Vyvolávací injekce

Od: Datum: 15.04.13 10:22 odpovědí: 2 změna: 16.04.13 09:28

Ahoj, doufám že mi někdo poradí.
Na podzim jsem vysadilaantikoncepcia do března jsem nedostala menstruaci. Gynekoložka mi píchla vyvolávací injekci s tím, že do 7 dnů bych měla menstruaci dosatat a že začnu zase brátantikoncepci, jelikož ještě nechci děti a mělo by se mi to upravit samo. Menstruaci jsem dosatala a nasadila jsemantikoncepci. Po skončení menstruace jsem začla špinit a to už trvá měsíc. Je to normální po té vyvolávačce? Předem děkuji za příspěvky


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.04.13 12:57
avatar

Naprosto. Menses se bude ještě 2 - 3 měsíce ustálovat, s tím počítej;)

doplněno 16.04.13 13:16:

No vidíš, klídek;)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: oofairyoo*
Datum: 16.04.13 09:28

Děkuji, už jsem volala kamarádce co dělá na gyndě a ta mi to také potvrdila :)

 

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.