Jak vyhladit pleť?

Od: Datum: 12.04.13 12:32 odpovědí: 7 změna: 18.04.13 21:47

Ahoj, mám delší dobu problém s pletí a to konkrétně s nanášením make-upu. Po nanesení se mi na pleti vytvoří fleky a šupinky. Myslela jsem, že je to tím, že nepoužívám bázi pod make-up. Koupila jsem si proto bázi od Rimmel, ale problém je pořád stejný. Nevíte prosím někdo jak tento problém vyřešit?

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 12.04.13 13:29

Problém je ve tvé kůži, může jít o alergickou reakci, projev alergie nebo ekzému - nebo zkrátka o tvořící se suchá místa. Nejlépe ti poradí dermatolog, možná předepíše nějakou mast. Mám také šupinky a suché fleky, které se drolí, díky ekzému a alergii.

Jak se o pleť staráš? Odličuješ pečlivě, čím umýváš pleť? Používáš dobrý krém?

Ohodnoceno: 0x

Od: xxx123
Datum: 12.04.13 17:11

Pleť čistím odličovací vodou s konopím a občas nanáším na noc vazelínu s obsahem měsíčku lékařského.

Od: sepi®
Datum: 12.04.13 13:58

Já bych doporučila pro začátek kosmetičku *hi* pleť odborně vyčistí, provede peeling a dá nanejvýš vhodný krém *palec*

Taky poradí, jak přesně postupovat při nanášení make-upu *placni*

Ohodnoceno: 1x

Od: stromek
Datum: 12.04.13 16:25

Ahojky, myslím si že je to alergie na používanou kosmetiku, vynechala by jsem ji ,udělala několikrát obklad z černého čaje. a potom opatrně zkusila jinou kosmetiku, v lékarně poradí.

Od: smudla*
Datum: 14.04.13 21:45

Hydratovat, hydratovat, hydratovat! Doporučuji růžový kelímek nebo vazelínku od Mary Kay. Zkus pohledat v okolí svého bydliště kosmetickou poradkyni Mary Kay. Kdyžtak se ozvi na e-mail adresu Holenova.M@seznam.cz . Připlatíš si, ale výsledek je k nezaplacení. Mimochodem, měla jsem stejný problém, tak vím o čem mluvím. Hezký večer.

Datum: 16.04.13 01:35

Nechte si napsat a kupte v lekarne- mast Leniens a promazavejte denne,po ociste pleti.Bat se nemusite,je to ciste lekarenske sadlo.Supr ina exemy.

Od: monika23
Datum: 18.04.13 21:47

Mě se děje totéž, ale určitě je to suchou pletí. Když si totiž rozmazávám make-up a přidám do něj trošku mastnýho krému, tak jsem bez šupin a fleků.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.