Barvy na vlasy

Od: Datum: 26.02.13 14:18 odpovědí: 5 změna: 26.02.13 20:21

Dobrý den,našla/našel by se tu nějaká/ý kadeřnice/ník nebo někdo kdo má zkušenosti s barvením vlasů?

Mám hnědé vlasy které si barvím na černo a napadlo mě že by jsem si dala černé vlasy a černenou ofinu jenže když jsem použila ty klasické barvy na vlasy tak sem je sice měla černé ale ofina byla vínově červená že byla sotva vidět i z blízka.A mě by se líbilo něco jako je tady to:

http://nd01.jxs.cz/109/503/863e0eea56_7933638_o2.jpg

Nešlo by to nějak udělat?

Děkuji předem.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: wamp®
Datum: 26.02.13 14:24

Zdravím:)Šlo,ovšem v salónu u odborníků,oni mají speciální barvy,ty co prodávají v drogerii za moc nestojí;)

doplněno 26.02.13 15:37:

http://proslecny.cz/smyvatelne-barvy-na-vlasy/

Ohodnoceno: 0x

Od: erica
Datum: 26.02.13 15:29

A ty sprejové?Jednu chvíli u mě na škole byl kluk co měl na vlasech uplně "zářivou" červenou.

Od: nijfnvjrfv
Datum: 26.02.13 15:53

Ty se vymývají tak po druhém umytí. A pokud ne, tak po pár prvních umytích vyblednou. Pokud si nestříkal ty vlasy sprejem každý ráno, tak je měl od kadeřníka - nejdřív odbarvené a potom aplikovanou červenou.

Datum: 26.02.13 16:55

Neexperimentujte takhle se svými vlasy (spreje atd.), pokud chcete, abyste měla pěkný účes, obraťte se na kadeřnici, doma nikdy nedosáhnete daného efektu, jen si zničíte vlasy, a pak nezbyde nic jiného, než se nechat ostříhat hodně nakrátko, aby to odrostlo.

Na slevových servrech najdete vouchery na barvení a stříhaní v kadeřnických salonech za poloviční cenu i méně, takže si to můžete finančně dovolit, a budete mit účes od profesionála. A může Vás to stát ve finále ještě méně, než zaplatíte za barvy a spreje v drogerii.

Od: erica
Datum: 26.02.13 20:21

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.