Mít někoho vedle sebe

Od: Datum: 06.10.12 23:20 odpovědí: 5 změna: 06.10.12 23:47

Dobrý večer,

Chtěla bych se zeptat, poradit... Je mi 15 let a ještě jsem s žádným klukem nechodila. Nějaká ta dětská láska byla to ano, ale opravdové chození s klukem to ne. Teď jsem zrovna v té bodě kdy po klukovi toužím...Toužím někoho obejmout aniž bych mu musela sáho dlouze vysvětlovat,proč chci obejmout, prostě chtěla bych mít vedle sebe někoho blízkého. Jenomže žádnej kluk o mě nemá zájem, a nebo když má tak mi to ještě vůbec nijak nenaznačil. Jsem strašně stydlivá, nerada se seznamuji s novými lidmi, protože se bojím... Jeden kluk se mi líbí, jenže všichni o něm říkají, že je to s prominutím děvkař, bojím se mu říct, že se mi líbí, myslím na něj každou chvíli,co mám dělat? Děkuji za odpověď / radu, a omlouvám se jestli tu mám nějaké chyby :)


Seznam odpovědí:
 
moment čekejte prosím, probíhá přenos dat...
Zobrazení struktury odpovědí v otázce
Skrytí struktury odpovědí v otázce
Zobrazení struktury odpovědí v otázce

 

Odpovědi na otázku:
Od: askmenow*
Datum: 06.10.12 23:30

Ahoj Sunnyj,

takže zaprvé: s láskou to nikdy neuspěcháš, někdy se prostě naskytne a někdy ne. Chce to nesšedět v koutě, ale zároveň nebýt netrpělivá.

K tomu klukovi: vůbec mu nemusíš zatím říkat, že se ti líbí. Dej si víc času na to ho poznat, vytvoř si na něj vlastní názor (mimo jiné i na to, zda je či není děvkař) a až potom se můžeš nějak slovně vyznávat. Ona slova nejsou zas tak podstatná. Pokud se ti líbí, to, co potřebuješ je s ním mít možnost navázat nějakou osobnější komunikaci. Prostě ho někam pozvi a uvidíš. Nemusíš dávat okatě najevo, že by se ti líbilo, kdyby to bylo rande. Vymysli něco chytrého. Pokud oba máte psy, řekni, jestli je spolu nepůjdete venčit. pokud bude na náměstí nějaká akce, nebo pouť, zeptej se, jestli by tam s tebou nezašel. Pokud oba sportujete, zeptej se, zda byste nešli spolu... atd. atd. atd. Něco vymyslíš ;) Až si budete sami povídat, jistě vycítí, že se mu líbíš, a hlavně ty vycítíš, je-li to stejné z jeho strany. Když vám spolu bude hezky, sejdete se znovu, znovu, znovu... a jednoho dne budete třeba více, než přátelé ;)

Už jsem si s klukama a chlapama něco zažila a nikdy jsem nikomu nemusela říkat, že se mi líbí ;) Tedy samozřejmě když jsem měla nějakého skvělého přítele, říkala jsem mu to, ale to je až tehdy, když je vztah. Obvykle na sobě lidé tyhle věci poznají ;)

Ohodnoceno: 2x
 
Od: sunnyj*
Datum: 06.10.12 23:38

Děkuji za odpověď, moc jste mi pomohla :) Zkusím to a uvidím :) Já už si na něj názor udělala, zdá se mi v pohodě, je hodný ikdyž si ze mě občas vystřelí,ale nemám mu to za zlé,je hezké, že chce aby se lidi kolem něj jen smáli :)

Od: askmenow*
Datum: 06.10.12 23:41

Budu ti držet palce :)

Ohodnoceno: 0x
 
Datum: 06.10.12 23:40
avatar

Milá sunnyj, myslím, že každý (osamělý) člověk touží někoho obejmout, a není to záležitost věku... Jak si "přičarovat" nějakou spřízněnou duši, tak na to žádný recept není (snad jen v nějakých čarodějnických knihách, ale to je bez záruky:)). Chce to jen trpělivost a mít otevřené srdce... A zatímco budeš čekat, zkus "zapracovat" na té své stydlivosti. třeba právě tím, že budeš častěji chodit mezi cizí lidi, třeba s kamarádkami, někam za sportem, za kullturou atd. atd. - a tam třeba někde potkáš toho pravého... Držím palečky!

Ohodnoceno: 2x
 
Od: sunnyj*
Datum: 06.10.12 23:47

 

 

Poslední otázky Poradny nejen pro ženy
Nejnavštěvovanější otázky v rubrice

 

Přihlásit se k odběru odpovědí z této otázky:

Neneseme odpovědnost za správnost informací a za škodu vzniklou jejich využitím. Jednotlivé odpovědi vyjadřují názory jejich autorů a nemusí se shodovat s názorem provozovatele poradny Poradte.cz

 
Copyright © 2004-2017 Poradna Poradte.cz. Všechna práva na poradně Poradte.cz vyhrazena.