Holení v rozkroku(chlapec)

Od: odpovědí: 7 změna:

Zdravím,po oholení obyč. žiletkou mám ochlupení zpět.Neexistuje nějaká lepší metoda,aby rozkrok vydržel déle vyholený?Díky!

7 odpovědí na otázku

 

 


0x

Depilace, ale ta není pro rozkrok zrovna vhodná. Na takto citlivém místě může být bolestivá.Doporučuji holit se častěji.

 


0x

Mě stačí pinzeta. Depilátor Néééééééé! Ale existují salóny pro trvalé odstranění chloupků. Na slevových portálech to můžete mít za polovic:D

 


0x

kolik vám je let, můžu-li se zeptat? je doopravdy nutno mít to zcela dohladka?

 


0x

Je to jako s fousy... taky zase narostou :D musíte prostě i rozkrok holit často, případně se smířit s tím, že vám několikadenní strniště nevadí.

Mužů, kteří by opakovaně podstoupilo epilaci ať už voskem, nebo epilátorem příliš neznám... vlastně žádného. Znám pár, co to zkusili a tvrdili, že už nikd , bylo to pro ně příliš bolestivé. Ale zkusit to samozřejmě můžete.

 


0x
avatar jethro

Existují epilační krémy - namažeš a stěrkou oškrábeš. Když se to dělá pravidelně, tak ty chlupy prý časem zeslábnou a pomaleji rostou. Osobní zkušenost sice nemám, ale jak tak nad tím uvažuju... uvidíme.

opilca.cz/...

Ty krémy taky nejsou nic moc. Když to přeženeš, pálí to, jako bys seděl celý den v kopřivách. Já osobně používám jen zastřihovač vlasů bez nástavce :)

To bohužel není pravda.

Choupky slábnou pouze pravidelným vytrháváním (vosk apod.), tyto epilační krémy je pouze "upálí" (nebo užerou?) u pokožky. Na kořínku (a tudíž ani tloušťce chloupku) se nic nemění. Ale zase na rozdíl od chloupku seříznutého žiletkou nemá ostrý hrot.

 

 


 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2020 Poradna Poradte.cz. Všechna práva vyhrazena. Prohlášení o ochraně osobních údajů. | [tmavý motiv]