Magnetický náramek

Od: Datum: 08.10.12 20:35 odpovědí: 17 změna: 13.10.12 21:21

Dobrý den! Máte někdo tento magnetický náramek - jak jste s ním spokojeni? Doporučili by jste ho? Díky.:)

http://naramky.heureka.cz/mag…ne-adara/specifikace/#section

Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Datum: 08.10.12 20:42

A je čemu to je?
doplněno 08.10.12 20:42: K čemu
Ohodnoceno: 2x

Datum: 08.10.12 20:57

K čemu to je? Přesně k tomu, co jsou ostatní ,,produkty´´ známé z teleshopingu Horsta Fuchse! Na rychlé vytahání peněz od lidí...

Ohodnoceno: 4x

Datum: 08.10.12 21:07

Nechtěl jsem to napsat tak natvrdo
Ohodnoceno: 1x

Datum: 08.10.12 20:43

Magnetický náramek nosím, samozřejmě ne tento, ale trochu jiný. Jestli má ty účinky nevím. Nosili ho už před 2O lety moji rodiče, dost na něj věřili, já ho nosím se zvyku, ale za ty účinky bych ruku do ohně nedala...:) P.S. Já ho koupila asi před 5 lety za 3OO Kč.

Datum: 09.10.12 18:41

Děkuji za odpověď - vám všem! Byla jsem na jedné přednášce, tam jsem se dověděla, že ty magnety příznivě ovlivňují krevní oběh a i jinak pozitivně působí na organismus. Prý to zahání bolest hlavy a migrény, působí proti srážlivosti krve... No, dost jste mne od toho kupu odradili...

Datum: 09.10.12 19:07

Kéž by to bylo tak jednoduché...asi by to dávali na recept.

Datum: 10.10.12 20:01

Delto, tak pokud tvrdí, že to působí proti migrénám, tak kecají, já ho nosím, a bolí mě hlava téměř každý den (od krční páteře). To už spíš zabírá Brufen...*smich*

Datum: 09.10.12 14:04

Fungovat tak jak by měl asi nefunguje, ale možná jako placebo. *nevi* Nevěřím sice jak by to mohlo pomáhat, ale mojí babičce záhadným způsobem pomáhá na bolest ramene.

Od: tomasgulas
Datum: 09.10.12 14:37

Jako takový se mi docela líbí, žádné účinky samozřejmě nemá. Problém je, že u těchto podvodů není ani žádná preciznost výroby. Z toho důvodu je i předražený.

Datum: 09.10.12 18:54

Ušetřete 300 a kupte si něco lepšího, já se kdysi nechala napálit a za 500 koupila magnetickou tabulku pod postel na rušení negativních zón. Pochybuji, že kdy něco zrušila.

Ohodnoceno: 1x

Datum: 10.10.12 19:55

Jo to funguje dobře,hlavně ale na bezpracný výdělek pro výmluvné prodejce! Jinak možná jen placebo efekt.

Totéž tu již bylo před cca 3o lety a výsledek za rok to zapadlo až nedávno to někdo oprášil a zase si mastí kapsy!

Od: buss®
Datum: 10.10.12 20:05

No když nemáte peníze na něco jiného, rozumnějšího proč ne. Ptákovinu nikdy. Co by to mělo dělat, tahat k sobě nějaký kov z těla? Jak by asi musel být silný? Dejte si ho k hadičce benzínové v autě, nižší spotřeba.

doplněno 10.10.12 22:38:

Možná by to chtělo ještě doplnit magnetickým kroužkem manželovi na ptáka, to pak bude rodeo.

Datum: 12.10.12 18:07

To Buss-to jsi ještě neslyšel o magnetizérech? Ty se mají dát na pal.potrubí,protože se palivopoté lépe spaluje a tím je vyšší účinnost a enší spotřeba!.

Je to stejná ptákovina jako se někdo snažil tvrdit,že naftalínové tablety taky uspoří palivo.

Datum: 13.10.12 07:08

Dobrý den, je to jen léčka pro naivní zákazníky. Snaží se jich přesvědčit co nejvíc a asi se jim to pořád daří, protože stále prosperují a chytají další.

Magnetický náramek jsme kdysi doma měli, Já na to nejsem, ale někde ukecali tchyni. Ta koupila, co viděla. Nebylo to k ničemu.

Kupte si raději něco pořádného, co Vám udělá radost ze života /třeba uzenou kejtu!*smich*/. Ta Vám sice život asi neprodlouží, ale magnetický náramek zaručeně také ne a tak Vás to vyjde na stejno a budete mít oproti náramku prima kulinářský zážitek. Nemám pravdu? Jaga.:)

Datum: 13.10.12 09:42

Podobný magnetický náramek jsem koupila u Vietnamců za 15,- Kč, na ledničce drží, ale zdravotní účinky nulové, řekla bych. Cítím se pořád stejně :) :D Rozdíl oproti tomu náramku, na který odkazujete, bude nejspíš jen těch 285,- korun ;)

Datum: 13.10.12 09:51

Není teoreticky možné ani prakticky možné aby to nějak fungovalo jediný spůsob fungování je ten že si na tom velká řada lidí mastí slušně kapsu no a vy budete mít hezký náramek ;)

Datum: 13.10.12 21:21

No, tak jste mne úplně přesvědčili, nekoupím ho. Ještě jednou vám všem děkuji za odpovědi!:)

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.