Dlouhé vlasy

Od: Datum: 01.04.13 22:51 odpovědí: 6 změna: 07.04.13 02:27

Chtěla bych dlouhé vlasy, jenže moje vlasy jsou hrozně husté a těžké. Nedá se nějak ty vlasy "odlehčit" protože už mám vlasy pod ramena a nevypadá to dobře, takže nevím co s tím mám dělat :/

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: pb®
Datum: 01.04.13 23:01

Jak můžou hodně husté vlasy vypadat dlouhé špatně? To vážně nechápu. Mám dvě kamarádky, které mají velmi husté vlasy až k pasu a vypadá to dobře. Naopak, kdo má vlasy jemné a ne moc husté, tam dlouhé vlasy vypadají nic moc.

Ohodnoceno: 0x

Datum: 02.04.13 07:53

Kvalitní, husté vlasy jsou tím největším pokladem na světě! Ale chce to dobrou kadeřnici na špicovní sestřih. Žádné jen zarovnané konečky. ;) Strašně se mi líbí, když mají dívky zezadu vlasy skoro do pasu a zepředu postupně sestříhané poměrně nakrátko a vyfoukané tak, že když se otočí, je to veliké překvapení, jak dlouhé vlasy má.;)

Datum: 02.04.13 09:58

Ke kedeřnici a prostříhat...

Datum: 02.04.13 19:13

zkuste je po umytí je vyfoukat kulatým kartáčem do "načechrana", popř. po umytí sepnout do culíku na vršku hlavy - pak nejsou tak "spláclé" - no a jakmile to není ono, znovu umýt... klidně několikrát týdně, kvalitním šamponem...

Od: kocouramadeus*
Datum: 05.04.13 23:40

Také mám takové. Takže ostříhat pokud možno na krátko.

Od: barb*
Datum: 07.04.13 02:27

Moje kamarádka má taky tento typ vlasů a má je nahoře sestříhané do délky asi zhruba do takové délky,jako měla dříve ofinu. Nech si to částečně sestříhat tak na takovou délku http://www.vlasy-ucesy-kadernictvi.cz/public/images/looks/000/18-Gaultier%20FW-10-11.jpg a vlasy se odlehčí. A nebo je nechej krásně husté,jaké jsou... co já bych za ně dala :))

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.