení se, na to jste mu dobrá. Vztahu se ale vyhýbá, na to mu dost dobrá asi nejste...Tak ať si trhne nohou a ujasní si, co vlastně chce...*fn*Neztrácejte s takovým čas.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 18.04.13 08:30
avatar

Pamatuji si, že když mi bylo tak 14, taky jsem měla podobnou zkušenost..ale opačně.. bylo mi s tím chlapcem tenkrát podvědomě tak nějak dobře. Dokud jsme jen tak chodili ven, občas se vzali za ruce, občas padla pusa, první vzájemné doteky a poznávání těla toho druhého a přitom objevování prvních pocitů.. Bylo to fajn do té doby, než to chtěl "pojmenovat" a říkat tomu vztah, že bych měla být jeho holka :) Já se toho "lekla" - přišlo mi to prostě příliš závazné a já chtěla teprve "objevovat".

Takže bych řekla, že mu s tebou bylo prostě dobře, ale teprve hledá sám sebe a sbírá zkušenosti. Na vztah asi ještě není zralý.

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 18.04.13 12:45
avatar

Nemusíš přestávat si ho všímat. Proč bys musela? Chce tě jako kamarádku a tou můžeš být vždycky.

Jen bych ti poradil: Jestli hledáš city, najdi si jiného kluka. Od toho, který se rád rve, se nedočkáš citů, ale spíš necitů.

Ohodnoceno: 1x
 

 

 

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.