Holení v rozkroku(chlapec)

Od: Datum: 23.10.12 17:35 odpovědí: 7 změna: 24.10.12 11:03

Zdravím,po oholení obyč. žiletkou mám ochlupení zpět.Neexistuje nějaká lepší metoda,aby rozkrok vydržel déle vyholený?Díky!


avatar
Upozornění
Tato otázka je 5 let bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: ron*
Datum: 23.10.12 17:39
 

Depilace, ale ta není pro rozkrok zrovna vhodná. Na takto citlivém místě může být bolestivá.Doporučuji holit se častěji.

 
Od: kudrlinka
Datum: 23.10.12 18:22
 

Mě stačí pinzeta. Depilátor Néééééééé! Ale existují salóny pro trvalé odstranění chloupků. Na slevových portálech to můžete mít za polovic:D

 
Od: petro*
Datum: 23.10.12 19:32
 

kolik vám je let, můžu-li se zeptat? je doopravdy nutno mít to zcela dohladka?

 
Od: askmenow*
Datum: 23.10.12 21:12
 

Je to jako s fousy... taky zase narostou :D musíte prostě i rozkrok holit často, případně se smířit s tím, že vám několikadenní strniště nevadí.

Mužů, kteří by opakovaně podstoupilo epilaci ať už voskem, nebo epilátorem příliš neznám... vlastně žádného. Znám pár, co to zkusili a tvrdili, že už nikd , bylo to pro ně příliš bolestivé. Ale zkusit to samozřejmě můžete.

 
Datum: 24.10.12 08:02
 
avatar

Existují epilační krémy - namažeš a stěrkou oškrábeš. Když se to dělá pravidelně, tak ty chlupy prý časem zeslábnou a pomaleji rostou. Osobní zkušenost sice nemám, ale jak tak nad tím uvažuju... uvidíme.

http://opilca.cz/produkty/specialne-pro-muze

 
Od: ladaadal*
Datum: 24.10.12 10:09
 

Ty krémy taky nejsou nic moc. Když to přeženeš, pálí to, jako bys seděl celý den v kopřivách. Já osobně používám jen zastřihovač vlasů bez nástavce :)

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 24.10.12 11:03
 
avatar

To bohužel není pravda.

Choupky slábnou pouze pravidelným vytrháváním (vosk apod.), tyto epilační krémy je pouze "upálí" (nebo užerou?) u pokožky. Na kořínku (a tudíž ani tloušťce chloupku) se nic nemění. Ale zase na rozdíl od chloupku seříznutého žiletkou nemá ostrý hrot.

 

 

 

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.