Jak na mastný obličej?

Od: Datum: 27.10.12 09:16 odpovědí: 3 změna: 29.10.12 10:16

Dobrý den je mi 13 let a hrozně se mi mastí obličej , vždy když si ho umyju tk je do púl hodiny zase mastný , co s tím?

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 27.10.12 11:10

Ahoj. Zkus se poradit se svým lékařem. Určitě nebudeš první, kdo se ho na to ptá, a mohl by ti poradit dobře. Já jsem ve svých asi 14 letech právě z tohoto důvodu začala používat pudr od Miss Sporty, myslím, že byl určen proti akné nebo právě na mastnou pleť. Zkus se po něm v drogerii podívat. Nebyl ani nijak drahý a mám pocit, že jsem ho zrovna nedávno někde viděla :)

Od: askmenow*
Datum: 27.10.12 19:16

Pokud je to extrémní, neboj se zajít na kožní. Ono koneckonců často od kožařky dostane člověk tip na nejlepší kosmetiku z lékárny, lepší, než seženeš v drogerce.

Pokud je to jen běžné maštění pleti, nakup si kvalitní čistící kosmetiku, pozor však, ať přehnaně nevysušuje, nebo ať neodmašťuje agresivně, po přehnaném odmaštění se pleť jen rychleji zmastí (a k tomu je dobré si pořídit nemastný hydratační krém).Pokud se líčíš, nezapomeň se každý večer odlíčit.

Nos u sebe měkké papírové kapesníčky a vždy třeba na wc odsaj z obličeje přebytečnou mastnotu. Funguje to i přes make-up, bez toho, aby se rozmazal. prostě přiložíš měkký kapesníček na obličej a přitiskneš na pár vteřin (kapesníček se nesmí hýbat, jen ho přitiskneš a zase sundáš).

doplněno 27.10.12 19:16:

A určitě nemyj obličej mýdlem.

Datum: 29.10.12 10:16

nemej obličej vůbec - myslím to vážně

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.