Nemůžu otěhotnět - vitamíny nepomáhají

Od: Datum: 27.10.12 15:02 odpovědí: 13 změna: 23.11.12 19:33

nemužu otěhotnět...snažíme se ale nejde nam to...berem oba i vytamíny a nic ...doktoři nam nic neřekli ...ví někdo jak na to?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: krkovicka*
Datum: 27.10.12 15:07
Ke specialistům.Jako poslední bych volila bylinky.
Zmeňte životní styl.Více odpočinku,pití kávy,kouření,drogy,mastný a slaný-zmeňte jídelníček a ať manžel příliš než je zdrávo nesportuje(třeba kolo).Doktoři tu jsou od toho aby neplodnym párům pomohly.
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.10.12 16:34

A hlavně se uveďte do klidu... čím víc se budete soustředit na to, abyste počali, tím víc budete ve stresu a tím nižší bude pravděpodobnost, že skutečně počnete.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: moxa*
Datum: 27.10.12 16:44

Jak dlouho se snažíte? Cyklus pravidelný?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 27.10.12 17:17

jak vam nic neřekli? tak pokud mate problem tak vás oba mužou vyšetřit a říct jestli jste oba v pořádku.. partner třeba muže mit malo spermii a už máte problém... v prvé řadě musite byt oba v pořadku po zdravotni strance a pak bych řešil další věci..

Ohodnoceno: 2x
 
Od: ron*
Datum: 27.10.12 19:58

Dobrý večer.

Nevím, jak dlouho se snažíte otěhotnět, někdy se to hned nepodaří. Například po vysazení antikoncepce trvá déle, než se hormony v těle srovnají. Já bych v každém případě doporučovala odborné vyšetření Vás i Vašeho partnera. To by byl první krok, který bych udělala. Říkáte, že doktoři Vám nic neřekli. Už jste tedy byli na vyšetření? Pokud ano a nic Vám neřekli o žádném problému a jste v pořádku, tak buďte trpěliví. Někdy pomáhá i na otěhotnění tolik nemyslet. Přeji Vám, ať máte brzy zdravé miminko.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.10.12 00:52
avatar

A vy si myslíte, že vitamíny vám pomohou k otěhotnění? Ale prdlajs. Jak dlouho se snažíte? A vezměte v potaz jednu věc, pokud se o něco úporně snažíte - např. vy o to dítě, tak tím, jak na to pořád myslíte, tak se blokujete. Vyzkoušeno - např. u bezdětných párů, které sotva jedno dítě adoptovaly, tak druhé vlastní následně počaly. Jste-li oba dva - vy i partner - zdravotně v pořádku, tak někdy to miminko přijde. Jen to asi chce delší čas.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 28.10.12 05:39
avatar

Všechno, co řekli předchozí rádci, je pravda. Netlačte na pilu, nemyslete na to /já vím, je to těžké/, nechtějte za každou cenu. Vyskytne se určitý psychický blok a bude to čím dál horší.

Známí byli manželský pár jak z módních časopisů, krásní mladí lidé. A nic. Pořád nic. Potom adoptovali malou holčičku. Oba byli takoví výrazní tmaví lidé /ne cikáni/ a holčička byla také taková černovláska. Jako by byla opravdu jejich. Začali se o ni starat, paní opustily chmury, přestala se bát už každého měsíce, kdy bude "zase nic" a najednou otěhotněla. Narodil se pěkný kluk a za 2 roky tady byl druhý. Tak teď mají děti tři - holčičku a dva kluky.

Byl to opravdu takový blok, ktrý jim ničil manželství. Když se jim povedlo se od něj oprostit, šlo to jako po másle. Navíc dali šanci na život v rodině i pěknému děvčátku. Jaga.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: dery*
Datum: 29.10.12 07:21

Všeobecně se říká, že pravděpodobný problém s plodností je, pokud nemůžete otěhotnět rok a déle.

Průměrná doba otěhotnění je cca po půl roce - já jsem zářným příkladem, šlo to až po sedmi měsících.

Nezapomínejte, že žena je plodná cca jen týden v měsíci - v době ovulace, pár dní před ní a cca 2 dny po... Otázka je, jestli se trefujete správně do těchto dnů.

A také za to, že vám to nejde, může psychika. Je jasné, že pokaždé, když na to "lehnete", nejde nemyslet na to, jestli to teď půjde, nepůjde atd... Ale musíte se na to podívat jinak. Najít v životě pozitivní stránky - třeba to, že jste zdraví, máte kde bydlet, máte se rádi atd. atd. a užívat si život tak, jak momentálně je a společné chvilky si místo snažení vychutnávat.. A když přestanete stresovat kvůli otěhotnění, tak to půjde samo... Myslím, že i tohle byl můj případ - neustále jsem na to myslela, jestli to už tentokrát bude nebo ne. Až jeden měsíc byl trošku hektičtější, na sex nebylo moc času ani energie a když už na to došlo, říkala, jsem si, že tentokrát stejně nic, protože podle mě jsme se do doby ovulace vůbec netrefili, a tedy jsem si to užívala místo myšlení na těhotenství. A ejhle, zrovna tehdy se to povedlo

Teprve pokud by vám to nešlo cca rok snažení, vyhledejte odborné lékaře. Myslím, že stačí, když se vy nejdříve svěříte své gynekoložce a ona vám doporučí, co dál.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: krkulinda*
Datum: 30.10.12 09:54

věc se ma tak že my sme už o dve mimi přišli...ted je to rok co nam to už vubec nejde..testy nam nic neukazaly ..mam proste strach

Od: ron*
Datum: 30.10.12 10:04

Dobrý den.

To je mi moc líto. My jsme také o první přišli. Měla jsem potom velký strach, jako Vy. Trvalo nám dva roky, než jsem znovu otěhotněla. Intenzivně jsme se pokoušeli o otěhotnění ten první rok. Pak jsem to, dá se říci, vzdala a začala jsem se věnovat práci, koníčkům. Potřebovala jsem se dát psychicky dohromady. A povedlo se. Mám teď téměř dvacetiletého syna.

Bude to u Vás obdobné, uvidíte. Netlačte tedy " tolik na pilu", snažte se odreagovat, myslet na něco jiného. Uznávám, že je to těžké. Důležité a podstatné ale je, že testy neukázaly žádný zdravotní problém. Buďte trpělivá. Přeji Vám z celého srdce*srdce*, ať máte zdravé miminko.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: alusska*
Datum: 20.11.12 21:13

Mě se to také nedařilo celé 2 roky, pak jsem se zaměřila na zhubnutí a během po zhubnutí 10 kg jsem otěhotněla.

Původně jsem měřila 167 a vážila 70 kg.

Potom výška 167 cm a váha 60 kg.

Cvičila jsem 2x týdně ve fitku a držela dělenou stravu - dostatek jídla a přitom zravé a nasycující.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: buss
Datum: 20.11.12 21:37

A vitamíny poradili ti doktoři? A co psychika?

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 23.11.12 19:33
avatar

Také jsme chtěli druhé a když jsme se snažili sebevíc tak to nešlo a nešlo.Nakonec jsme se na to vyprdli s tím že dcera bude jedináček a ejhle,užívali si sexu bez snahy o otěhotnění ale o prožitky a ono to přišlo samo.Dnes má "drobeček" kolem 100kg a dělá řezníka..

Moje rada: místo toho si jen užívejte sexu a prožitků a třeba to přijde samo,pkd ne,tak do cca půl roku či roku k lékaři.To co zafungovalo u nás nemusí platit u Vás.Např sousedé nemohli mít dítě,vyšetření léčení atd.Na základě toho adoptovali dítě a krátce na to přišlo i jejich vlastní dítě.!

Ohodnoceno: 2x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.