Proč mě ženy nechtějí?

Od: odpovědí: 12 změna:

ahoj jmenuji se Roman je mi skoro 31let jsem silnější postavy ale jinak normální pracující chlap který sice je kuřák ale skoro nepije není agresivní a má rád přírodu a zvěř a teď to co mě trápí do teď jsem nepoznal co to je láska a vztah vždy jen věta budeme kamarádi jo?nezlobíš se?mrzí mě totiž že jsem byl pro děvčata až ženy tak jak plynul a plyne čas vždy jen vrba na vyplakání a kamarád na pomoc ale to jen když se jim to hodilo a pokud ne tak se nebyly ani schopny ozvat ale nikdy nic víc a největší terno je že mi byly ještě schopny říkat vydrž to nespěchej nikam seš mladej buď s námi a nám po ruce sex a lásku nepotřebuješ to je pro tebe zbytečné a potom další věty však to příjde to chce čas jenže já už tyto věty fakt nesnáším a proč mi tyto lži pro útěchu říkají vždyť to není pravda a navíc i mě ty roky utíkají a nakonec hrozí i to že kvůli věku už ani rodinu nezaložím :( a největší terno je to že nevím jak dlouho ještě budu nucem nedobrovolně přežívat v celibátu a v osamění už fakt nevím co dělám třeba já špatně nebo jestli to je prostě můj úděl muset čekat než budu starej abych dostal šanci na vztah u staré ženy kterou už její seladoni nechtějí protože už má léta a závazky a prostě nemá šanci tak tedy dá milostivě šanci mě a nebo jinému ve stejné situaci?

12 odpovědí na otázku

 

 


4x
avatar martinaa

A co přestat kouřit a zkusit trochu shodit? Tlustí chlapi moc holek nepřitahují, upřímně. A kuřák zase většinou odpuzuje nekuřačky. Mám kamaráda, který je tlustý a také nemůže najít holku, i když by ji rád na rukou nosil a je moc hodný. A taky je to ještě jednou věcí - přijde z práce, jde třeba na procházku. A pak sedí doma. Takže o něm holky ani moc neví, že existuje. Co se zapojit do nějakého sportu, nebo do nějaké skupiny, kterou spojuje stejný zájem?

 


3x
avatar jabraka

Romane

Není pravda,že tě ženy nechtějí!Jen se neobracíš na ty správné.

JABRAKA

 


3x
avatar megacruiser

Narovinu - neagresivita je v dnešním světě spíš na závadu - z takového člověka potom mají ženské pocit, že si nechá všechno líbit a buď toho zneužívají, nebo jdou hledat jinam. Kdo se dnes "nerve se životem" a jenom nějak proplouvá bez cíle ode dni ke dni, ten prostě dnes není atraktivní, protože obecně vzato, kdo si nechá štípat dřevo na hlavě, ten se často nedokáže dostatečně razantně postavit za zájmy svojí rodiny. Cigarety jsou pro mnoho myslících holek problém, k tomu nadváha. Není se co divit - pokud má ženská něco v hlavě, uvažuje hlavně prakticky - obézní kuřák může za pár let skončit třeba kvůli rakovině plic nebo cévní příhodě a kdo se potom postará o rodinu? Ve vyšším věku cukrovka, klouby v háji, srdce, a z partnerky je ošetřovatelka. Pokud by byl velmi dobře zajištěný, asi by to i některá překousla, ale jinak ne.

Prostě to chce být pro ženské atraktivnější, mít jim co nabídnout. Ty bys chtěl ženskou s velkou nadváhou, která jen sedí doma u televize s cigaretou a kafem? Asi ne, protože s takovým přístupem k životu není pravděpodobné, že by se postarala o rodinu. Chce to přestat se užírat, začít na sobě trochu makat. Místo cigaret si zajít do posilovny, třeba jezdit na kole, chodit na čundry s dalšími lidmi, chodit plavat, prostě dělat cokoliv aby se člověk dostal do společnosti. Přes tyto lidi se potom někdo najde. Třeba se oni zmíní před nějakou svojí známou - hele, teď s náma jezdí na dračí lodi novej borec, vypadá slušně, někoho hledá, přijď se na něj podívat.

Trochu to připomíná jeden vtip: Chlap se každý den modlí k bohu, aby vyhrál ve sportce. Po roce už to bůh nevydrží, vykoukne z obláčku a řekne: "Tak už si konečně vsaď!" :)

Jinak řečeno, když něco chceme, musíme pro to něco udělat. Čekání bez aktivity nikam nevede.

@megacruiser souhlas - pro tazatele, ženy nepřitahují hodní muží, z těch si dělají vrby. Hledají nadsamce ať už po fyzické stránce, společenské, finanční. Musí z vás něco vyzařovat - suverenita, důležitost, vědomí že máte nějakou cenu - trénovat. Ženy prominou :)

Ženy nemají co promíjet - absolutní pravda! - tazatel se musí snažit zhubnout - a pokud je ještě mladej, tak jistě motivaci najde. Zhubnout v mládí je snazší, nežli po 50-tce - vím to z vlastní zkušenosti (je mi 67 let) - před 5 lety jsem vážila 76 kg při výšce 162 cm - teď vážím 60 kg a váhu si držím - chce to jen hodně chodit, cvičit a NEŽRAT! - No je to moje zkušenost. Zdravím a přeju hodně úspěchů - Marcela

doplněno 08.04.13 16:16:

I když jsem stará - je fakt, že ženský přitahujou vždy spíše "gauneři", nežli hodní a slušní hoši (a ještě tlustí) - asi to souvisí s prastarým, přírodním výběrem partnera, který je schopný postarat se o rodinu. Jak jinak si to mám vysvětlit? - fakt je, že ženy na ty "gaunery" vždy doplatí, ale stejně si je vždy vyberou. Tak ahoj.

 


2x
Pokud kouris odrazujes 50% žen, pokud máš nadváhu tak dalších 50%. Začni na sobě makat, užívat si života a nesmutni. Ona se nějaká objeví. Nevím jestli jsi to chtěl slyšet, ale smutněním na poradně asi žádnou neklofneš.

 


0x

kuřák - to je špatný

silnější postavy - to je co 110kg na 165cm?

mam kámoše co je "míša kulička " a holky ho berou jen jako kamaráda a nic víc

 


0x

tak sem hod fotku a zhodnotime...myslim si,ze nadvaha nekterym lidem nevadi.ale melo by se s tim neco delat...hlavne kvuli zdravi...budes mit deti a nebudes jim pak ani stacit.urcite byt trochu gentleman,vonavej,upravenej v norme,nic prehnanyho,pozornej k zenam,nevyjet po nich hned

 


0x

Sebelítost je naprosto k ničemu. Kromě toho, že v dnešní době ženy nemají rády kuřáky (pokud samy nekouří), naprosto nesnáší chlapy, kteří se litují.

Zkuste na sobě trochu "máknout", a uvidíte, že výsledky se brzy dostaví. Dnes je tolik možností seznamováníi - internet, seznamky, různé cestovky pro osamělé - že pokud budete aktivně hledat, určitě nějakou partnerku najdete.

Mimochodem - trochu mi připadá legrační Váš stesk nad tím, že Vám utíkají roky, a že hrozí, že kvůli věku nezaložíte rodinu - jako muž můžete mít potomky klidně i po sedmdesátce...;)

 


0x

Ahoj Romane,

sebelítost škodí, hoď smutky za hlavu. Začíná jaro, vyraž ven mezi lidi. Třeba jen na vycházku a koukej kolem sebe. Jsi mladý na takové řeči, že rodinu nezaložíš, koukni se na Gotta... Užívej si života a mysli pozitivně. I urostlý a statný muž je zajisté velký sympaťák, který je zodpovědný a spolehlivý a to také je pro mnoho žen hodně zajímavé. Ve vztahu platí, že není důležité jak člověk vypadá, ale jaký je uvnitř. Takový namachrovaný hubený floutek je určitě méně vhodný kandidát na založení rodiny než zodpovědný, spolehlivý a urostlý sympaťák. Neztrácej naději, určitě se ta správná slečna objeví. Hlavu vzhůru. Hodně štěstí posílá Kopretina

 


0x

protože seš na ně moc hodnej! a protože vyzařuješ postoj "já potřebuju". seriózně, ženský mají geneticky dané, že je přitahují chlapi, z kterých cítí, že TEN CHLAP JE NEPOTŘEBUJE! vnitřní přesvědčení "já jsem tu šéf a objekt uctívání" je -naprosto seriózně- základ, další věci jako vzhled, prkenice, auto jsou sice důležité, ale řádově míň. dominance, rozhodnost (mít svou cenu - nenechat se ukecat - vždycky se zeptej "a co za to? ;)), nezávislost... taky teda z ňákého důvodu strašně daj na to jestli máš čistý boty, nehty a nesmrdí ti z pusy... můžeš si pořídit elektronický cigáro s mentolovou náplní, budeš voňavý a zajímavý :-D

chlapa má ženská na to, aby jí říkal co se bude dělat a aby nosil do hnízda, ne na to aby si z něho udělala hadr na podlahu. pokecat si může s kámoškama.

ženský si nás dělí na milence - k těm vzhlíží - na sex a kamarády - s těma manipulujou - na to ostatní, prvních pár minut kontaktu většinou určuje, do které škatulky si tě zařadí

projeď si internety, dneska už se dá sehnat moře informací, jak vlastně ženská myslí - vnímá - vybírá - funguje a co na ni platí, přímo řečeno návodů ;)

ovšem praxe je nenahraditelná, tak se nebát a zkoušet

Naprostej souhlas - ženský si intuitivně vybírají "nadsamce", kteří dokáží v krutejch přírodních podmínkách přežít a postarat se o rodinu.

Ale v mnoha případech ženská pak nedokáže nadsamci úspěšně konkurovat, dostane párkrát "přesdržku" - a pak prstíčkem hrabe po hodném moulovi, kterej si ji vezme i s "nadsamcovými" dětmi. Tak neztrácej naději a hledej!

 

 


 

 

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]