Hezký zadeček - jak přibrat na zadek

Od: Datum: 01.11.12 21:45 odpovědí: 3 změna: 02.11.12 07:34

Ahoj:) Mám asi trochu neobvyklé přání,ale chtěla bych přibrat na zadek:D Je mi 17 a mám zadek jako 12ti letá holčička. Přijde mi, jakobych měla mužský zadek :/ Nevím jestli mi teď někdo bude rozumět, ale mám na stranách zadku takové ty propadlinky, co prostě hezký zadek nedělají. Nevím jak to mám "vyplnit", jestli nějakým cvikem nebo tak,ale bojím se, že když začnu na zadek posilovat dopadne to ještě hůř. Nemám žádná prsa,tak bych chtěla alespon pěkný zadeček:D Nevíte pro mě někdo nějakou radu?:)

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: mowla*
Datum: 01.11.12 21:56

Švihová cyklistika dělá hezké zadky... A cyklistika se ti bude hodit až budeš mít za pár (desítek) let potřebu jej zase ´srovnat do latě´...

;)

Ohodnoceno: 1x

Datum: 02.11.12 07:16

Já osobně raději malou prdelku k nakousnutí, než velkou prdel *frajer*

Ale když je zadnice jak má být, tak i správná velikost není na škodu. Určitě existuje spousta cviků a sportů, které tyhle partie posílí. Rozhodně bych nezkoušel řešit to jídlem, nevíš kam ti to půjde ...

Od: ron*
Datum: 02.11.12 07:34

Dřepy - jsou jednoduché a účinné. Dobrý je i běh, cyklistika, chůze do schodů.

Ohodnoceno: 2x

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.