Oblečení těhotných žen

Od: Datum: 19.10.12 14:40 odpovědí: 18 změna: 21.10.12 17:28

Zdravím,,,jak se vám líbí nynější oblečení těhotných žen? Pro mne je to nepříjemný pohled. Ukazovat to na veřejnosti . Je to neetické..Dříve maminy nastávající nosily volný oděv a dnes to hrozné břicho ukazují. Nelíbí se mi to.Jaký máte názor vy?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Datum: 19.10.12 14:48
avatar

Těhotná žena je krásná. Třeba to pochopíš, až některá bude těhotná s tebou. Nebo nepochopíš, ale to je jedno.

Ohodnoceno: 3x
 
Od: polinek*
Datum: 19.10.12 14:54

Já jsem ženská a nelíbí se mi to ,,je mi to odpuzující. Nikdy bych to nemohla udělat, ukazovat světu nevzhledné břicho. Těhotná může být krásná,ale ne její ven vyčnívající pupek...ještě některá má. Je to hrůza na to koukat.

Od: ducati996*
Datum: 19.10.12 16:17

Souhlasím! Těhotné ženy mi přijdou krásné ;)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.10.12 14:49
avatar

Prostě je taková doba - podívejte se na mě, JSEM TĚHOTNÁ. A JEN JÁ, HEČ! Těhotnou jsem byla nedávno, ale břicho jsem neukazovala. Také se mi to příčí, nejste ve svém názoru osamocen/a. Jsme minimálně dva...

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.10.12 15:03

Ale tak to se přeci netýká jenom těhotných, ne? Někdo holt má komplexy ze své (nedokonalé) postavy a snaží se schovat veškeré své (domnělé) vady pod volný oděv, jiný má své tělo rád a klidně si vezme oblečení, které postavu zdůrazní *nevi*

Jinak nechápu, co je na těhotenském břichu neetického. Možná jste myslela spíš že jsou těhotné pro vás "neestetické"?

Ohodnoceno: 1x
 
Od: krkovicka*
Datum: 19.10.12 15:29
V době kdy jsem byla těhotná tak jsem nikomu nic neukazovala,páč byla zima a vše bylo pod kabatem.Neumím si představit sebe těhotnou ve volných šatech jak pytel brambor.Mě se dnešní móda těhulek líbí.Není za co se stydět.Zvýrazněné ňadra a tunika s klipsnou,pohled na bříško...*palec* Nechuť necítím.
doplněno 21.10.12 00:55: No vidíte a mě bylo moc líto že až na gynekologa a partnera nikdo nepoznal že bříško mám.Co teprv móda?*plac*
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.10.12 15:34
avatar

Proč je pro Vás ten pohled nepříjemný? Mně přijde, že je těhotenství (včetně břicha) přirozená záležitost.

S těhotenským oblečením to je stejně, jako s jakýmkoliv jiným. Člověk by měl nosit to, v čem se cítí dobře.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 19.10.12 16:52
avatar

Také zdravím. Pohled na těhotnou ženu a její bříško, na mne odpudivě nepůsobí. Ať má budoucí mamina na sobě oblečeno cokoliv. Těhotenství není nic, zač by se měla stydět a většina žen je na to, naopak, pyšná. Tak proč bříško schovávat, či se halit do neforemných věcí? Protože miminko roste v břiše, je více vidět břicho. Kdyby rostlo jinde, ukazovaly by ženy zase jiný orgán...Takže já to beru normálně a každý dle svého gusta a pohodlí. Pohled na těhotnou ženu by měl spíše vzbuzovat v člověku úctu, než odpor. Ale chápu, že názory i na toto, mohou být různé. Tento je můj.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 19.10.12 17:45
avatar

Nevzhledné, hrozné břicho? To snad ani nejste ženská...

Proč zakrývat to, co je jednak přirozené, a jednak to přinese nový život? Proč zakrývat štěstí a radost z očekávání? Většina maminek v očekávání je krásná, vyzařuje z noch právě ta radost a štěstí.

doplněno 19.10.12 18:16:

Nu, většině lidí to zřejmě nevadí, a mnoho lidí pohled na šťastnou těhuli potěší:) Mě se zase nelíbí ty pytlovité šaty, ve kterých se ženy schovávaly, aby "to" nebylo vidět.

Ta se na ně nedívejte a máte klid.;)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: polinek*
Datum: 19.10.12 18:13

tedy ať se kouká na to doma,,já tyhle ženy nemusím vidět . pro mne to je škaredé. Jestli je to začínající život či ne,,není na tom nic krásného.Na odiv A na volném oděvu není nic škaredého či jak tady píše odpudivého a nepohodlného..Ba naopak.Můj také říkal.že je to neestetické ...

doplněno 19.10.12 19:07:

,,ale tloušťka je také lidská ,,,,,, a je hezká? Není. Tak jak to břicho ,,vypadá tak zranitelně ,,,no jak píši je mi to nechutné..Mužům se to nelíbí...Ukazovat se v takovém požehnaném stavu. to by si měl každý chránit a ne vyvalovat pro očí lidí,protože člověk se musí podívat i kdyby nechtěl.

Datum: 19.10.12 19:10
avatar

Ano, zranitelně vypadá, to je pravda... ale nevzhledné tloušťce se zle vyhnout. Rostoucímu bříšku, které nese nový život, asi těžko, a narozdíl od tloušťky je bříško přirozené. Na ulicích nevidím moc odhalených maminek, spíš mají nějaké pěkné upnuté šatečky nebo tuniku, a celebrity, co se ukazují v osmém měsíci v Blesku, jdou jaksi mimo mě.

Ale kamarádky jako těhotné nafotili krásné fotky s bříškem.

doplněno 19.10.12 21:51:

Tak celebrity, co na tom vydělávají a dělají koelm toho humbuk, nevnímám, protože to je jiná sorta. To nejsou obyčejné pěkné skoromaminky na ulicích:)

Ohodnoceno: 0x
 
Od: polinek*
Datum: 19.10.12 21:40

ano,já právě myslím ty naše celebrity s holým a také v upnutém tílku,, je to můj osobní názor nikomu ho neberu, ale pro mne to ¨není,,já bych se styděla,,měly být soudné. .že se t o všem nemusí líbit - ne líbit a ten plod jejich lásky být vidět.Jsou krásné tuniky s výšivkami nemusí dnes chodit jako v pytli. Tak a už o to nepíši,,názor jsem si napsala a dost.

Od: askmenow*
Datum: 19.10.12 21:54

"že se to všem nemusí líbit" ... myslím, že všem se nemusí líbit ani to, jak já nebo vy chodíme oblékány netěhotné. A co jako?

Ohodnoceno: 0x
 
Od: pb®
Datum: 20.10.12 15:16

Celebrity bych do toho vůbec netahala, ty ukazují kde co a jsou za to dobře placené. Na ulici jsem neviděla žádnou těhotnou, která by ukazovala břicho. Jo pravda, dnes se nechodí v oblečení ala stan a každá těhotná nemusí mít nutně hnusné květované šaty nebo kalhoty s laclem, ale i pro těhotné je hezké a pohodlné oblečení. A v létě jsem viděla paní s už poměrně velkým břichem u přehrady v dvojdílných plavkách. A moc jí to slušelo, protože měla pěknou pevnou postavu. Jestli ten problém nebude spíš někde jinde. Znám takhle jednu, které je už přes 40 a děti nemá, protože nenašla partnera a mít je sama se neodvážila. No a téhle paní je špatně z každé těhotné, dokonce i z každého kočárku nebo batolete. Kojení je jí odporné. Je to nešťastná žena, která lituje toho, že děti nemá, tak si vše co s nimi souvisí raději zošklivila.

Ohodnoceno: 2x
 

 

Od: claire*
Datum: 19.10.12 18:23

Ukazovat na veřejnosti - copak to je nějaká exhibice? Ježišmarja, to mají nosit korzety nebo čádor? Hrát si na to, že děti nosí čáp? Ne, těhotná paní v přiléhavém oděvu mi nevadí ani trochu. Daleko víc mi vadí tlusté dětičky nebo lidé, kteří jsou už tak obézní, že nejsou schopni normální chůze a batolí se jako kachny *ee* Vážně, co je na těhotenském břichu hrozného? Patří to k životu, tak proč dělat, že to neexistuje? *houpy*

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 19.10.12 19:53

já když vidím těhulku s bříškem, tak bych jí ho nejraději pohladila. Zdá se mi to móóóc hezký.

Naštěstí dcera čeká každým dnem rodinu, tak mám koho hladit. *houpy*

Když si vzpomenu na to. co jsme nosily my za pytle *zed*. Připadala jsem si v tom, jak za trest. Kde byla nějaká ženskost? Děs a běs.

A že se některé maminky "nosí"? Jen ať si ten požehnaný stav užijí . Kolikrát v něm za život budou? Jednou? Dvakrát?

A že se to mužům nelíbí? No, asi jak kterým. Když vidím ty nastávající tatínky, jak se kolikrát k tomu "vyvalenému" bříšku mají, tak si myslím, že se jim to líbí. A pravda je, že leckterá nastávající mamča je kočka i ve velmi vysokém stupni těhotenství. Za mě tedy *palec*všem maminkám - v pytli i bez pytle *hej*

Ohodnoceno: 0x
 
Od: askmenow*
Datum: 19.10.12 21:48

Mě se naopak líbí, že těhotné ženy si zachovávají svůj styl, a že dávají ten zázrak na odiv. Neříkám, že by měly mít břicho holé, ale obeplé střihy mi vůbec nevadí, ba naopak.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 21.10.12 17:28
avatar

Přidávám se tady k některým rádcům, myslím, že tehotenství nen nic co by bylo řeba schovávat..právě naopak obtažené věci,pokud jsou dlouhé a bčíško nikde nekouká proč ne? :)

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.