Doma vyrobený dárek pro holčičku

Od: Datum: 07.10.12 21:39 odpovědí: 9 změna: 07.10.12 22:32
Dobry vecer,za par tydnu bude mit svatek ma skoro ctyrleta dcerka. Nemate nekdo tip na nejaky darek,ktery se da vyrobit doma? Uz jsem sila kapsar,pletla kos z papiru,vyrabela kuchynku,apod. Casu je zatim dost,takze klidne i neco narocnejsiho. Dekuji za napady!
Upozornění
Tato otázka je 4 roky bez odpovědi a proto byla uzavřena.
Máte-li podobnou otázku, a nenašli jste vhodnou odpověď, založte novou otázku.
Seznam odpovědí:

moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

Odpovědi na otázku:
Od: vodenka
Datum: 07.10.12 21:49

Zapojte jí do výroby dárku.Zkuste panenku,vláček nebo i nástěnku s krásným lemem.Je toho opravdu hodně a co výtvor to originál.Podporuji maminky které vytváří hračky i spotřební věci,kostýmy apod.Tím možná napovím o výrobu kostýmu.Určitě ráda se převléklne za princeznu,Leontýnku nebo i Šmoulinku.Moc jste mě potěšila,už jsem si myslela,že rodiče nemají na kreativní nápady čas.Ono vidět pak rozzářeny dětský oči je ten největší obdiv právě pro Vás.Přeji hodně štěstí při výrobě.

Od: hahanaj*
Datum: 07.10.12 21:53

my jsme si vyráběly s děvčaty pokojíčky v krabici od margarínu pro malinké panenky to bylo panečku parády - vystřihly jsme okna na ně připevnily záclonky udělaly postel z krabiček a stoleček, křesílka a koberec z kousku látky vše se nazdobilo a panenka mohla bydlet - to vy asi neznáte - to už ale strašně let , dneska se vše kupuje drahé a děti si s tím leckdy ani nehrají

Datum: 07.10.12 21:53

Pokojíček v krabici. Komody z krabiček od sirek. Stolek z ruličky toal. papíru a na to kolečko z tvrdého papíru, skríně z krabiček od čaje, od léků atd...vše polepit papírem, látkou, udělat okýnka, záclonky...když byly děti malé a peněz nebylo nazbyt, vyráběla jsem před vánoci nějaké dárečky stále. Hodně jsem pletla a šila na dcerku i na její panenky. Mrkněte na Flér, nebo na stránky - brydova.cz, já tam občas nabírám inspiraci.

Ohodnoceno: 2x

Datum: 07.10.12 22:09

Jestli má dcera ráda panenky, dají se z Fimo hmoty vyrobit miniatury čehokoli. Jídla, hrnečků, hraček...

Návod třeba zde: http://www.brydova.cz/napady/…anenky/734-miniaturni-hrnecky

Je tam více nápadů, stačí prohledat

doplněno 07.10.12 22:19:

Nebo něco takového:

http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=2598076

Od: ron*
Datum: 07.10.12 22:14

Dobrý den.

Když byl syn malý, ušila jsem mu z látky přehoz na postel - medvěda. Přes celou postel. Velký obdélník z barevné kostkované flanelové látky. Vrchní díl kostkovaný, spodní díl jednobarevný, dovnitř jsem všila molitan. Po stranách jsem našila z jiné látky čtyři tlapy, opět dvojitě s molitanem. Tlapy jsem ozdobila ústřižky barevné látky, aby vypadaly opravdu jako tlapy. Nahoru jsem přišila hlavu, ke které jsem přidělala medvědí uši, oči, čumák. Syn, měl tenkrát pět let, měl ohromnou radost. Medvěda si dával i na podlahu na koberec a hrál si na něm.

Ohodnoceno: 3x

Datum: 07.10.12 22:17

Jéé, tohle muselo být super! Nám mamka taky šila hračky, panenky, oblečení na ně... Když jsme byli malí, chtěli jsme plyšové pokémony. Jenže ti v obchodech byli hrozně drazí a taky oškliví (prostě čínské šmejdy). Dostali jsme je já, brácha a sestřenice. Ááách, to už je dávno

Ohodnoceno: 1x

Od: ron*
Datum: 07.10.12 22:26

Ano, dávno. Ale člověk si rád zavzpomíná. My jsme se sourozenci jako děti místo drahých plyšáků dostali upletená zvířátka. Zajíčka, jezevčíka, kočku. Pletla jsem hračky i svému synovi. Třeba králíka v pruhovaném svetru. Má ho ještě dnes. Sice schovaného, ale má ho. :)Takto ručně udělané hračky mají něco do sebe.

Datum: 07.10.12 22:29

Moje děti, když byli malé, tak jsem jim šila polštářky ve tvaru zvířátek. Ušít např. housenku, berušku a jednoduché tvary zvířátek zvládne i začátečnice. Kočičky jsem šila ze zbytků leskyma. Ze zbytků barevných látek jsem děvčatům ušila na pověšení na zeď velkého klauna s hodně kapsama různých velikostí. S každým novým polštářkem měli velkou radost. Pletla jsem jim i ze zbytků vlny pruhované ponožky. Pokud se rozhodnete šít ty polštářky, tak je lepší použít už vysráženou látku a potom můžete bez obav prát i celé polštářky. Možná jí zaujme i větší ušitá kostka plněná stříhaným molitanem. Možná se vám bude něco z toho hodit na dárek.

Ohodnoceno: 2x

Od: askmenow*
Datum: 07.10.12 22:32

Velmi hezké jsou doma vyrobené domečky pro panenky z krabic, nábytek z krabyček, různých víček, korků atd., k tomu samozřejmě záclonky a tak dále. Hezké navíc je, že se to dá neustále dotvářet, takže i holčička si později může vymšlet, co by chtěla přidat.

Pokud má oblíbenou pohádkovou postavičku, vyrobte či ušijte jí kostým.

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

Copyright © 2004-2016 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.