Jak přestat kojit

Od: Datum: 08.02.13 09:55 odpovědí: 6 změna: 17.02.13 12:46

Dobrý den, mám 11 měsíční dcerkua potřebovala bych přestat kojit.Tak bych ráda poprosila o rady ,jak to mám udělat.Moc děkuji za odpověďi.

doplněno 09.02.13 20:21:

A když přestanu kojita budu dávat umělé mlíko,jak dlouho bych to umělé mlíko mám dávat.Myslím měsíce,roky.Děkuji.

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.02.13 10:05

Pomalu ji odstavujte a nahrazujte mateřské mléko mlékem umělým - mléko se vám pomalu bude ztrácet . Ale je to škoda , není nad mateřské mléko- děti i méně stůňou a je to bez peněz a bez práce . Ale to je vaše rozhodnutí.

Ohodnoceno: 2x

Od: jajkaa*
Datum: 08.02.13 10:20

Ano je to škoda,ale mám zdravotní problém.Tak bohužel proto jinak bych pořád dál kojila..

Datum: 08.02.13 10:31

Dobrý den. Jajko, nepochybně proto máte své důvody. Je vícero způsobů, jak kojení ukončit. (přirozené, částečné, postupné, náhle..) Záleží na Vašich potřebách a potřebách dítěte. Dobře popsané, krok po kroku je to zde, může Vám to posloužit jako návod a pomoci zvládnout to bez větších problémů:

http://www.kojeni.cz/texty.php?id=25

Datum: 08.02.13 10:25

Na zastavení laktace je dobrá šalvěj - šalvějový čaj. Větší problém bude asi dcerka, jestli je na kojení závislá - to chce hodně pevných nervů a nepolevit.

Od: me
Datum: 17.02.13 12:45

doporucuji navic prsa necim silneji zavazovat - vim, ze me to radili na gynekologii, kdyz jsem musela prestat kojit

Ohodnoceno: 0x

Od: me
Datum: 17.02.13 12:46

dodatek - ale kdyz tak se telefonicky zeptejte sveho dr., ja musela totiz prestat najednou, ne postupne

Ohodnoceno: 0x

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.