Úplně obyčejná černá bunda do 1000 Kč

Od: Datum: 15.10.12 17:30 odpovědí: 7 změna: 16.10.12 18:24

Dobrý večer, kde bych sehnala úplně obyčejnou bundu (bez pásku bez ničeho, pod zadek, nejlépe dole na tunýlek na stažení) do 1000 Kč? nejlépe kamenná prodejna , (v Plzni? ) ještě by mě zajímalo co teď nosíte (za bundu nebo tak)? , prosím poradíte někdo? Jsem už zoufalá...Děkuji

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 15.10.12 17:32

Lindo, nemáte u vás nějaký komplex, kde by bylo třeba H&M, C&A apod.? Mívají tam moc pěkné věci, ne moc drahé. Občas i pěkné šunty, ale člověk musí hledat...

Datum: 15.10.12 17:33

no byla jsem v HaM a tam okolo dvo tisíc v CaA ještě ne, ale vyzkouším to...

Datum: 15.10.12 17:42

V Kika? ;)

Od: hahanaj*
Datum: 15.10.12 19:18

já myslela že KIKA je nábytek ;)

Datum: 15.10.12 19:39

tak potom jedině KIK *smich*

Datum: 15.10.12 20:15

taky jsem koukala a nic... jedine snad ejste chvili pockat ez ejste dostanou zobzi prece jenom jeste neni uplne ta prava zima...

Datum: 16.10.12 18:24

Dobrý den, teď před zimou seženete něco levného těžko, první zlevňování bude až před vánoci, výprodeje pak po vánocích. Já kupuju bundy a zimní věci zásadně na jaře dopředu na další sezónu - když vidím něco levného. Takhle jsem kupovala synovi pravidelně v Newyorkeru krásnou zimní bundy za 5OO,- v lednu, v únoru na další zimu. Jinak (relativně) levnou konfekci má TESCO, a nebo zkuste prolézt sekáče, sehnala jsem tam nádherou novou značkovou bundu za 22O Kč, kterou už nosím čtvrtým rokem.

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.