Chci kluka - trápím se kvůli tomu

Od: Datum: 27.11.12 17:33 odpovědí: 25 změna: 10.01.13 21:33

Dobrý den, (info věk: 15) Hrozně bych chtěla kluka, už se opravdu trápím. Potřebuju vztah :( od září už mám kvůli tomu i deprese, cítím v sobě hrozný prázdno a potřebu být zamilovaná, mít kluka...

Ale nemůžu žádnýho najít, jsem v devítce na základce takže ze školy už opravdu nikoho nechci-kdybch chtěla tak už bych dávno chodila. Prosím vás poraďte :(

Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 27.11.12 17:38

Nechtěj nic mermomocí, takto vztah nezískáš- ten přichází aniž bychom nečekali. Nech tomu čas a netlač na pilu.Však on na tebe někde čeká.

Ohodnoceno: 2x

Od: stribrnak*
Datum: 27.11.12 17:53

*palec*

Ohodnoceno: 0x

Datum: 27.11.12 17:41
Já jsem volny. Ale jak už tu někdo psal, nechtěj to mermomoci, to se pak na stopro spalis.

Datum: 27.11.12 17:47

Prodej svoji zamilovanost na internetu - vyděláš si, a ještě najdeš svou lásku *palec*

Datum: 27.11.12 18:23

Zdravím. Ahoj. Jsi moc mladá, v životě potkáš kluků ještě moc. Užívej si dospívání, na trable s kluky je vždycky času dost. Deprese z toho neměj, nemáš vůbec nic zmeškáno. Když člověk něco moc chce, musí proto také něco udělat. Ty na to máš spoustu času. Vyjdeš devítku, potom na střední, jiné prostředí a jiní lidé...Tvůj čas určitě přijde, neboj se. Zatím se těš na Ježíška! ;)

Ale jistě očekáváš však i radu na to, co Tě momentálně trápí. Tak pro povzbuzení a inspiraci si přečti pár tipů zde:

http://krasna.nova.cz/clanek/…uky/kde-najit-fajn-kluka.html

A neboj, kluků je spousta a jeden z nich někde čeká jen a jen na Tebe.:)

Datum: 27.11.12 18:27

Zamysli se nad tím, co´s napsala z druhé strany: Jak na tebe bude působit kluk, který už má od podzimu deprese, kvůli tomu, že ještě nemá žádnou holku?

Navázala bys vztah s klukem, který "potřebuje vztah", a který "kvůli tomu má od září deprese"?

___ Kluk není žádná věc ani hračka a vztah se nedá vynutit. Prostě choď mezi lidi, až potkáš toho pravého, zamiluješ se.

Ohodnoceno: 4x

Datum: 28.11.12 01:04

To je hodně dobrá odpověď! :)

Od: axlik*
Datum: 27.11.12 18:59

Kup si kočku / psa, asi uděláš lépe :D promiň ale tvrzení ,,nutně potřebuju kluka" je na mě moc i pro 15ti letou holku.

Datum: 27.11.12 19:25

Ne, ne, ne! Netrápit zvířátka.

Od: dzejnawii
Datum: 27.11.12 19:09

Je ti zatím jen 15, takže se tím moc netrap ;) Co takhle někam vyjít s kámoškama, a užívat si volný čas? :)

Datum: 27.11.12 19:24

Bože, kam ten svět spěje.

Už máš na to jen tři neděle a tři dny.

Datum: 27.11.12 19:49

Takže - jestliže potřebujete vztah k tomu, abyste se necítila být vnitřně prázdná, tak jste na nejlepší cestě si najít nějakého naprostého debila, který vás bude jen vysávat a nic dobrého z něho mít nebudete. Je to zákonité, prostě takové týpky budete přitahovat. Jste teprve v devítce, je vám krásným 15 let a celý život máte před sebou. Těch možností, těch mladých nezadaných mužů okolo... achjo, co bych za to dala, já už čtyřicítka... Takže mladá slečno, nesmutněte a trošku hleďte do budoucnosti s optimismem. Věřte, že toho svého kluka najde, akorát asi v dobu, kdy to budete nejméně čekat.

Od: askmenow*
Datum: 27.11.12 21:13

Jediná rada zní: nauč se mít ráda sama sebe a dobře se sebou vycházet. Tokud se nebudeš mít ráda sama, těžko najdeš někoho, kdo tě začne mít rád.

Najít si dobrého partnera není lehké, nejlepší, co můžeš udělat je nechat tomu volbný práběh. Nic víc na tom nevymyslíš. Jediné, co můžeš udělat je dělat něco, co ti zvýší šanci poznat nové lidi, například jít s nějakými kamarády mezi jejich kamarády, které ještě neznáš, začít chodit do nového kroužku atd.

Pokud skutečně trpíš depresí (a ne jen blbou náladou, které se deprese často mylně říká), požádej rodiče, ať ti pomohou sehnat terapii.

doplněno 27.11.12 21:15:

Jinak skutečně ti radím naučit se cítit pohodlně i sama o sobě. Musíš fungovat jako plnohodnotná osoba sama, bez potřeby druhého. Partner má být jen doplněk, se kterým bude vše lepší, ne však, že bez něj bude cokoli špatné. Je to skutečně důležité, protože zoufalé holky a ženy přitahují typy mužů/kluků, které toho, že partnerka se bojí samoty umějí, ať už vědomě, nebo podvědomě zneužívat a využívat. Nemusela bys dopadnout dobře, v lepším případě by ti někdo takový totálně zničil sebevědomí, v horším bys přišla o přátele, o vlastní osobnost a byla loutkou v jeho moci.

Od: krkovicka*
Datum: 27.11.12 23:01
Ještě nikdy jsem neslyšela že by měl někdo deprese že není zamilovaný a nemá kluka.Kdybys byla opravdu sama bez přátel...To nemáš ani kamaráda?K čemu se chceš v patnácti vázat!?Holka užívej si tenhle věk pak přijdou mnohem těžší starosti...Jsem bez chlapa už skoro rok a abych ti pravdu řekla-nechybí mi to a doufám že já jim také ne.Mám mnoho kamarádů.Není problém s nima někam jít,sex tzv.udržovat kondičku ale to je tak asi všechno.
Takže nezoufejte.

Datum: 28.11.12 01:23

"Ale nemůžu žádnýho najít, jsem v devítce na základce takže ze školy už opravdu nikoho nechci-kdybch chtěla tak už bych dávno chodila. Prosím vás poraďte :'("
Holka tuto část trochu nechápu. Nemůžu najít kluka - opravdu nikoho nechci - kdybych chtěla tak už bych dávno chodila. Tak co teda chceš? Máš možnost chodit s klukem ze třídy, kdybys chtěla a ty přece potřebuješ vztah k tomu abys neměla deprese. Potřebuješ se zbavit depresí, potřebuješ vztah, potřebuješ být zamilovaná, mít kluka.. tak proč nevyužiješ této šance s někým ze třídy nebo školy? No jo kdybys chtěla, takže ty nechceš. Takže z toho plyne, že žádnej vztah nepotřebuješ, ale potřebuješ se nějak zbavit depresí. Začni dělat nějakou novou činnost, to ti pomůže. A z vlastních zkušeností ti můžu říct, že láska přijde v ten čas kdy to nejméně čekáš.

Od: skokycz*
Datum: 28.11.12 01:36

:) ahoj, zajdi si večer na diskotéku a budeš mít kluka na půl hodiny... nebo jdi někam sportovat, třeba do fitka, plavecká hala, ap. a najdeš si tam někoho určitě ne jen na půl hodiny.. no a vzhledem k tomu, že končíš základku, tak na další škole bude takovej nářez kluků , že nebueš vědět , kam dřív skočit! :)) Tak hlavně zachovej paniku, pečuj o sebe, měj se ráda a uvidíš, že láska chodí vždy když už přestaneš lovit. Láska se ulovit nedá, tak se nachází... tak se měj ;)

Od: martinjelinek*
Datum: 28.11.12 02:22

Milá slečno. Chápu tvé pocity..opravdu. V tvém věku navíc člověk prožívá emoce a city ještě intenzivněji. Chceš být zamilovaná a mít hezký vztah, to je krásné a určitě se to podaří věřím tomu.. Nic si nedělej z některých zdejších lidí kteří se nedokážou vcítit do druhého člověka e neznají empatii a víš tě poškodí než podpoří, vlastně o tom ani neví, kašli na ně. Já tě chápu jaké trápení asi prožíváš ale brzy se to změní. Na takovou skvělou holku někde za rohem čeká ten pravý..stane se to brzy ahoj..

doplněno 28.11.12 02:23:

;)

doplněno 28.11.12 02:27:

Možná by si tady každý mohl uvědomit že každá osoba je jedinečná osobnost a poradit někomu tím způsobem, že si představím jak by se ta věc dotkla mě samotného je přinejmenším imbecilní..

Ohodnoceno: 1x

Datum: 28.11.12 08:15

Já chcí ženicha, já chcíííí. Tak si poručila Marfuška.

Požádej tatínka, ať tě zaveze na saních do lesa, pod nejvyšší jedli. Přijde Mrazík a uvidíš, že Ti nějakého ženicha pošle. Podle toho, jakého si zasloužíš!:)

Jako baba jaga to musím přece vědět!*smich*

Mně by uplně místo nápadníka stačili ti 3 čuníci. A byly by štědré Vánoce. *haha*

Od: juldab*
Datum: 28.11.12 13:38

Já chci Rolls Royce. Ale je mě to celkem prd platný

Datum: 28.11.12 16:07

A já chci desetimetrovou bagetu. *smich*

Od: agathexp*
Datum: 28.11.12 14:08

Ahoj,

jsem skoro stejně stará jako ty, taky jsem ještě před čtvrt rokem byla naprosto zoufalá, že nemám kluka a všechny kamarádky co mi říkaly, že to přijde jsem posílala do háje... A víš co? Měly pravdu ;) Ve chvíli, kdy se moje myšlenky přestaly motat jenom kolem toho, jak jsem škaredá, tlustá, a jak mě nikdo nechce, tak se objevil můj současný přítel a jsem nejšťastnější - to čekání za něj stálo. :)

Navíc se ti to teď hodí - nikdo tě nerozptyluje od učení na přijímačky, od kamarádek... A - jak už tady někdo zmiňoval - na střední škole bude tolik kluků, mezi kterýma si najdeš toho svýho... ;)

Hodně štěstí.

Datum: 08.01.13 21:46

Kdyz mi doslo ze jsem sam taky jsem se trapil,pak jsem si nasel nynejsi manzelku, vse slo rychle tri deti ,pak jsem zjistil ze jedno neni moje,proste peklo na zemi,radim nez nejaky zbrkly vztah,radeji vyckat a vybirat

Od: luciekres*
Datum: 09.01.13 11:23

nebud smutná ono to jednou přijde zcela nečekaně u mě to přišlo již ve 13letech co jsem se bezhlavě zamilovala ale začli sme spolu chodit až když mi bylo 15let, vztah vydržel 5let...ale bylo to krásné období a přišlo totaky zcela nečekaně..já pořád někoho hledala a nikdo nepřiocházel a když sem přestala hledat tak se najednou obejvil on...zkus na to tak nemyslet opravdu se to jednou nečekaně stane...:)

Datum: 10.01.13 21:17

láska příjde vždycky když jí nejmíň čekáš.. píšeš že seš v devítce na základce počkej si na další školu tam bude určitě z čeho vybírat a hlavně hlavu vzhůru píšeš že potřebuješ milovat atd. já ten čas vždycky mezi partnery vyplnňuju cvičením, vždycky si říkám abych byla krásnější pro toho dalšího :-D zkus to taky příjdeš na jiné myšlenky

Datum: 10.01.13 21:33

Milá slečno já měla spoustu kamarádů ale se žádným klukem jsem nějaké důvěrnosti neměla, když mi bylo 17let¨tak jsem na internátě byla asi jediná kdo neměl potřebu s někým chodit, kamarádkám mě bylo asi líto a tak odpověděli na inzerát z Mladého světa a věř nebo ne já s tím "klukem" co ke mě přišel jak sám říká rozkazem jelikož inzerát dal jeho služebně starší kolega a neměl čas všem odpvídat) žiju spokojeně víc jak 30 let. Takže nezoufej ono to příjde.

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.