HA vs bude dítě zdravé?

Od: Datum: 26.10.12 13:55 odpovědí: 3 změna: 27.10.12 11:55

Dobrý den. Chci se zeptat žen, kterým se po selhání hormonální antikoncepce narodilo miminko. Má žena otěhotněla právě po selhání HA a máme obavy z toho, zda bude miminko zdravé a nebude mít nějaké následky. Doktor sice tvrdí a byl bych hrozně rád, že miminko by mělo být zdravé ale máme se ženou trochu obavy. Máme už spolu 2 děti a tudíž bylo tak nějak neplánované. Jinak ženě je 30let. Pokud se rodí po selhání HA děti s nějakými častými následky museli bysme zvážit otázku potratu, ale to by bylo až úplně to poslední. Byl bych rád za nějaké osobní zkušenosti a ne nějaké klepy. Děkuji předem.


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 26.10.12 14:03
avatar

Můj bratr a matka jsou porodníci, takových případů jim prošlo rukama tisíce, rozhodně se nemusíte obávat, že by toto na dítě mělo nějaké následky. Pokud žena vystadila tabletku, mohlo dojít pouze k vícečetnému těhotenství, to se občas stává a to s vámi probere lékař.

Ohodnoceno: 5x
 
Od: pity*
Datum: 26.10.12 22:11

Dobrý večer. Jde o to, že manželka prý žádnou pilulku nezapomněla a přesto se to stalo. Podle doktora se to prý občas stane (asi 2 ze 100). Jde o to jestli to miminko bude opravdu v pořádku. Děkuji předem za odpovědi z vlastních zkušeností.

Datum: 27.10.12 11:55
avatar

Otěhotnění přes HA na miminka nemá vliv. Zda ale bude dítě zdravé a nevyskytne se žádný problém, to vám ukáží až testy.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.