Široká pánev

Od: Datum: 06.04.13 18:26 odpovědí: 7 změna: 08.02.15 18:35

Ahojte :) mám uplně chuďunké bříško a strašně širokou pánev.. nemám tam špeky ale ty kosti jsou široké :/ břicho přibírat nechci,tam mám vyrýsované svaly..buchtičky..:D no a když si dám uplné triko a kalhoty,tak to nevypadá teda pěkně,taková postava :// stím asi nejde nic dělat že? Díky.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 06.04.13 18:35

Ne s tím nejde nic dělat- buď ráda , že jsi zdravá .

Ohodnoceno: 0x

Od: wamp®
Datum: 06.04.13 18:43

Bohužel,s tím nic dělat nelze,a je to dáno především geneticky.:(

Datum: 06.04.13 18:59

Aspoň se ti bude líp rodit. ;)

Ohodnoceno: 2x

Datum: 06.04.13 20:02

Nezoufej je hodně chlapů, kterým se právě tohle líbí.

Datum: 07.04.13 07:43

Sofia Loren, Eva Kačírková, Laďka Kozderková, asi bych si vzpomněla i na spoustu jiných a dalších jmen. Jmen krásných žen s vosím pasem a širokými boky, kterým se mužští skládali k nohám v takovém počtu, že je nestačily odhánět. :)

Ohodnoceno: 1x

Datum: 08.04.13 11:53

zdravím no myslím že širokou pánev oceníte hlavně při porodu...jinak před časem jsem se dívala na jedem dokument o ženách. zkráceně muži vnímají širokou pánev u žen jako znak plodnosti a přitažlivosti,je to dáno v jejich podvědomí. berte to jako přednost! ;)

Od: tosvetnevidel
Datum: 08.02.15 18:35

Buď za to ráda, spoustě chlapům se to líbí a velice je to rajcuje ! Je to extremně sexy ! když má žena uzkej pas a širokou pánev! Kdyby takový byly všechny ženy :( *cert*

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.