Fizycká přitažlivost - je pro sex nutná?

Od: Datum: 17.11.12 16:15 odpovědí: 11 změna: 18.11.12 19:29

nemiluji jednoho člověka ale chtěla bych s ním začít intimně žít protože je hodný a dělá pro mě první poslední ale fyzicky mě nepřitahuje co mám dělat?


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: krkovicka*
Datum: 17.11.12 16:18
Bez citů pouze pro sexuální pud nebo jak to myslíte?Není to spíš náklonnost a úcta?Vděk?Podobně jako otec s dcerou...
Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.11.12 16:22

a to jako ze soucitu, nebo proč - nějak jsem to nepochopila

myslím, že citům neporučíš

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.11.12 16:25
avatar

Nelámat to přes koleno. Pokud mezi vámi nepřeskakuje jiskra, je to marné, je to marné, je to marné...*mala*

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 17.11.12 16:29
avatar

Zeptej se nějaký své zkušenější kolegyně jak se stát zlatokopkou a podobnou ště... Raději nebudu víc psát nechci si kazit víkend.

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 17.11.12 17:08
avatar

To so z nás děláte legraci? Pro intimní život je samozřejmě fYzIcká přitažlivost důležitá. Nepřitahuje-li Vás, budete se následně akorát hnusit sama sobě.

Ohodnoceno: 1x
 
Od: pt®
Datum: 17.11.12 17:14
avatar

A ten dotyčný pán Vám řekl, že Vás chce? Možná si to jen namlouváte a on Vám pouze pomohá z dobré vůle. Tak buďte přátelé, copak musíte hned s někým, kdo Vám pomůže sdílet lože? - pt

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 17.11.12 17:59
avatar

Jakási psycholožka kdysi povídala, že když si vezme kamarád kamarádku, pak obvykle vytvoří mnohem pevnější pár, než když si vezme žhavý milenec žhavou milenku. Něco na tom je. Přátelství obvykle přetrvá dlouhou dobu, fyzická přitažlivost může skončit během pěti minut, případně pěti vreřin. O tom něco vím.

Ohodnoceno: 0x
 
Od: andrea1*
Datum: 17.11.12 18:09

Chcete se mu odvděčit tím, že s ním začnete intimně žít i když se vám nelíbí? To nedopadne dobře ani pro vás ani pro něj. Dejte mu najevo vděk jiným způsobem. Takto mu spíš ublížíte.

Ohodnoceno: 2x
 
Datum: 17.11.12 22:58
avatar

Najděte si někoho jiného. To máte pocit, že si nezasloužíte někoho, kdo by Vás fyzicky přitahoval, a zároveň byl na Vás hodný? Takovýto vztah nemá šanci - protože Vy nebudete šťastná a on to časem na Vás pozná. A hlavně ve vztahu musí být určitá rovnováha - a Vy chcete jen brát...

Ohodnoceno: 1x
 
Datum: 18.11.12 17:46
avatar

Když je hodný a hodně toho pro Vás udělá, oplácejte mu stejným. Pozvěte ho třeba v neděli za to na dobrý oběd, nebo mu upečte bábovku a pod. Nebo mu třeba všijte do bundy nový zip, pokud to potřebuje.

Dobro se dá rozhodně oplácet dobrem a nemusíte s ním z vděku intimně žít. Zdá se mi to taková jakoby vypočítavost z Vaší strany, zvláště proto, že se Vám nelíbí. K sexu musí být vždycky ta pověstná jiskra a když není, tak to nehoří, ale jen čudí a je z toho trapas. On by to jistě vycítil a poznal by, že to nebylo upřímné. Takže byste mu vlastně ublížila.

Vařte, pečte, šijte, pleťte, třeba mu i vyžehlete košili a je možné, že ta jiskérka třeba časem přeskočí. Uvidíte sama. Jaga.:)

Ohodnoceno: 2x
 
Od: askmenow*
Datum: 18.11.12 19:29

Důležité na každém vztahu, ať už přáelském, partnerském, pracovním, nebo sexuálním je, aby oba očekávali totéž, byli k sobě upřímní a věděli, na čem jsou.

Takže pokud vám by vyhovovalo mít intimní styky s někým, kdo vás nepřitahuje, koho nemilujete, ale kdo se vám za to odměnuje formou jiných služeb, jak říkáte "prvního posledního", a daná osoba by věděla, že za to, co dělá, dostává sex, nikoli však lásku, a oboum stranám by to vyhovovalo, není na tom nic špatného.

Ovšem pravděpodobnost, že to tak bude je velmi mizivá. Mám spíš pocit, že je pravděpodobnější, že ten druhý člověk by vás miloval a to mezi vámi by bral jako partnerský vztah, zatímco vy byste se defakto chovala jako prostituka (v lepším případě "jen" zlatokopka), která pro zisk (ve vašem případě ne peněžní, ale ve formě jiných výhod) dělá to, co druhého člověka nutí dále dávat to, co ona chce... Což by pro toho druhého mohlo být velmi, velmi zraňující, až by si to uvědomil.

Ohodnoceno: 0x
 

 

 

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.