Je do mě zamilovaný nebo jsem další?

Od: Datum: 25.10.12 19:43 odpovědí: 4 změna: 25.10.12 19:58

Dobrý večer,

Tento rok jsem nastoupila na střední školu. Na začátku šk. roku jsme jeli na chatu a měli jsme se jako třídy více poznat a skamarádit. Byl tam jeden kluk co se mi strašně líbil, ale on začal chodit s jednou holkou od nás ze třídy. Po pár týdnech (asi 3 týdnech) se rozešli-více si rozumí jako kamarádi. Po tom, co jsem přijela z té chaty,jsme se všichni přidávali do přátel a přidal si mě i ten kluk. Nějak jsme si začali psát,ale jen jako kamarádi :) Před dvěma týdny jsem čekala na autobus a on za mnou přišel a povídal si se mnou... Když už mi přijel autobus požádal mě o mé číslo, od toho dne si píšeme,každý den mi od něj přijde minimálně jedna sms. Včera mě zaskočil- napsal mi,že by se mnou chtěl jít na procházku...romantickou.Napsala jsem mu,že zrovna tento týden mám nabitý,tak že příští,jenomže on z toho byl takový smutný.Nejdříve jsem si říkala,jak to bude super, že o mě má někdo konečně zájem a že zrovna on se mi líbí... Jenomže najednou mám takový divný pocit,nechce se mi tam...Nevím co mám čekat...Všichni o něm říkají,že je d*vkař,ale mě přijde v pohodě...A ještě mi psal,že by ode mě chtěl pusu...Je mi 15 a kluka jsem ještě neměla.Co mám dělat? Nebo jak se chovat? Omlouvám se,jestli jsou zde nějaké chyby. Děkuji :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ron*
Datum: 25.10.12 19:53

Ahoj.

Nedávej na řeči ostatní, řiď se vlastními pocity. Pokud seTti na schůzku nechce, máš divný pocit, tak tam nechoď. Nevymlouvej se ale, že máš vytížený týden, řekni mu to na rovinu. Nic ale nemusí být ztracené. Dáš tomu jen více času. Stojí-li o Tebe opravdu, bude se snažit dál. A Ty, až ho lépe poznáš, sama si uděláš názor. A nikam nespěchej, je Ti patnáct, času máš dost.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: sunnyj*
Datum: 25.10.12 19:56

Špatně jsem to asi napsala,tento týden mám opravdu nabitý :) Tímto se tedy omlouvám :) A moc Vám děkuji :)

Datum: 25.10.12 19:53
avatar

Dobrý večer. Je to asi jen obyčejná tréma. Jít s chlapcem na procházku ještě neznamená nic závazného. Neboj se, pokud se Ti líbí a dělá Ti dobře jeho zájem, procházkou nic nezkazíš. A pokud se nebudeš cítit hned na pusu, klidně mu to řekni a odmítni s tím, že se nelíbáš hned s každým na prvním rande...Pokud o tebe má skutečný zájem, stoupneš tím u něho v ceně. Do ničeho se nenuť, záleží jen na tom, co chceš Ty. Pokud na rande půjdeš, přeji Ti, aby se vydařilo a bylo začátkem něčeho moc pěkného...:)

doplněno 25.10.12 19:59:

Není zač. Držím Ti palečky.

Ohodnoceno: 2x
 
Od: sunnyj*
Datum: 25.10.12 19:58

Moc Vám děkuji, doufám,že se odhodlám a půjdu :)

 

 

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.